Kastrace koček

Aktuální dění

Re: Kastrace koček

Příspěvekod Vave » 29.08.2017 17:01:59 0

A my děkujeme Tobě, Zkumavko. Ty ceny jsou neskutečně nízké. Až doléčíš kocourka, tak pošli zaně fakturu. Myslím, že tohle bychom taky měli uhradit, když se jedná o "našeho" kocourka. :usmev: Určitě máš dost starostí s tím, abys tu bandu nakrmila. :usmev:
Obrázek ObrázekObrázek
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod YGA » 29.08.2017 18:52:51 0

Já jsem také za proplacení i tohoto ošetření - navíc ty ceny jsou opravdu lidové!
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 29.08.2017 21:04:55 0

cena je mnohem víc (teda míň) než jen slušná - také jsem pro proplacení :super: :yes:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Zkumavka 2 » 29.08.2017 21:28:34 0

Já opět děkuji,ale to nemohu chtít od vás.Já jen pro ukázku,kolik stojí taková péče pro kamarády tady,na venkově. Mne spíš až dojala ta péče,co ta dr věnovala jen tak nějak mimochodem..
Jen poznámka.Ferda Náplava je na mne uraženej,nechce se pohladit,schovává se,odklání ode mne..Jestli se nestydí,jak jím tam vyvoněl ordinaci.. :hmm:
Zkumavka 2

Příspěvekod YGA » 30.08.2017 6:15:08 0

Zkumavka 2 píše:Jestli se nestydí,jak jím tam vyvoněl ordinaci.. :hmm:

Ba je spíš nasraný, že jim to tam nevylíčil víc :chi: - neboj, však on se srovná.
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Zkumavka 2 » 30.08.2017 7:26:47 0

Tak můj Ferdyš Náplavník,zlatíčko se na mne už nezlobí,přišel oknem a spal se mnou v posteli..Lehne si mi na hruď,kde setrvá,dokud to vydržím ve spokojenosti nejvyšší..Ted nastane ta chvíle,kdy mu musím dát další prášek,antibiotika,mám je na týden-..Teď teprve se ukáže,jestli to spolu dáme..

Děkuji moc,za rady i za pomoc finanční..Mám 4 kočenky a kosoury černé,Nácíček má tedy náprsenku bílou,mám želvovinovou Wermachtku,ta bude echt nejstarší..Ale kastrací se z ní stala docela hodná a vděčná kočenka..Všechno se to mele kolem mne,ráno a večer,kdy jde o baštu..Jinak leží po dvorku,pod stolem,v chládku..Musím napsat,že jsou moc krásní,ono to krmení je asi lepší než ty konzervy,nemají průjem,leskne se jím pěkná,pevná srst,radost pohledět. :D
Zkumavka 2

Příspěvekod Zkumavka 2 » 02.09.2017 14:00:41 0

Haló haló..! Mám dotaz. Trápí mě Venoušek,mazel,co nemohu udělat krok,poněvadž ho mám pořád na nohách ležícího..
On se nají a myslím,že je to on,co vyzvrátí granulky ,případně i konzervu.Docela mi příjde,že co snědl..Není hubený,ani nějak povadlý,je to spolu s Nácíčkem dva vyháněči drobného Ferdy Náplavy.
Není nemocný?
Potom ještě Wermachtka,starší kočenka,ta zase se zlobí na svůj ocas. Z ničeho nic se rozčílí.leda mi to připomíná Heriota a jeho
pacienta s "červem v ocasu.." Dělá to už dlouho,např.loni..

Umíte někdo poradit ?? Ráda bych je měla před zimou v pořádku tady..
Zkumavka 2

Příspěvekod Zkumavka 2 » 08.09.2017 20:55:48 0

Zdravím opět zpráva kterou bych raději nepsala..Byla jsem v Praze. Čtyři dny.Vrátím se a u nás drobné,vyhublé černé kotě! Tak hned,kde se to tady vzalo,čí to je..byl tady můj muž. To je snad pravil Lojků,což jsou sousedi ob 2 domy. Jejich kluk šel kolem,povídám,pojď si pro kotě..A dej mu najíst je to hubený až běda..nebude ti utíkat..Vůbec se nezastavil a kráčel domů. Děda prý ho donesl,dal ho na klín na záda a on se sebral a utek mu.. Tak ale to mi sem za chvíli budou vozit koťata,kočky ze sousedních vesnic? Krmím to všechno..
Tak to vypadá a venkově. Mají nový dům a vůbec si neumím představit,že by tam pustila paní učitelka nějaké kotě!
Narodila se 3 koťata,jedno už si odvezla domů moje nejstarší dcera..Šedo -bílé. Tohle je černé celé,nedá se chytit ,nebo se tolik bojí,"moji kočičáci ho samosebou honí. Zůstává ještě 3.zrzavé kotě,to počítám příjde také.
Co mám s tím dělat?
Soused klidně povídá Mám s ním praštit o zeď?? No tak to v žádným případě.
Zkumavka 2

Příspěvekod Zkumavka 2 » 24.09.2017 19:35:42 0

Dobrá zpráva,konečně..Vrátila se asi po 2 měsících Wermachtka..Najednou byla na dvoře.Vypadá,že byla dobře krmená,je v pohodě. .. :shock:
Zkumavka 2

Příspěvekod IvaP » 24.09.2017 19:41:48 0

Zkumavka 2 píše:Dobrá zpráva,konečně..Vrátila se asi po 2 měsících Wermachtka..Najednou byla na dvoře.Vypadá,že byla dobře krmená,je v pohodě. .. :shock:

:super: :super: Moožná byla někde na letním bytě.
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Zkumavka 2 » 25.09.2017 7:11:35 0

Dobrých zpráv není nikdy dost..
Jenže zase ouháá!! Mám starost.Venoušek má bolest nad zadní nohou.. Kousl mne,byl na gauči,takový nervozní,tak sem ho chtěla pochovat,hryznul ,drápnul..tak já proč,když ho chovám co chvíli..Tečka na boku,olízaná jak si to čistí sám.Pozoruju ho.Je jiný a já mám podezření ,že ho někdo střelil ,jestli to není brok?? Dnes už tam má bouli..Musí to bolet. Asi bude muset nějak to vyčistit? Něco potřebuju s tím zase udělat.Podezření mám na ten brok,jelikož kluk,asi 12 let má takovou flintu,že by živý cíl ho zaujal? Dojdu tam na něj,ale ted jsou s tátou na dovolené.Já ho neviděla,tak mi to nejspíš zapře..Sousedka ho viděla,že střílí..Chtěla na něm,ať mohou projít se psy kolem,ať nestřílí..
Zkumavka 2

Příspěvekod sharka.68 » 25.09.2017 8:53:40 0

bude tam hnis..musí se to vypucovat a brok nebo prostě to,co tam je,vyndat.....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Vave » 25.09.2017 9:38:18 0

Zajeď určitě na veterinu, Zkumavko, a jestli tam bude brok, zajdi k těm sousedům s účtem. Asi neuspěješ, ale ať to vidí, ať to vidí ten kluk.

Pokud neuhradí, jsem pro úhradu z našeho účtu.
Obrázek ObrázekObrázek
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 25.09.2017 12:06:34 0

Vave píše:Zajeď určitě na veterinu, Zkumavko, a jestli tam bude brok, zajdi k těm sousedům s účtem. Asi neuspěješ, ale ať to vidí, ať to vidí ten kluk.

Pokud neuhradí, jsem pro úhradu z našeho účtu.

Jojo, jak píše Vave
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Zkumavka 2 » 25.09.2017 20:32:00 0

Hezký večer,Venoušek má bouli,to ano,je snad kapku lepší,aktivnější. Dostává protekční stravu,abych ho potěšila.
No Lukáš,jestli to udělal,nevím,nejsem si jistá,ale mohu tam zajít,on chtěl ted za čerstva po rozvodu být s tátou,táta mu dopřeje teď flintu...
Až se vrátí z Egypta..dojdu tam,ale možná se mi vysmějou..Tady je to jedno,pytel slámy,nebo kocour..
Zkumavka 2

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění