13.2.2014 Plyšový ďábel

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od RenataE »

Přilípnu další hlášení o myšovi.
Děti stále naživu. Myš pilně pracuje na úniku z plastového terárka - podařilo se mu uhryzat západky u dvířek na krmení. Brzy mu však sklaplo, dvířka byla nahrazena měděným plechem napevno přilepeným. Vynahradil si to tím, že uhryzal přísavku, pomocí které na stěně terárka drží napáječka.

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od Karolína »

Což o to, taková knihovna, to je sice fuška, ale co je to proti rozmontované kuchyňské lince, sporáku, odpojenému od plynu, odpojené pračky, která v té kuchyni taky byla a veškeré spodní skřínky kuchyně vystěhované do předsíně, ta paneláková kuchyň byla tak mrňavá, že by se tam jeden nepoložil správně za účelem odlapení šedého chlupatého prevíta. Tehdy to bylo poprvé mezi námi na rozvod.
Svěřila jsem Kleofáše tchyni a ona zapomněla dát nahoru na pletivo těžkou knihu, aby se chlupatec nedostal ven. Přijeli jsme tehdy z dovolené pro křečka, tchyně v slzách, tchán s námi nemluvil a my začali rozebírat celou kuchyň, protože křeček šramotil vzadu někde za těmi skřínkami. Fakt úžasný zážitek pro celou rodinu. Hezky dlouho jsem si je všechny udobřovala včetně křečka.

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2497
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od Matylda »

RenataE píše:Přilípnu další hlášení o myšovi.
Děti stále naživu. Myš pilně pracuje na úniku z plastového terárka - podařilo se mu uhryzat západky u dvířek na krmení. Brzy mu však sklaplo, dvířka byla nahrazena měděným plechem napevno přilepeným. Vynahradil si to tím, že uhryzal přísavku, pomocí které na stěně terárka drží napáječka.
Dej myšovi na hryzání zajímavější věci- starej chleba, čerstvé proutky a tak. Myš hryzat musí, tesáky dorůstají furtumfurt (říkal děda, co měl králíky).
Obrázek

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od YGA »

No vidíš, Karolíno, mohla jsi si ušetřit nervy a důstojnost, kdybys už tenkrát se zaměřila jenom na Kleofáška :flowers:

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od RenataE »

Matylda píše:Dej myšovi na hryzání zajímavější věci- starej chleba, čerstvé proutky a tak. Myš hryzat musí, tesáky dorůstají furtumfurt (říkal děda, co měl králíky).
Myš má hryzacích materiálů dostatek, ty plasty mu zřejmě chutnaj :D

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od EvaB. »

jenny píše:
YGA píše:
Velká kočka píše: Nevím, jak jsem později zjistila byl to zarytý komunista a po sestřině emigraci se chudák ospravedlňoval straně a vládě ...
Velká kočko, dost dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, že tato věta se nevztahuje k ubohému zvířeti :scare: .
Šmánkote, už vidím, jak se křeček ospravdlňuje husákovi. :haha:
a já bych chtěla vidět jeho červenou knížku :-D

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od sharka.68 »

http://ekonomika.idnes.cz/peruanska-mor ... anicni_spi" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od Beda »

ta fotka na tom trhu mi přijde strašná :sad2: :sad2: :thumb_down:
Obrázek

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2924
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od Xerxová »

já myslím, že to nově objevili jen novináři a ne Peruánci... Vždycky se tam morčata chovala tak, jako tady králíci... Jen je víc turistů a ti chtějí klasickou kuchyni. A tak se vyhlášené restaurace snaží jim "národní" maso připravit...

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: 13.2.2014 Plyšový ďábel

Příspěvek od Inka »

No a naše prasečí hlava s citronem v rypáku, z toho se mi zvedá kufr víc než z morčete. Jo, jsou to u nás mazlíčci, u nich jateční zvíře.
Obrázek

Odpovědět