ad kontroverzní video s kočkou z ROZVERNÍČKA

Aktuální dění

ad kontroverzní video s kočkou z ROZVERNÍČKA

Příspěvekod radanova » 23.11.2017 17:10:12 0

Vlastně je vtipné jak lidi čtou něco jiného než co je psaním sdělováno.

Víte co? Kašlu na závadnost/nezávadnost videa. Vadilo mi jak se sharce líbilo jak [b]...KRÁSNĚ HO SEJMULA ... [/b]
Tak jsem to sdělila. Většinou si pochybnosti o kvalitě humoru druhých nechávám pro sebe, kolikrát je můj humor druhým taky divný, tentokrát jsem měla slabší chvilku.

Dávám Vám tímto bez dalšího zapleskávání ROZVERNÍČKU možnost mi vysvětlit :

1. že video není závadné, ale naopak vtipné
2. kočka chtěla mimísovi jen dobře
3. je v pohodě se i v tomhle případě radovat nad skvělostí kočky
4. výchova - usměrňování kočky je marná, zbytečná, eventuelně krutá činnost, protože jsou to NADBYTOSTI a je třeba jim pouze sloužit a je obdivovat
5. eventuelně cokoliv jiného na toto téma

a stejně si budu myslet, že bavit se tímhle a takhle je divné

Jo a kočišťata ráda mám a ne, že ne :bzik:
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: ad kontroverzní video s kočkou z ROZVERNÍČKA

Příspěvekod Karolína » 23.11.2017 17:16:44 0

Nepřeháníš to trošku? :ask:
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod IvaP » 23.11.2017 17:21:18 0

Radko, taky mi to nepřišlo moc vtipné. Ten mrňous sebou třísknul na uježděný sníh na cestě... Kočky, když něco provedou, tak jsou potupně vyneseny za kůži za krkem, případně dostanou složenými novinami nebo i rukou. Psiska přetáhnu tím, co je po ruce - novinami, prutem, vodítkem... Mám je ráda, psy i kočky, ale nejsou pro mě nedotknutelným božstvem, kterému se musím klanět a sloužit mu.
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Xerxová » 23.11.2017 17:36:43 0

Radko, mě taky to video zarazilo. Nedala bych to do Rozverníčku - neb mi to vtipné nepřipadá a vůbec mi nevadí tvoje reakce... Pokud by Najt obdobně "sundal" dítko - třeba ve snaze sundat mu čepici... tak zrubu mého rozcapeného mazlíčka na místě... a bylo by jedno, zda bylo dítko "naše" či "cizí". Holt i v přírodě se stane, že lovec špatně odhadne kořist ...
Vadí mi různý úhel pohledu na obdobné věci - někoho baví cynické vtípky vždy a všude - pak je to jeho vkus a je to "v pořádku". Když ale někoho baví, jak kočka uloví dítě, ale běda, kdyby někde pes na videu obdobně ulovil kočku... tak mi to vadí. A přitom si ten pejsek tak krásně hrál na lov a tak ho to bavilo a úžasně se u toho smááál...
Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 23.11.2017 18:44:05 0

Karolína píše:Nepřeháníš to trošku? :ask:

Možná. Že by přehnaná reakce na přehnanou reakci?
Na jednu stranu vím, že stupňování je nanic. Na druhou stranu - nechat to vyšumět bez odpovědi?
Někdy to jde, teď mi to nešlo.
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 23.11.2017 18:49:05 0

mně osobně by teda nevadilo, kdyby na kluzkém povrchu dítě "sejmul" pes - to pro pořádek, že nejde o kočičí božstvo... prostě mi to vtipné přijde, a to někdy u některých pádů prezentovaných v TV jako fórek mi spíš zatrne - třeba když přitom dojde k úderu hlavou o beton (to se fakt nesměju)... tady se nic nestalo (podle mě)

je to pro mne ukázkový případ "z komára velblouda" :pche:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Matylda » 23.11.2017 19:18:30 0

Asi se nic nestalo, protože to děcko mělo kombinézu a snad si nerozbilo pusu. Ovšem moje kočka by za totéž dostala po zadku. Tohle se prostě nedělá a netoleruju to u žádného ze svých zvířat. A zrovna tak bych netrpěla skopičin svým dětem prováděné zvěři, i cizí.
Obrázek
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: ROZVERNÍČEK

Příspěvekod Návštěvník » 23.11.2017 19:36:53 0

Karolína píše:Děti nemám a vztah k nim také ne. To je život.
Ale tohle považuji za legrační už jen kvůli tomu, že koč si hraje, dovádí, nenapadá dítě do obličeje, dítěti se evidentně nic nestalo, kočka je prostě hravá a když vidím jiná videa s kočkami a dětmi, tak tohle mi přijde opravdu úsměvné a vtipné.

Vůbec není jisté, že se dítěti nic nestalo, padá zkroucené a na obličej. Kočky mám, kočku bych netrestala, ta si hrála a nepochopila by, proč je trestaná, ale vtipné to není ani trošku.
Návštěvník

Re: ROZVERNÍČEK

Příspěvekod Návštěvník » 23.11.2017 19:39:58 0

Beda píše:chtěla jsem zareagovat, ale přisedla jsem si ruce, opravdu jsme v Rozverníčku, tak to tady proboha neotravujme, kočka rozhodně nikomu oči neškrábala, skočila zezadu, nejspíše opravdu na ten kožešinovej límec... mně trochu zatrnulo akorát proto, že děcko nakonec upadlo přímo na nos, ale ve sněhu se určitě nic nestalo - bože tak klid (a Radko, já dítě mám, abys mě nepodezírala)

Ve sněhu se určitě nic nestalo??? Měkkého sněhu je tam 1 centimetr. Vtipné to není ani trošku.
Návštěvník

Příspěvekod Jana Bu. » 23.11.2017 19:55:23 0

No, já nechtěla rozviřovat po první reakci, ale upřímně, CO je na tom vtipné???? I díky takovým videím mají kočky špatnou pověst......
Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod návštěvník » 23.11.2017 20:02:06 0

Kočičky mám dvě a mám je samozřejmě ráda, ale toto bych jim opravdu netolerovala.
Právě tak měly kočičky mou ochranu, když byla vnoučata v batolecím věku.
Možná se dítěti nic nestalo... možná se začne zvířat bát.
návštěvník

Příspěvekod sharka.68 » 24.11.2017 6:45:58 0

Takže když Ti vadila moje poznámka o tom, jak kočka to dítě krásně sejmula a nazvala jsi to mojí zastydlou pubertou,asi bych ti jako puberťák měla odpovědět:

dej si šimpáňo a pozor na opičku! :roflmao:

(pro neznalé/zvuk nutný/: http://www.tvspoty.cz/t-mobile-trojan-a ... e-vesmiru/ )

PS: kdyby se tomu dítěti něco stalo, tak to na internetu viset nikde nebude, tomu,kdo to točil ,to přišlo taky cynicky humorné,proto to na ten internet pověsil... ano,řešila jsem jen to, jak to kočka čistě a elegantně provedla...a kočka pro mne žádným božstvem není, byť mám zvířata obecně raději než mnohé lidi...ano, neřešila jsem dítě, ale rozhodně ne proto,co se snažíš nejen mně, podsunout - že, jen proto, že děti nemusím...prostě zvítězila škodolibost (je to v Rozverníčku)... a ano,uvedla jsem níže v dalším příspěvku,že v případě zranění dítěte (byť je nemusím) jsem natolik normální,že bych řešila dítě a ne kočku..potažmo, kočka by kdyby dítě začalo vřeštět (brečet),byla dávno v trapu a po návratu domů bys ji vychovávala? Vážně? Když uteče pes a pak se vrátí domů,taky mu nařežeš? Připadá mi to,jako by Barnevernet měl členy i mino Norsko...já ten kult dítěte a jeho opatrování v ochranné bublině nějak neuznávám.
A pokud Ti tedy nevadí,že to na ten net někdo dal, když to natočil,že to vidělo tisíce lidí,že to Beda dala do Rozverníčku a vadí ti jen můj komentář, tak já to unesu..moje zastydlá puberta to zvládne stylem, který je jí poplatný a pořád budu raději v skoro padesáti zastydlej puberťák, co si život prodlužuje smíchem, než ...

A víc se k tomu vyjadřovat ani vracet nebudu.
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 24.11.2017 6:51:34 0

Jana Bu. píše:No, já nechtěla rozviřovat po první reakci, ale upřímně, CO je na tom vtipné???? I díky takovým videím mají kočky špatnou pověst......

ale no tak Jano Bu .. tyhle škodolibosti vyvažují videa jiná:

http://supermamy.maminka.cz/clanek/pro- ... te-se.html
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 24.11.2017 7:17:48 0

Holky, co blbnete, vždyť v Neváhej a toč takovýhle videí bývalo... Je to krátký šoteček a vůbec nevíme, jestli se honili či to byla zcela neznámá koč.. Majda ve své štěněcí rozjívenosti si hrála s vnučkama, ty navyklé na honičky se slepým Mimoušem opravdu nebyly zvyklé na to, aby je štěně ( 40 kg) přepadalo ze zálohy a bralo jim čepice. Řvali jsme smíchy všichni, i postižené. Nejvíc se chechtala Mařka
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 24.11.2017 8:35:05 0

sharka.68 píše:
Jana Bu. píše:No, já nechtěla rozviřovat po první reakci, ale upřímně, CO je na tom vtipné???? I díky takovým videím mají kočky špatnou pověst......

ale no tak Jano Bu .. tyhle škodolibosti vyvažují videa jiná:

http://supermamy.maminka.cz/clanek/pro- ... te-se.html

No, tak s tím olizováním bych já osobně asi měla problémy, ale je na těch zvířatech vidět, že nového tvorečka přijala s láskou.
Já mám problém právě tenhle s kotětem, snaží se dostat mi na holou kůži a olizuje jak o život. Kažsá moje kočka měla občas taky "olizovací", ale trošku a dost.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění