6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Vave »

Ri, Sharko, používám oboje, jak podpis, tak zvedání lžíce, samosebou virtuálně. :usmev: Malé d/b občas. Do sbírky zmetků přihazuju zrcadlově psané velké tiskací S.

Ale řekla bych, že pravou/levou jsem mívala tak z osmdesáti procent správně. Ten nejhorší převrat ve mně způsobil Vašek, který levá/pravá má tak 50/50. Výborné to bývalo na vodě, kdy jsem hlásila kámen vpravo a on se mu vyhýbal přímou cestou na něj. :oddech: A pak mi ještě vynadal. :pche: Když jsme z člunu (dlouho jsme jezdili na různých gumácích) posléze přesedlali do auta, moje levá/pravá se začala prudce zhoršovat úměrně k počtu hádek za špatnými odbočkami.

Jak známo, špatný vliv je silnější než ten dobrý, takže i já už mám pravou/levou tak půl na půl. A Vašek si to nevylepšil, takže někdy je to opravdu o život. Přinejmenším ten zdravý duševní. :oddech:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Beda »

doktorko, skoro všichni už ji mají... buéééééé... nějakou tu dys- ....

bojím se, že mě bez nějaké dys- už nikdo nebude chtít.... :sad2:

(pro ty kdož nesledují TV, je to volná parafráze na reklamu jakéhosi operátora a jeho SIM http://galeriereklamy.mediar.cz/reklama ... tna-simka/" onclick="window.open(this.href);return false; )
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Vave »

Bedíííí :heart: , a nestačila by Ti alespoň nějaká disproporce? Třeba jedna ruka či noha větší než druhá - to prý má úplně každej. Já mám třeba malíček na pravé ruce znatelně menší než než na levé.

Když budeš hledat, určitě něco najdeš, a pak Tě budou chtít všichni. :chi: :heart:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Tora »

Na tenhle problém v autě vymyslela moje kamarádka bezva pokyny. Žádné doprava doleva, protože se jí to taky silně plete, ale vždycky říká Ke mně? K tobě? (ale pak je to zas složitějši v tom, že když je řidič, je ke mně jinam než když je spolujezdec... Ale dá se na to zvyknout dobře, naučila nás to všechny, které kdy vezla nebo s kterými jela. A fungovalo to :D

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od sharka.68 »

Bedo, stačí , že máš dutý nohy :haha: a tím pádem dysžravost :in_love:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. 5. 2014 - Výstava psů okem diváka

Příspěvek od Beda »

no nazdar :uff: :uff: :uff: ... tak to zas už začínám trochu pochybovat, zda opravdu nutně nějaké dys- potřebuju :hmm: ... zas, jinakost by se taky třeba mohla cenit, ne? :usmev: :super:

a žádnou dysžravost nemám, hele ještě jsem dneska ani neobědvala!!! :bzik: :no:
Obrázek

Odpovědět