30.5.2014 - V lednici 2

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Vave »

Chicht, to je zjevně městský mobil, typický kavárenský povaleč. :chi:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Raven60
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 431
Registrován: 04.12.2012 12:04:06 0
Bydliště: poblíž Pardubic

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Raven60 »

Vave píše:Chicht, to je zjevně městský mobil, typický kavárenský povaleč. :chi:
Vave, přesně tak :) Pokud cestuje v kabelce autem, problémy nedělá. Ale přírodu rád nemá :no:

Uživatelský avatar
Jitča
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1249
Registrován: 14.03.2010 20:37:02 0
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Jitča »

Jó, chytrý mobil :haha: . První u nás ho měl syn, ten se s ním sžil bez problémů, druhá jsem přišla na řadu já - z nutnosti, a přistoupila jsem k němu stylem - je údajně lepší, tak zatnu zuby a zkusím to. Po cca 14 dne jsem se naučila základní úkony, po pár měsících jsem ho jakž takž zvládla. No a pak přišel na řadu manžel - se synem jsme mu vybrali kvalitní, dle recenzí bezva mobil... K instalaci jsme zvolili týden, kdy měl manžel dovolenou, a to se každou chvíli ozývalo bytem: dejte to pryč, já to nechci, chci jen mobil, co umí telefonovat a sms-kovat, já to nechci, je to blbost, já se nic takového učit nebudu :bojim: . Po tak čtrnácti dnech intenzita výkřiků zvolnila, no a dnes - po cca dvou letech - starý mobil :pche: , :chi: ,a na ten "chytrý" už nedá dopustit :steam: .

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od LFSH »

Tak koukám, jak jsem v technice zaostalá. Já myslela, jak nemám chytrý mobil, když má hodiny, datum a dokonce i baterku. :nevim:
LA

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Vave »

No já asi mám chytrý mobil, ale když se sejde nepoučený (blbý) uživatel a a chytrý mobil, tak nějak se to zneutralizuje a vznikne mobil občejný, ovšem se ztíženou dotykovou obsluhou. :oddech: :chi:

Ale teď vážně, napadlo mě, že vlastně nevím, kde končí mobil obyčejný a začíná ten chytrý. Je to v dotykovém display? V přístupu na internet asi ne, ten jsem měla i v obyčejném, bezdotykovém mobilu. Ačkoli i ten podezírám, že byl chytřejší než já. :doh:

Co vlastně znamená označení "chytrý mobil"? Prosím, poučte zavostalou vosobu. Děkuji vám. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Beda »

Vaví, já myslím, že je to takový, který má nějaký operační systém :yes:

a v praxi ho úplně s prominutím "debilně" poznáš podle toho, že má (může mít) různé aplikace - teda to si aspoň myslím :nevim:

takže dotykáč nestačí :jazyk:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Karolína »

Zlatá moje "plácačka na mouchy" NOKIE č. už nevím, ale to byl sice obrovský, ale jednoduchý přístroj.
Chytrý mobil si vysvětluju tak, že je chytřejší, než já, což je od dob této prastaré Nokie vlastně každý!
Proto bych si podobný mobil nekoupila ani za kačku, protože by mi byl stejně jen na 3 věci - na sms, volání a budík. Ostatní funkce jsou pro mne španělská vesnice hodně vysoko v horách a odmítám se jimi zabývat, natož se je snažit pochopit či naučit. Stačí mi zvládat náš taxi-komuníkátor a mám občas o zábavu postaráno.

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 30.5.2014 - V lednici 2

Příspěvek od Beda »

bysem řekla, že ten váš komunikátor bude taky s nějakým operačním systémem (dokonce jsi kdysi párkrát použila to sprosté slovo Android) - takže ty už vlastně s chytrým telefonem umíš :super: :super: :mrgreen:
Obrázek

Odpovědět