prezidentská volba

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: prezidentská volba

Příspěvek od Inka »

Vždyť tam vypadá jak devadesátiletej stařeček a navíc vážně nemocnej
Obrázek

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3198
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od IvaP »

Inka píše:A je to opravdu reálná fotografie?
Inko, je tam i video a fakt tak špatně vypadá.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od sharka.68 »

Inka píše:A je to opravdu reálná fotografie?
taky mne to napadlo.. pokud ano,to je hnus!
Obrázek

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: prezidentská volba

Příspěvek od Inka »

No na tom videu vypadá snad trochu lépe než na těch fotkách. Nicméně jestli je toto zdravý sedmdesátník, tak já jsem švarná dvacítka
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od sharka.68 »

přitom včera v bedně nevypadal takhle děsivě.....
Obrázek

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3198
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od IvaP »

sharka.68 píše:přitom včera v bedně nevypadal takhle děsivě.....
Do televize ho určitě napajcujou, aby vypadal líp, tam ho vidí víc lidí. Ty fotky a video jsou in natura, přeci se pro tu svoloč novinářskou nebude namáhat.

Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: prezidentská volba

Příspěvek od Apina »

Tady je vidět perfektní práce Zemanova týmu (maskéři, lékaři s dopujícími prostředky....) před volbami, kdy se snažili ho dát dohromady tak, aby se jeho voliči nelekli a v podstatě téměř kdykoli poté, kdy ho jeho melodyboys vytáhli z Lán, aby ho předvedli lidu. To se jim opravdu povedlo, už před volbami vypadal leckde velice zle. Tentokrát to maskéři nezvládli nebo už to ani nejde zamaskovat. Nemoc zřejmě nadále poměrně rychle pokračuje, veřejnosti přitom budou donekonečna tvrdit, že je dokonale zdravý, tedy až na ty "nožičky", jak si postěžoval v televizi. Jak tu někdo řekl, že je jako 90etý stařeček, vypadá ale mnohem hůře než má téměř 89letá máma, která má také své zdravotní problémy. Teď už ale není třeba cokoli maskovat a ani si hrát na smířlivost, naopak se ještě dočkáme strašné zloby, tak kdyby ji alespoň zčásti obrátil proti těm, kteří si ji zasluhují. Ta třetí fotka s ukazujícím prstíčkem stojí za to... No nic, kdo ho volil, má co chtěl. A my ostatní i bez chtění holt také... Nicméně i toto je demokracie a nezbývá než to respektovat..
Apina

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od sharka.68 »

IvaP píše:
sharka.68 píše:přitom včera v bedně nevypadal takhle děsivě.....
Do televize ho určitě napajcujou, aby vypadal líp, tam ho vidí víc lidí. Ty fotky a video jsou in natura, přeci se pro tu svoloč novinářskou nebude namáhat.
no víš, ono podle toho,kdo to natáčel... myslím to,jak tam vypadá tak staře a nemocně..
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: prezidentská volba

Příspěvek od sharka.68 »

Apina píše:Tady je vidět perfektní práce Zemanova týmu (maskéři, lékaři s dopujícími prostředky....) před volbami, kdy se snažili ho dát dohromady tak, aby se jeho voliči nelekli a v podstatě téměř kdykoli poté, kdy ho jeho melodyboys vytáhli z Lán, aby ho předvedli lidu. To se jim opravdu povedlo, už před volbami vypadal leckde velice zle. Tentokrát to maskéři nezvládli nebo už to ani nejde zamaskovat. Nemoc zřejmě nadále poměrně rychle pokračuje, veřejnosti přitom budou donekonečna tvrdit, že je dokonale zdravý, tedy až na ty "nožičky", jak si postěžoval v televizi. Jak tu někdo řekl, že je jako 90etý stařeček, vypadá ale mnohem hůře než má téměř 89letá máma, která má také své zdravotní problémy. Teď už ale není třeba cokoli maskovat a ani si hrát na smířlivost, naopak se ještě dočkáme strašné zloby, tak kdyby ji alespoň zčásti obrátil proti těm, kteří si ji zasluhují. Ta třetí fotka s ukazujícím prstíčkem stojí za to... No nic, kdo ho volil, má co chtěl. A my ostatní i bez chtění holt také... Nicméně i toto je demokracie a nezbývá než to respektovat..
no,mojí mamce je 86,mám s čím srovnat, ale takhle podobně vypadal před odchodem můj táta a tomu bylo 71,když zemřel.... :sad2:
ostatně,já ho volila,tohle jsem čekala,ale ne tak brzo....
Obrázek

Uživatelský avatar
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 964
Registrován: 13.02.2008 21:59:39 0

Re: prezidentská volba

Příspěvek od Apina »

sharka.68 píše: no,mojí mamce je 86,mám s čím srovnat, ale takhle podobně vypadal před odchodem můj táta a tomu bylo 71,když zemřel.... :sad2:
ostatně,já ho volila,tohle jsem čekala,ale ne tak brzo....
Vím, že jsi ho volila, ani jedna jsme se zde se svou volbou netajily. Jeden z méně podstatných důvodů, proč jsem Zemana nevolila, byl právě jeho špatný zdravotní stav a přesvědčení, že takto nemocný člověk takovou funkci prostě vykonávat nemá. Ostatní důvody jsem zmiňovala jinde. Je mi líto, že tvůj táta zemřel relativně "mladý". To je věk, kdy vždycky říkám, že mohl ještě "pobejt". Vím, že ti chybí zrovna tak jako můj táta chybí mně. On byl totiž také tou obrannou zdí, která stála mezi mnou a mým bratrem...Tátové už budou nám oběma chybět navždy. Lze to akceptovat, nějak se s tím vyrovnat, ale smířit...... to je hodně těžké.
Apina

Uživatelský avatar
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2445
Registrován: 30.11.2009 11:47:57 0
Bydliště: Plaňany

Re: prezidentská volba

Příspěvek od Inka »

No, mému tatínkovi bylo 69 a už je to šestnáct let a když jste o tom začly, tak chybí mi stále. Už proto, že kdyby žil maminka by se měla o koho starat
Obrázek

Odpovědět