25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Beda »

baty píše:Rputi, já nezapomenu na černýho kocoura od trafikantky
baty - bíločernýho, s pěšinkou - přece Pupíš :krik: :krik: :krik: :love: :love: :cat_ball: :cat_milk: :cat_ball: :cat_milk:

bože, to byly příhody :clap_hands: :clap_hands: - sebrat je a vydat knižně, to by bylo něco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :super:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Tečka »

Beda píše:
baty píše:Rputi, já nezapomenu na černýho kocoura od trafikantky
baty - bíločernýho, s pěšinkou - přece Pupíš :krik: :krik: :krik: :love: :love: :cat_ball: :cat_milk: :cat_ball: :cat_milk:

bože, to byly příhody :clap_hands: :clap_hands: - sebrat je a vydat knižně, to by bylo něco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :super:
Joo, Poopíšek, s čumáčkem od segedínu ... :cat_milk:

Taky něco pamatuju...
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3007
Registrován: 16.10.2006 16:54:53 0

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Rpuť »

sharko, Málinku-Zuzanku má Beda, Bohunka se Cyranem šli k jedněm mladým manželům z Prahy. Ještě asi před 4 lety mi poslali fotky, ale mně pak kleknul počítač a přišla jsem o jejich adresu. Ale na těch fotkách bylo vidět, že jsou krapet nadměrní, obroviti, nohatí, ocasatí a nosatí. Nádherný kočičáci!
A Oliver je tady nedaleko v ulici. To si asi dva roky před tím, mladší manželé koupili tady dům od jednoho ožraly, co měl doma asi čtyři kočky, které občas zamknul doma a tři dny chlastal. Barák byl neskutečně znečištěnej a nový majitel řval, že mu kočka nesmí přes práh - ani jsem se nedivila. A když tu byli Plaváčci tak takhle Oliver s Bohunkou jednou proklouzli pod vratama a našli je právě tihle manželé. Nechali je na dvoře, kde byla hromada písku a jen zírali, jak jsou kočičky čistotné. Nakonec se usnesli, že takhle čistotné kočky mám určitě jenom já a zazvonili u nás. No .... a pak asi za dvě hodiny zvonil ten "zásadní nepřítel koček", znova a jestli by náhodou Olínek nebyl volnej, že takovej krásnej kocourek a tak čistotnej! Takže se Oliver má báječně, páník ho nesmírně miluje a hejčká! :haha:

O Poopíšovi už delší dobu zprávy nemám, neb šla trafikantka do důchodu. Když jsem s ní naposled mluvila, brblala něco v tom smyslu, že už jí ten zmetek úplně zvotročil, prožere jí důchod a pukne a ona ho k dietě ne a ne přemluvit.... :haha: :haha: :haha:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Beda »

ech, pardon - nikoli Pupíš, ale Poopíš :haha: :haha: ... a já byla tak ráda, že jsem to jméno ze záhybů nepaměti vydolovala :bzik: :oops: - kočičáka jsem si pamatovala dobře :yes: :yes:
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od sharka.68 »

Děkuju Rputinko, já vím, že Zuzanka je Málinka, ale nikdy jsem se nezeptala Bedy,jestli ví o sourozencích..a proč se ptát kováříčka, když se můžu zeptat kováře :wink2:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Beda »

co se stane, když odpovím do tohohle tématu co je už v Archivu??? zčervená to?? :ask:

tohle určitě stojí v tomto předvánočním čase za přečtení :arrow: viewtopic.php?f=74&t=2756" onclick="window.open(this.href);return false;

a jedna perlička - tu kočku ležící v jesličkách jsem vlastnoručně vyráběla tady v počítači - a vloni kolem Vánoc se mi od někoho úplně cizího objevila na facebooku :uff: :uff: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Petrs01 »

zčervená :wink:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5720
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Vave »

Dík za připomenutí, to je moc pěkné čtení.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.12. - PROČ MÁ KOČKA PROUŽKY ...

Příspěvek od Beda »

je to tady od roku 2013 a vždy si to na Vánoce ráda připomenu :heart: :heart: :heart:

teda pardon - na Krabice :wink2: :in_love:
Obrázek

Odpovědět