4.2.2014 Sežrat pošťáka

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Rpuť »

Potkala jsem tuhle paní vrchní pošťákovou. Za ní plížila se záhadná postava, pečlivě zahalená do kapucí a šálů, aby nebylo vidět, že vypadá, jak kdyby spadla do míchačky na beton. Ruka v ortéze, monokl pod okem a drápance všude možně.

Románek domluvil si poštovní brigádu, objížděl elegantně vesnici na kole, skvělým backhandem se strefoval do schránek, mával slečnám a paním na návsi a vůbec byl světa pán. Na ovčouna Jessinu ovšem tyhle triky neplatily a řvala na něj, ať kouká odprejsknout, že jí nějakej pubertální jouda nezajímá.

Románek se plavně odpíchl od plotu a ujížděl dál. "Ha, prchá", blesklo Jessině hlavou a v klidu vyčkala, až páník otevře branku, aby si vzal poštu. A davaj! Románek se ohlédl, aby zjistil, že řítí se za ním chlupatá bestie s tlamou dokořán. Šlápl do pedálů, leč bestie si "střihla" zatáčku a vynořila se těsně za kolem. A tam, kde cesta vedla kolem příkré stráně, skočila a opřela se packama o Romanovo pozadí.

Na namrzlé trávě se to nedalo ubrzdit. A dole pod strání rostou trnky.

A nahoře nad strání stála Jessina, jazyk ji visel z tlamy a pustě se chechtala, jak se ten jouda hrabe z roští.
Naposledy upravil(a) Rpuť dne 04.02.2014 8:05:24 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od LFSH »

:haha: Na psí slečny holt platí jiné triky než na ty lidské. :wink2:
LA

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od sharka.68 »

Moje matka-poštovní doručovatelka, by mohla vypravovat..pokousána ani sražena z kola psem nebyla, ale těch nadávek, co si od nich užila... :wink2:

Joudy mi nějak nebylo líto,asi jsem škodolibá,že se tu řehním cizímu neštěstí a fandím šikovné psové... :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Beda »

hihi, no jo - těžký je život poštovního panáčka... a některý psové jsou takoví převlečení Blesánci :dog_happy:

ehm, a paní poštmistrová... jakpak se má Poopíš???????? :ask: :ask:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Rpuť »

Bedásku, nové zprávy nemám, ale řekla bych že dobře, na rozdíl od paní trafikantky, která upí pod jeho knutou.... :hops:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Beda »

šiš no joooooo - ne pošťačka, ale trafikantka :bang_head:

tak snad jo :heart: :heart: ... ale stejně škoda, že paní trafikantová nějaké historky nesepíše :sad2: ... zaskoč si k ní pro cigára :smokin: a něco z ní vytáhni :wink2: :yes: :super:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Beda »

OT - připomínám verence, že na zítra má článek (Môj vodičák) ... mám totiž pocit, že se nějak nemohla dostat do Rozvrhu

možno vložit už dnes večer samozřejmě :yes:
Obrázek

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Inka »

Já se tak nějak nemohu smát, protože je mi trochu líto onoho Joudy. Určitě se chtěl trochu ukázat, nakonec práce by člověka měla bavit, nebo ne?

Ale připomnělo mi to docela hezkou historku, která se fakt stala. Potkal jednou v Pečkách Bimbo jednoho našeho kamaráda, který se potutelně usmíval a vůbec vypadal, jako že je na světě krásně. I zeptal se ho Bimbo, jakpak to. A dozvěděl se , že kamarád má radost, protože byl zaplatit pokutu na městském úřadě za: Šel takhle tichou ulicí mezi krásnými prvorepublikovými vilkami, přemýšlel si a najednou ho doslova přepadl srnčí pinč. Jak tak byl vylekán, popadl ječícího psa a hodil ho přes plot do zahrady. Poté se na něj vrhla rozlícená panička, protože pejsek vůbec nepatřil do oné zahrady. I byl kamarád povolán k zaplacení přestupkové pokuty. Stále to ovšem nevysvětlilo jeho blažený výraz...... No, víš jak bylo fantastický když ten pes ztichnul a jak tak letěl přes ten plot ještě víc vyvalil ty očička? Za těch pět stovek to stálo
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od sharka.68 »

Inkoooo :haha: :haha: :haha:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Beda »

ježiši :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Karolína »

To u nás v domě letěl krysařík ze schodů poté, co se mi zákeřně pokusil překousnout achilovku.
Řvala jsem na paničku, ať si ho odvolá a přidrží, ta koukala jako puk a nic. Tak jsem vykopla nohou, pes to vzal střemhlav dolů a běžel se schovat do milujícího náručí té nány, která ho nedokázala vychovat za celý jeho život. Huhlala jsem cosi o stroužku česneku, dvou topinkách a pečeném chrchloušovi a madam se urazila a měsíce se mnou nemluvila. Ne, že bych toho nějak extra litovala. Jak já mám ráda všechna zvířata, tak tohohle jsem nesnášela ani na fotce, kterou měli na dveřích.

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Inka »

Oni jsou to nakonec strašně odvážní psíci, ale bohužel je většinou vlastní nandy. V Bonecu měl jeden kolegy dva a byli to opravdu malí dobrmani
Obrázek

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Rpuť »

Malí psi často štěkaj na velké a když do toho začne štěkat panička, je na malér zaděláno. Jolie taky preventivně štěká, ale když jsme byli na Šumavě a byla tam hovawartí slečna na blízko, tak ho to vůbec nevzrušilo. Jen štěkal na koně, protože tak velký psy v životě neviděl. :)

Uživatelský avatar
Kaštan
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 125
Registrován: 11.11.2005 11:17:32 0

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od Kaštan »

Já jsem dokonce viděla video nějaké bojové kočky, která už čekala na pošťáka (který tento natočil mobilem) a jak hodil obálky do té ďoury ve dveřích co v Anglii - nebo kde to bylo - mají, kočka vše packama zas soukala ven. Když házel noviny, vystrčila obě přední ven a zatáhla si je dovnitř. Pohled to tedy byl pro bohy :haha:

No a já teď mám zážitek s naší nádherou, neb mi ležela na klíně a ohlodávala mě, jako obvykle... Najednou vystartovala - zaťala mi drápy do nohou a vystřelila jak z praku. A něco cinklo o podlahu... Tak kouknu a on to její špičák! Si ho na mě vylomila :mrgreen: Začíná se nám holka přezubovat....

Uživatelský avatar
P I T R Ý S K O V Á
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1014
Registrován: 31.08.2007 0:48:59 0
Bydliště: východ jihu Moravy

Re: 4.2.2014 Sežrat pošťáka

Příspěvek od P I T R Ý S K O V Á »

Rpuť píše: A davaj! Románek se ohlédl, aby zjistil, že řítí se za ním chlupatá bestie s tlamou dokořán. Šlápl do pedálů, leč bestie si "střihla" zatáčku a vynořila se těsně za kolem. .
Když oni ti pejskové jsou různí. Je docela možné, že kdyby Románek nešveholil jen na dámy a slečny, ale také na chlupatou bestii, dotyčná by si ho nevšímala. Žádné nohy a žádné kolo není tak rychlé, aby ujelo. Zastavit, otočit se ke psu a oslovit ho, by možná bylo lepší.
Jenže!! Jak má člověk, navíc takový, který psí řeči nerozumí, vědět, že má před sebou normálního psa a ne přiblblým pánečkem zpovykanou bestii?


Nenadávejte, prosím, na malé pejsky. Je jedno, jestli malý nebo kolos, je to pes. Brblejte na hloupé majitele(-ky) někteří nemohou pochopit, že prcek může, svým chováním obtěžovat.
Znám několik úžasně vychovaných yorkšířích holčiček. Maminka Bára a její dcery, Éliška a Dorotka. Doufám, že do stejné kategorie se dostane i náš Ottík. Má na to dobře nastartováno.
:dog: :wave:

Odpovědět