16.5.2014 Stopětky - oznámení

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

Tož - dotaz asi blbej, ale nešť - nebylo-li by možné stopětky dávat na NP na neděle?

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Jestli je to dotaz na mě, Jarko, tak za sebe odpovídám že ne.

Na víkendy se dlouhodobě osvědčil jen jeden článek, dokonce někdy se vystačilo s tím z pátku. V létě v sobotu bývalo často opakování starších oblíbených článku, protože ctěné čtenářstvo je rozlítané po světě, aby pak mohly vycházet krásné rozcestníky. Také Lika si zaslouží den oddechu, neb jak známo, ani Pán Bůh o nedělích nepracoval. :usmev:

Čili dávat stopětku na neděli mi přijde už hodně přes čáru. Ze všech stran.
Obrázek ObrázekObrázek

Návštěvník

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Návštěvník »

Hele Vavísku, já myslím, že jsme to pochopili :love: i Xerxová.Ty se budeš vyskytovat a zůčastňovat stejně, jen ty stopětky si holt vyzobáme u Tebe. :kiss:

Návštěvník

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Hele Vavísku, já myslím, že jsme to pochopili :love: i Xerxová.Ty se budeš vyskytovat a zůčastňovat stejně, jen ty stopětky si holt vyzobáme u Tebe. :kiss:
To jsem já
Akden

Mám se přihlásit :bang_head: mám se přihlásit :bang_head: :hammer:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Na to je jediná odpověď, milá Akden :heart: :
odvaž se, přihlaš se! :wink2:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Moje poznámky se určitě Liky netýkaly. Není důvod! :)

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

Vave, samože si každý na svůj web může dávat cokoliv, vo tym žádná. Jenže když Tvé 105ky jsou už jakousi dlouholetou tradicí Zvířetníku (bez ohledu na to na jaké http adrese se vyskytoval/vyskytuje) a momentálně by nejspíš Lice nabourávaly plány na pestrost - nemohly by tedy pokračovat tady na hadopasech?

Jinak další diskusní místo, kde by se zvířetníci měli nahánět... Ne, za mě bych tam z principu diskutovat nemohla. Dyk i když něco kecnu spíš jen výjimečně, tak už jen zapamatovat si jestli to bylo na NP nebo tady je náročné :hmm: A pravidelní diskutéři - ti už by se z toho snad museli :wc2:

Uživatelský avatar
Jajka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1261
Registrován: 21.10.2006 14:42:55 0
Bydliště: Praha 5

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Jajka »

Vavísku, na 105 se těším :in_love:
Vave píše: ...Možná by nebylo špatné mít jakýsi "Odkazník",který by plaval nahoře...
Ano, nahoře v "OZNÁMENÍ", a rovnou 2 šuplíky. V jednom odkazy na weby a v druhém na fotoalba.
Prosím, prosím, adminové, bylo by to možné? :slunce:
OT, tady strašlivě leje...

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Jarko, o tom jsem uvažovala jako o prvním řešení. Ale mám dva důvody, proč jsem se rozhodla stopětky vydávat u sebe na webu.

Od samého počátku krize jsem usilovala o návrat Zvířetníků na Zvířetník na Neviditelném psovi a o návrat pokud možno co nejvíc k předchozí pospolitosti na jednom místě, v jedné hospodě. Opakovaně jsem říkala, že si nesmírně cením úlohy Hadopasů pro Zvířetnické společenství, bez kterých by to ani nešlo - tohle říkám dlouhodobě, stačí se podívat do Kroniky. Ale že bych byla ráda, kdyby se to hlavní odehrávalo na jednom místě, na Zvířetníku - na naší lodi, které se nedávno laskavě a obětavě ujala Lika.

Je mi jasné, že tady na Hadech je přívětivé a barevné prostředí, skvěle se tu klábosí, a tak tu část lidí nejspíš zůstane, protože jim je tu dobře. Nebo třeba i proto, že mají morální problém s registrací na NP. To chápu a beru a respektuju.

Ale sama nemohu jít proti sobě, publikovat tady a zabydlovat tady Zvířetníky. Věř mi, že tohle rozhodnutí pro mě nebylo jednoduché, protože tady bych měla skvělé zázemí a čtenáře navyklé sem chodit. Z podzimního období vím, že tady bývaly pod stopětkami opravdu skvělé diskuse, které mě těšily a hodně mi přinášely. Jenže kdybych publikovala tady, po tom všem, co jsem za poslední měsíce řekla a napsala, tak bych měla pocit, že Zvířetník podkopávám.

Já ho mám i tak, je to opravdu těžké. Ale říkám si také, že stěhování stopětek už asi bylo dost. Mám krásný web, který víc jak dva roky sloužil jen jako archiv. Zaslouží si už možná, abych ho začala využívat i jinak. Vím, že vlastně na to není úplně připravený, jsou tu sliby chyby dva roky staré a sem tam pavučina, ale to se časem určitě zlepší. Budeme se s Bedulkou o to opravdu snažit.

Tohle je opravdu složitá situace. Jak se zdá, žádné řešení není dobré. Kdybych teď chtěla stopětky na Zvířetníku, je to špatné. Když s nimi jdu pryč, k sobě, je to z pohledu toho, co jsem říkala a dělala v posledních měsících, taky úplně špatně. A kdybych stopětky přestala psát, je to taky špatně, pro mě osobně špatně.

Zvolila jsem tuto cestu jako tu, která je nejvíc v souladu s mým svědomím, i když vím, že to není cesta tak dobrá, jak bych si přála.

***
Omlouvám se vám předem, že teď nebudu na Vaše příspěvky do večera reagovat, máme od pěti lístky na Soudné sestry v dlouhé - je to jedno ze tří posledních představení, která se ještě odehrají.

Ještě před tím musím ale reagovat na Bedulku - snad jsem na nikoho nezapomněla, mám dnešek poněkud poletovací.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Vave »

Bedulko :heart: , děkuju Ti za dlouhodobou podporu a pomoc i za to, že díky Tobě mají stopětky svůj vlastní přístav. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od Rpuť »

Vave, nedělej si vrásky. Tuhle situaci jsi nezavinila a stopro řešení neexistuje.

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.5.2014 Stopětky - oznámení

Příspěvek od JarkaF »

Joo, Vave, dík za vysvětlení, tak takhle to je O.K. Jedna hospoda - Zvířetník na NP, a pro řešení věcí neveřejných posezení v kuchyni - na hadopasech. V takovém případě by neměl být problém se najít :)
Jen škoda, že někteří mají problém s registrací - ehmmm překonaly je i Rpuť a Verenka! Takže pod vedením Rputi a Verenky vstříc světlým zítřkům!
(malý edit 18.5.)

Odpovědět