19.2.2014 Prvá jazda.

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od zana »

Verenko, tenhle seriálek je úplně dokonalej, skvělej a nádhernej :haha: :haha: :haha: !
Že ještě není konec?

Jo a Rpuť... je prostě Rpuť :clap_hands: .
zana :vylet:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Rpuť »

Jj, Bedásku, kde jsou ty časy Fifinky a bujaré mladosti. Bylo to dobrý autíko! :hops:
Jinak červenat se nemusíš - já zcela chápu, že představa, jak tvou slovutnou pedagožku umlátím volantem, je na tebe docela záhul! :haha: :haha: :wave:

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od verenka1 »

No dnes vám to v hokeji nejde-ale chváliť viete.Veľmi dakujem.-Nás začínajúcich to povzbudí a viete čo,fakt som dostala chuť písať.Počas štúdia v Brne sme na kolejích na máneskách s kamoškou písali drobné blbosti,možno zase začnem a stane sa zo mňa tá Rowling východného bloku.
Nikto tu nepísal o tom ,akí hnusní vedeli byť k nám skúsenejší šoféri-chlapy.Cestou do Ba sa vychádza z vedlajšej cesty na ťah Bratislava-Nitra/ešte neboli autostrády a odbočuje sa doľava.hrozná situácia:na hlavnej furt autá,keď som sa konečne mohla odlepiť,zhasol mi motor.tak naštartovanie /nie na prvý pokus/,po ceste autá.Voľná cesta,zhasol mi motor. A toto sa opakovalo x-krát.Za mnou šnúra aspoň pol kilometrová a oni začali na mňa trúbiť.A trúbili a trúbili a mne to nešlo.Tak som vystúpila z auta a zakričala som:netrúbte,znervozňuje ma to,budete tu do večera!!Také ticho nastalo až strach.A pohla som sa.

Uživatelský avatar
Dede
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 262
Registrován: 11.03.2007 16:41:10 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Dede »

Verenko, bavím se skvěle, ale nejlepší byl prostě ten poĺovník :D :D Píšeš výborně a těší mě, žes objevila, že tě to baví. :usmev:

Rputinko, taky mám pocit, že auta nejsou jen neživé stroje, byť nemůžu říct, že by můj Sam někdy dokázal, co tvůj Bobík :) Ale obecně mám ke svým autům jiný vztah, než třeba k mixéru nebo tak... ona, jsou prostě taková... no, živější :in_love:

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Rpuť »

Jj, Dede, něco "navíc" tam je!
Já fakt dodnes netuším, jak jsme se tenkrát dostali domů a trvám na tom, že moje zásluha to rozhodně není! :D

Uživatelský avatar
Dede
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 262
Registrován: 11.03.2007 16:41:10 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Dede »

Věř Bobíkovi, stávají se podivnější věci :slunce:

Já mívám pocit, když je jízda opravdu těžká, že úplně cítím, jak se to auto snaží, jak bojujeme spolu, ne že já řídím stroj navzdory počasí :angel:

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Tora »

Já se přiznám, že každé auto ode mne vyfasovalo jméno a normálně si s ním povídám - koukej, už jedeme domů, tak budeš pořádně motat kolečkama a šupneš do garáže, jo? :D :D Asi jsem cvok, ale přijde mi to takový lepší. A taky mně nikdy nikde žádný auto nevypeklo. Jen teda jedno, kdysi, to jsme měli Daewoo Nexis, to bylo takový lehce zákeřný auto, já mu říkala děvka šikmooká. To jméno nedostalo, jediný...

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Rpuť »

To jsme měli BMW 5 - combi. Měl značku A-HU, takže Hugo.
Přistáli jsme v Praze u babičky, chtěli odjet a auto nebylo. Tož jsme vyrazili na poilicii nahlásit a čekali asi 20 minut. Mně tekly nervy, rázovala jsem po chodbě a v duchu Huga volala. "Nejezdi nikam, odvezou tě za Ural, Hugo nejezdi, zastav!"
Po 14 dnech to auto našli v Michli, zhruba tak těch 20 minut jízdy.
Ex pro něj dojel a zjistil, že auto "jede" přískokama a v servisu pak zjištěno, že má zkratovanou baterii.
O pár dnů později, vyprávěl ex příhodu kolegovi - odborníkovi na automobilovou elektroniku. Nevěřil a vysvětlil, že to není možné. Když má auto zkratovanou baterii, tak vůbec nejede. Prostě to prý není možné. A je velice nepravděpodobné, že by zrovna BMW zkratovala baterie....
Leč stalo se a Hugo začal skákat přesně v té době, kdy jsem se "modlila" tam v čekárně u polišů....

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Rpuť »

A abych doplnila - Hugo opraven a v pořádku, zaparkován před naším domem. Ráno jsem vstala, abych někam vyjela. Podívala jsem se na něj a cosi mě zarazilo. V té době už auta měla takovou tu trochu agresivní kastli, jak je teď v módě. Ale jak jsem na něj koukala, měla jsem pocit, že se potutelně pochechtává. A nebyla jsem sama, kdo ten pocit měl...

Uživatelský avatar
Dede
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 262
Registrován: 11.03.2007 16:41:10 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Dede »

Tedy Rputi, na tebe fakt nemáme :D
Můj Sam je věčně špinavej pracant, spolehlivej a dobře naladěnej. Přestože ten čumák nepatří teoreticky mezi nejvlídnější, mě připadá milej. A hodně snese - chudák. Minule, když Ari čekala v autě, zatímco jsem byla s Berry na stopě, tak jsem našla blátivé stopy nejen na sedadlech, ale i na ruční brzdě. Auto stálo na kraji v lese, v hodně prudkém kopci, abych nezabírala cestu. Jsem fakt ráda, že pod tlakem tlapy Sam tu brzdu nepovolil... :oddech: :D

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Hana Williamson »

verenka1 píše:Za mnou šnúra aspoň pol kilometrová a oni začali na mňa trúbiť.A trúbili a trúbili a mne to nešlo.Tak som vystúpila z auta a zakričala som:netrúbte,znervozňuje ma to,budete tu do večera!!Také ticho nastalo až strach.A pohla som sa.
Verenkoooo :blob: :super: "take ticho nastalo az strach." To bych fakt chtela videt.

Nejak kdyz zaseknes dopravu a lidi na tebe ziraji, mi pripomnelo moje dobrodruzstvi s autem, ktere jsme meli kratkou dobu pote, co odesel muj milovany veliky Chrysler Newport. Tohle byl nejaky Buick, taky velky, ale ne tak extravagantne. A byl to křáp. Zasekaval se tomu z neznamych duvodu karburator, zejmena, kdyz auto muselo stat chvili na krizovatce. To pak křáp chcipnul a nechtel znova nahodit. Mechanik to nebyl schopny spravit, ale ukazal mi jak na to. Kdyz křáp chcipnul, otevrit kapotu, natahnout se ke karburatoru, zatrepat takovou destickou, a rychle se pomodlit, ze se to nahodi. Vetsinou jo. Karburator byl hodne vzadu na dost velikem motoru a abych na nej dosahla, musela jsem si, osoba mensiho vzrustu, na ten motor lehnout. A zaspinila jsem sebe a saty tim motorovym sajrajtem. Tak jsem vozila v aute stary bledemodro-ruzovy zupan a kdyz auto chciplo, vetsinou na nejake rusne krizovatce v centru za ranni spicky, nahodila jsem zupanek, obehla auto zakvedlat destickou od karburatoru a s usmevem kynula konsternovanym ridicum ve tvorici se zacpe, jako ze to bude OK.

Uživatelský avatar
Dede
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 262
Registrován: 11.03.2007 16:41:10 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Dede »

Hana Williamson píše:
verenka1 píše:Za mnou šnúra aspoň pol kilometrová a oni začali na mňa trúbiť.A trúbili a trúbili a mne to nešlo.Tak som vystúpila z auta a zakričala som:netrúbte,znervozňuje ma to,budete tu do večera!!Také ticho nastalo až strach.A pohla som sa.
Verenkoooo :blob: :super: "take ticho nastalo az strach." To bych fakt chtela videt.

Nejak kdyz zaseknes dopravu a lidi na tebe ziraji, mi pripomnelo moje dobrodruzstvi s autem, ktere jsme meli kratkou dobu pote, co odesel muj milovany veliky Chrysler Newport. Tohle byl nejaky Buick, taky velky, ale ne tak extravagantne. A byl to křáp. Zasekaval se tomu z neznamych duvodu karburator, zejmena, kdyz auto muselo stat chvili na krizovatce. To pak křáp chcipnul a nechtel znova nahodit. Mechanik to nebyl schopny spravit, ale ukazal mi jak na to. Kdyz křáp chcipnul, otevrit kapotu, natahnout se ke karburatoru, zatrepat takovou destickou, a rychle se pomodlit, ze se to nahodi. Vetsinou jo. Karburator byl hodne vzadu na dost velikem motoru a abych na nej dosahla, musela jsem si, osoba mensiho vzrustu, na ten motor lehnout. A zaspinila jsem sebe a saty tim motorovym sajrajtem. Tak jsem vozila v aute stary bledemodro-ruzovy zupan a kdyz auto chciplo, vetsinou na nejake rusne krizovatce v centru za ranni spicky, nahodila jsem zupanek, obehla auto zakvedlat destickou od karburatoru a s usmevem kynula konsternovanym ridicum ve tvorici se zacpe, jako ze to bude OK.

Hanko!!! S tím županem to dostalo skutečněj punc neopakovatelnosti :D :D

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od MaRi »

Hana Williamson píše:
... Kdyz křáp chcipnul, otevrit kapotu, natahnout se ke karburatoru, zatrepat takovou destickou, a rychle se pomodlit, ze se to nahodi...
Pane Mopadží...

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od LFSH »

Ještě se tu nezmínili ti řidiči, kteří jsou přesvědčení, že před ním pomalu jedoucí řidič pojede poslepu rychleji, a tak ho oslňují seč jim síly a baterie stačí.
LA

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 19.2.2014 Prvá jazda.

Příspěvek od Rpuť »

Jj, Dede, děti a psi v autě, to je vždycky malér na obzoru! :D

Odpovědět