6.2.2014 S Kubíkem III na věčné časy

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1638
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: 6.2.2014 S Kubíkem III na věčné časy

Příspěvek od Lika »

Bedo, teď nějak nemůžu najít, kde se dole na stránce odsouhlasuje automatické přihlášení... ale jestli to vypadá jako čtvereček se zatržítkem, tak to může lidi mást, protože to vypadá, že to zatržené je - a přitom je nutno na to speciálně fyzicky kliknout, protože to naznačené zatržítko je pouze nápověda (aspoň takto jsem to zaznamenala třeba u zasílání upozornění na reakce ve fórech). Pokud jsem mimo, omlouvám se.
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6.2.2014 S Kubíkem III na věčné časy

Příspěvek od Beda »

Xerxová píše:Potíž vidím v tom, že pokud si neuvědomíš, že nejsi přihlášená (buď nahoře vpravo a nebo dole pod tabulkou) a začneš psát příspěvek, tak ti to až při odeslání textu hodí tabulku o nepřihlášení a chce to jméno a heslo. A pokud tam vypíšeš "svoje" - tak ti to odmítne, že už je toto jméno obsazené. Prostě Xerxovou to nesežere... To je to, co asi nejvíc kompikuje situaci.
aha, no vidíš - tak to by mě nenapadlo nejdřív psát :uff: :uff: :uff: :uaaa:

z prostého důvodu - jako nepřihlášená ani nevidím, co je nového :no: ... takže co bych začala jako číst (a odpovídat tam)???? :hmm: :ask:

ale dobře :usmev:

po otevření stránky Hadopasi se ze všeho úplně nejdřív přihlaste :krik: ... a to takto (obrázek jde rozkliknout):

Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 6.2.2014 S Kubíkem III na věčné časy

Příspěvek od Vave »

Milá Hanno, konečně jsem se dostala k přečtení tohoto kouzelného článku. :super: :heart: :usmev:
Nikdy jsme andulky neměli, ani jsem po nich vlastně nikdy doopravdy netoužila, i když jeden čas jsem je chtěla. Resp. vyjmenovávala v řádce dalších zvířat, o kterých jsem se domnívala, že by mohla projít cenzurou. Neprošlo bohužel žádné.

Kubík III je skvělý ptáček - připomněl mi Kostičíky Petrky K, to taky byli vždycky řeční a rozšafní ptáčci. :wink2:

Doufám, že se dočkáme i dalšího hlášení o jazykových pokrocích krásného Kubíčka. :heart:
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
JJ
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 371
Registrován: 04.04.2012 9:19:57 0
Bydliště: Brno

Re: 6.2.2014 S Kubíkem III na věčné časy

Příspěvek od JJ »

Milá Hanno,
ráda slyším, že máte doma zase upovídané pernaté potěšení. Podrbej ho za mě pod bradičkou a nauč ho nějaký vzoreček :) . Moc pěkně o něm píšeš, jen tak dál, oni opeřenci tak trochu chybí na repertoáru článků.

Mávám a zdravím.
JJ :papousek:

Odpovědět