24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Moderátoři: Lika, radanova

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od AlenaŠ »

Jak jsem se setkal znovu se svojí rodinou.
To bylo tak: jednou přišla máma ze zahrady, asi tak rok po tom, co jsem s ní přišel domů. Povídala, že jsou tam zlí
lidi a neustále si stěžují, že je na zahradě moc černých koček. Měla obavy, že jim něco zlého udělají.
Vzala přenosky a odešla s nimi a páníkem na zahradu. Když se s přenoskami vrátili, byli v nich: máma Sazinka, sestra Babutka
a brácha Cézar.
Nejdříve byli od nás ostatních oddělení. Sazinka s Babutkou u páníka v pokoji a Cézar v koupelně v prvním patře.
Bylo to v létě a máma nechala v koupelně otevřené okno. Bylo docela vysoko, ale byl pod ním radiátor a toho Cézar využil
a prchnul. Jakmile to máma zjistila, řekla, že vezme přenosku a večer se podívá, jestli se Cézar nevrátil na zahradu.
No a taky jo, takže byl znovu odchycen a přinesen domů.

Máma s páníkem rozhodli, že všechny nechají vykastrovat a zůstanou s námi ostatními doma.
Sazinka s Babutkou se zabydlely v pokoji u páníka a nikam odtud nevycházely, jen občas Babutka vyběhla na chodbu. Já jsem
se s nimi nepotkával, protože k páníkovi do pokoje jsem nechodil. Až teď poslední dobou ho tam jdu někdy zkontrolovat.

Sazinka s Babutkou už tam nejsou, máma říkala, že Babutka odešla za Duhu v roce 2011 a Sazinka loni v létě.
Ale páník tam nezůstává sám, bývá tam s ním Ťapka, Baruška a někdy Černuška aobčas tam přijdou na kontrolu i ostatní, tak
jako já.

Cézar se hned zabydlel s námi ostatními v přízemí a chodil po celem domě.
Je vidět, že jsme bráši, říká máma, máme totiž oba problémy s čůráním, dělají se nám močové kameny. Musíme proto dostávat
Uro-pet pastu, to vám je děsnej hnus. Máma říká, že já jsem na tom hůř a jakmile nebudu tu pastu jíst, tak mně pan doktor
uřízne cvrčka a já budu pořád odkapávat. A v tom případě, že mě nechá raději utratit. Užprý tak dělám hrozný nepořádek a toto
k tomu, to už by nešlo.

No tak nevím, co si mám o tom myslet, cože se mnou chce udělat. Ale k ničemu takovému stejně nedojde, protože mámě se
vždycky podaří mě odchytit a ten hnus mně do tlamičky nacpat. Vždycky hrozí, že jakmile to vyplivnu, tak uvidím. Občas se
mně to povede, ale ona mi nacpe novou pastu. Ach jo.

Pan doktor říkal, že pasta kočičkám chutná, no mně tedy ne, ale asi tak úplně pan doktor nelhal, protože Vlk a Míša chodí loudit,
aby jim máma dala pastu taky. Máma pastu ochutnala taky, aby věděla, proč ji pořád nechci a říkala, že je dobrá, taková sladká.
Mě tedy o tom, že je dobrá nepřesvědčila.

No myslím, že jsem toho natlapkal už dost.
Zdraví Melíšek








Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 24.2.Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Karolína »

Melíšku 2, tady Melíšek 1: papej pastu a dělej vše, co se ti řekne, i když to někdy příjemné není! Ale obvykle to dvounožci s námi myslí dobře. Když nám cpou do tlamky něco, co nechutná, ale halt je to nutné sníst. Venku si vybereme kolikrát chutnější, ale nebezpečnější. Takže neprotestuj a bašti a buď stále zdráv a vesel. Oni to ti dvounožci, co jsme si je adoptovali a co jsme si je zvolili za posluhy, nakonec myslí dobře.

Ale ber to jako dobrou radu - my Melíšci černí musíme držet spolu, no ne?

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.Melíškovo povídání 2

Příspěvek od sharka.68 »

Melíšku, na zoohitu prodávají pastu FLUDT, je na ty Vaše obtíže...kdyby maminka chtěla, pastu jí můžu poslat,abyste ji ochutnali,třeba Ti pojede víc.... mám ji doma... :hmm:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

Jj, jsou to trable, prý se to kastrovaným kocourkům stává, já to, naštěstí, u svých kocourů nezažila.

S Evelínem byly problémy zcela odlišné. Jak jméno napovídá, byl Evelínek do svých cca 10 měsíců Evelína, dokonce i drvet se nechal zmást a Evelínku při kastraci kuchnul. Otevřel bříško a kouká, ono kde nic tu nic, příslušní orgánové se nekonaly. Kryptorchismus!
Čímž ovšem vznikl zásadní problém - kočka je kocour, ale kde jsou sakra ty kule! :hmm:
A tak ten chudák vet se víc jak hodinu hrabal v zákrutách kočičích střívek a hledal ty dva mrňavé bobky, neb prý se to rádo zvrhává a může z toho být rakovina. Nakonec našel, ale koukala jsem, že je nějakej zpocenej a drží si záda!
:blob:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Beda »

Melíšku, tvůj jmenovec Melíšek to s tebou myslí (stejně jako tvá posluha) dobře a má pravdu - musíš poslouchat a přemoct se a tu pastu zbaštit... no hele, to jenom zavřeš oči, jednou polkneš a je to!!! co mají říkat kočičky, které baští dietku - a taky to někdy musí být... a o "cvrčka" :bzik: přece přijít nechceš :mrgreen: ... jo a co to bylo za nenáááápadnou poznámku o bordelu, hááááá???? :ask2:

ale natlapkoval jsi to moc hezky :love: a vaše smečka je vpravdě úctyhodná :yes: :thumb_up: - kolik je vás teda aktuálně dohromady??? hehe, a kolik z toho je černejch?? :ask: :haha:

mějte se všichni vespolek dobře a ať se vám dobře žije :kiss: ... a klidně zase něco písni :heart: :heart: :heart:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Beda »

Rpuť píše: vznikl zásadní problém - kočka je kocour, ale kde jsou sakra ty kule! :hmm:
A tak ten chudák vet se víc jak hodinu hrabal v zákrutách kočičích střívek a hledal ty dva mrňavé bobky
:blob:
Rputíííííííííííííííí :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

nevím nevím, zda pánové by ti ten termín "bobky" přijali :bzik: :bzik: :bzik: :pssst:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

Jéžiš - fotky!
To je jak u nás za starej časů. Vzpomínám, že jednou bylo 8 koček - jeden zrzavej mour, jedna bílá angora a 6! černých... :)

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Beda »

tak 6 černých u vás nepamatuju :bzik: , ale když jsme tam byly my, taky to nebylo marný - byly myslím tři(?) Poopíšata :heart: a čtyři Plaváčci :heart: ... a Blesíno, kterej je olizoval :heart:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

Bedásku a tenkrát ještě někde coural zrzavej Žofík, bílá Julinka a samozřejmě černá poopíší máma Lízinka. A možná ještě nějakej dočasnej návštěvník, už je to dávno, ztrácím přehled. :hops:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

A jestli mě paměť neklame, tak už by tam taky musel být Evelín - s Blesanem jsou stejně staří a přišli brzy po sobě... :uff:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Beda »

no joooooooo, maminka Lízinka (přímo zasloužilá matka :yes: ), ta tam byla taky :doh: :doh: ... ostatní asi courali po venku :nevim: , bylo to začátkem července, bylo myslím krásně slunečno :slunce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

jj - to bejvaly časy v kočkolandu! :cat_ball: :vrti: :cat_milk: :bila2: :vrti: :cat_milk: :cat_ball: :bila2: :vrti: :cat_milk: :cat_ball: :bila2: :blob:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od EvaB. »

nedá mi nevzpomenout památného výroku Rputího " tak, dámy, Poopíš se zas vycajchnoval...poch..al mi štos daňových přiznání!" a popis, jak hleděly dámy na FÚ, je taky střelný prach :-D

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Rpuť »

Joooo - to už je dávno, to jsem snad ani neukládala. Ono také, kdybych měla uložit všechno, co kterej kočičák proved, tak se to do počítadla nevejde! :D

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 24.2.2014 Melíškovo povídání 2

Příspěvek od Beda »

mnooooo, daňový přiznání je sice pecka :bzik: , ale lucYnka prošla s REKLAMACÍ notebooku, kterej jí poch***ly kočky :uff: :uff: :uff:
Obrázek

Odpovědět