Štěně nechce na procházku

Do tohoto fóra by se hodila témata týkající se psů, jejich výchovy, práce s nimi, aktivit provozovaných se psy, zkušeností s převýchovou. Dále samozřejmě výstavy, úspěchy, rady začátečníkům. Zkrátka vše, co Vás napadne, když se někdo zeptá na Vašeho pejska
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od Tora »

IvaP píše:Liška?
ano

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9394
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od sharka.68 »

za jeežky dík..a liška je parádní....
Obrázek

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3202
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od IvaP »

Tryskáč má dnes rok. Díky koroně přišla o setkávání s jinými psíky, o výlety s choďáky, byla zrušena spousta chovatelských akcí... Nejenom lidi přišli o rok života :(

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3202
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od IvaP »

Po skoro třech letech zažívám déjà vu. V lednu se nám narodila štěňátka. A protože měla mamka druhého císaře, tak už možná další štěnda nebudou, takže jsem při křísení štěňat na veterině zlomila chlapa a jedna holka zůstala doma. Samozřejmě jsem si zcela neomylně vybrala největšího raubíře. Dokud byli všichni štěníci doma, tak v pohodě šla na vodítku na kratinkou procházku - pohoda, klídek, tabáček. Pak zmizlo jedno štěně a mlaďoška už tak ochotně nešla. Za tři dny odjeli zbývající sourozenci, ten den jsme na prochajdě nebyli, další den také ne - po 23 hodinách se nám vrátilo do chovky štěně a měli si pro něj přijet noví majitelé. Ano, čtete správně, po 23 hodinách :-( . Další den štěnička moc ven nechtěla a je to čím dál horší. Má dvanáct týdnů, skoro deset kilo a půl procházky ji musím nést a vzpouzí se tedy neskutečně. Domů pak valí, že jí skoro nestačím. Pro Šárku - štěně se jmenuje Harley (Quinn). V papírech má jen tu Harley, abych nebyla za vola, který neumí napsat anglicky královna. Ale je to nomen omen.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9394
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od sharka.68 »

Pošli fotku na mail....ukážu ji Leonovi...pěkný jméno :wink2: ..a jak se má moje favoritka Lestrange Bellatrix?
Obrázek

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2311
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Štěně nechce na procházku

Příspěvek od radanova »

Ahoj Ivo, ozvala by ses mi na email rada.nova na seznamu, potřebuju pořešit cosi ohledně choďáčků. Děkuju Radka
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Odpovědět