fenka MALINA, kříženec NO, hledá domov

Aktuální dění

fenka MALINA, kříženec NO, hledá domov

Příspěvekod Beda » 01.12.2017 15:42:09 0

Karolína mě poprosila o vložení tohoto inzerátu, kdyby někdo....

Z důvodu stěhování jsme nuceni hledat pro tuto fenku (křížence NO a neznámého) nový domov, ideálně v Praze a okolí. Než se zeptáte – opravdu není možné vzít ji s sebou. Je jí něco málo přes 2 roky, byla původně adoptována z útulku, proto není věk přesný. Váha okolo 25kg. Fenka je zdravá, hravá, očkovaná, čipovaná. Má ráda kočky i děti, ale je trochu moc "hrrr", takže k úplně malým dětem není nejvhodnější. S jinými psy reaguje většinou v pohodě, chce si hlavně hrát. Je zyvklá v bytě, neškodí. Je na místě přiznat, že moc neumí chodit na vodítku, tahá, ale to se rychle naučí Je zvyklá na krmivo BritPremium.
Helena

kontakt přes Karolínu :slunce:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Re: fenka MALINA, kříženec NO, hledá domov

Příspěvekod radanova » 06.12.2017 16:35:56 0

Nemrač se MAlino, však to nějak dopadne :slunce: .
Teď aspoň haldu palců a pěstí pro štěstí a upozornění CD pro případ, že se někde nějaká rodina či páník panička zrovna rozkoukává po akční, mladý ne moc velký psí holce s ušima nahoru :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: fenka MALINA, kříženec NO, hledá domov

Příspěvekod Karolína » 30.12.2017 23:21:37 0

Radko děkuji za Malinu!
Jsem ráda, že Zvířetník zase pomohl a věřím, že našla nový krásný domov. To je to nejlepší, co jsem se dneska dozvěděla.
Krásně mi ten starý rok v krabicích končí!
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Zpět na Aktuální dění