TRVALÉ TÉMA - Taxikářské historky

Aktuální dění

Re: TRVALÉ TÉMA - Taxikářské historky

Příspěvekod radanova » 19.05.2017 15:26:58 0

v pohodě, byl to jen vtípek na téma jak může někdo vědět co ten nahoře (zmíněn Karolínou) jak udělá a za co koho jak odmění a za co komu na...e , nic ve zlym
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 12.06.2017 21:00:54 0

Dojedu do Nuslí do penzionu, kam mě poslal dispečink.
Vychází dvě ženy a mezi sebou mají díratou velkou přenosku, ve které se normálně transportuje pečivo, plnou zeleniny. Z přenosky vytéká voda.
Přenosku postaví na chodník s tím, že jdou dovnitř ještě pro dva kbelíky a pak jedeme kousek naproti do penzionu II, který je součástí tohoto, ale má problémy s odpady, tudíž kuchaři umyli v kuchyni zeleninu a tu jim tam vezou na další zpracování.
Z přenosky vytéká kaluž vody, takže chodník je za moment jedna velká louže.
Prý to mám naložit a ony pak donesou ty dva kyblíky.
Zírám nevěřícně. Dotaz: "Zda by si to naložily do vlastního auta?" je zodpovězen "Že já jsem přece taxík!"
Logika odpovědi mne fakt překvapuje.
Tak jsem suše oznámila, že jsem taxík PRO LIDI A NE MOKROU ZELENINU a co že bych jako dělala, až by někdo nastoupil s kufrem a ten si vložil do mokrého koberce kufru. A jak to jako mám vysušit? To mám ten kufr mít na ulici otevřený, aby to vyschlo? To už je prý můj problém!
Doporučila jsem jim volat někoho jiného, protože já jim ten mokrý humáč prostě nenaložím.
Prý si budou stěžovat. Tak si stěžovaly - z jedné strany auta jsem telefonovala s dispečinkem já, z druhé ta paní. No, neměla šanci, mé číslo znají, takže ho berou přednostně. Jinak bylo hodně zakázek, tudíž dlouho obsazeno. Vysvětlila jsem proč storno a bylo to v pohodě.
A když mi ona paní sdělila, že "s touto společností už nikdy", poděkovala jsem jí jménem všech ostatních řidičů - s ní taky už nikdy!!!!!
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 13.06.2017 5:16:55 0

A já bych napsala na ten penzion, jakou blbku zaměstnávaj :krik: :bang_head:

prokristapána, jak to může vůbec někoho napadnout? to nemaj lodnu od masa? z té by nic neteklo, nebo pod tohle nějakou vaničku? Já si volat na převoz takového humáče taxik,omlouvám se horem dolem a prosím, aby mne odvezl.....že mu nic nezmáčím a ještě vykládám kufr auta igelitem...

http://zpravy.idnes.cz/znecisteni-ovzdu ... anicni_san
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 13.06.2017 6:36:10 0

Karol, já bych tedy nelenila a poslala podnět na SZPI či hygienu. Pokud jsou na tom tak, že i zeleninu myjí jinde, jak si kuchaři myjí ruce a udržují alespoň základní hygienu?
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 13.06.2017 7:18:35 0

No vidíš Inko, to je nápad. A já to taky udělám.
Už mám těch blbů plné zuby.
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 13.06.2017 7:31:12 0

task název penzionu snad znáš..podat se to dá i po internetu jako podnět..
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 13.06.2017 8:00:56 0

Děfčata - provedeno!
Popsána situace, teď jsem jen zvědavá, jak to dopadne, žádala jsem o vyjádření.
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 13.06.2017 9:54:18 0

To jsi frajerka, já bych to podala anonymně, jsem sralbotka
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 13.06.2017 9:57:20 0

a za co se mám stydět Inko? Že upozorním inspekci na to,že někdo porušuje předpisy? Vždyť i jim to muselo bejt jasný,že to je přes čáru... Stydět by se měl někdo jinej...co kdyby se rozjela průjmová epidemie nebo tak??
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 13.06.2017 10:06:43 0

Karol, myslela jsem na tebe dneska dost. Jen jsem vjela u nás na hlavní, nahoře od prasečáku vyjel hovnomet. Jela jsem za ním až do vedlejší vesnice, neb tady se moc předjíždět nedá. To je kopeček, zatáčka, kopeček, zatáčka. Ale jak to šlo, za vesnicí mě pustil. Měla jsem pocit, že se nenadechnu a v Č.P. jsem si čuchala k tričku, jestli nesmrdím. Ale bylo to teda krátce, i když dost intenzivně.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 13.06.2017 11:04:10 0

Inka píše:To jsi frajerka, já bych to podala anonymně, jsem sralbotka

Ne, popsala jsem jim situaci a požádala, aby prověřili, proč se nemůže mýt zelenina v místě, kde se dále zpracovává asi na jídlo pro hosty.

Jednou jsem takhle byla na procházce. Bylo horko, tak jsem si chtěla dát nějaký džus a smíchat ho s vodou. Požádala jsem o kohoutkovou. Prý mi jí nedonesou, protože mají špatnou vodu. V hospodě?????
Tak jsem jim řekla, že to nahlásím na hygienu, aby jim udělali rozbory a prověřili fungování kuchyně a dalších prostor. A odešla jsem. Samozřejmě, že kohoutkovou mi nedají protože je zadara, zato za tu balenou si řeknou 30,- kaček.
A udělala jsem to. A ne anonymně.
Přišlo mi pak zpětně, že v restauraci žádné problémy nebyly shledány, ale oni prostě zadarmo nic nenalijí.

Tam už taky nikdy!
V Mlsárně bez problémů natočí džbánek vody k vínu nebo jen tak na napití, sklenici ke kávě....... je to bráno jako samozřejmost.
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Karolína » 12.07.2017 21:37:16 0

Tak jsem dneska začala úžasnými klienty.
Z Malešic dva mladí lidé a že do psího útulku v Troji. OK, vyrazili jsme. A jak slovo dalo slovo, dozvěděla jsem se, že si jedou pro husky, prý jim padl do oka a dlouhodobé rozhodování, rozvažování se rozhodli zrealizovat. Mají služby "proti sobě", tzn. jeden z nich je neustále doma, když druhý pracuje a do toho společné dny volna po dlouhém-krátkém týdnu, takže pejsek nebude doma sám a nebude strádat. Super!
Dojeli jsme, kula jsem železo, dokud bylo žhavé a na můj dotaz, zda na ně mám počkat, aby se nový člen rodiny nestresoval dlouhou jízdou MHD radostně odpověděli, že kdyby to šlo, tak rádi. Nepočítala jsem jim čekačku a šla s nimi z čisté zvědavosti.
V útulku si právě sympatický mládenec přebíral úžasného chundelatého voříška, který mu stále podával tlapku a pokoušel se mu odlízat nos z obličeje a mí dva klienti se dozvěděli, že husky tam už není, že neaktualizovali pár dnů stránky, ale že si můžou vybrat z další nabídky volných pejsků k odběru. Já si prohlížela nástěnky s umístěnými hafany - původní fotka z útulku (většinou zanedbaný pejsek se smutným pohledem) a pak nová z domova (pejsci už šťastní a s očima zářícíma). Našla jsem tam i fotky Bubišky od PetryK.
V tomto útulku to funguje jinak, nežli v kočičím - tam si zájemce dojde ke kleci nebo do kotce, kde jsou kočičky/koťata a přímo je s nimi konfrontován. Může si mezi ně vlézt, vybrat si, pohladit...... tady je to jinak: skouknete fotku s popisem, když si vyberete pejska, oni vám ho přivedou, projdete se s ním venku a rozhodnete se.
Zaslechla jsem radostné kníknutí slečny a vybrala si. Po chvíli přivedli překrásného křížence ohaře, černého, pepř-sůl náprsenka a tlapičky. Láska na první pohled (její, ale přiznám se, že i moje). Tak dostal košík, vodítko a šli jsme chvíli ven. Prý je to bojínek, jakéhokoliv hluku se bojí. No v době procházky kolem jela řvoucí čtyřkolka, ani se nehnul. Pak se točil hlasitý autobus, nic. Pak na něj vystartoval čivavák, který byl velký jako jeho hlava, ale rozhodl se ho sežrat k přesnídávce. Naprosto NIC! Jen ťapkal a oči stále upíral na své budoucí páníčky.
Sepsali protokol, zaplatili, koupili vodítko a šli jsme k autu. A tam začal problém. Do auta NEEEEE! Roztřásl se, třeštil oči, kníkal, brzdil zadními..... zřejmě na auto nemá dobré vzpomínky. Nicméně si sedl dozadu s paničkou, složil jí hlavu do klína a odevzdaně seděl.
Vyrazili jsme k domovu.
Cestou jsem jim nabídla využití mé 30%tní slevy ve velkoobchodu PetCenter, což je jeden z hangárů na R10 ve směru na Mladou Boleslav. Uvítali to s nadšením, takže jsme jeli nejprve tam. Celková suma skoro 6.000,- Kč představovala kovové misky, flexi-vodítko, kšíry, hračky, pamlsky, obrovský pytel Taste of the Wild (mnou doporučeno), furminátor, velký pelech a nějaké doplňkové vitamíny. Z toho ušetřili asi 1.800,- Kč, což teda zanedbatelná suma není. Vlastně vystačila na ten taxík a ještě zbylo.
Spokojeně jsme s tím nákladem jeli domů, mladík vystoupil i s novým rodinným přírůstkem a slečnu jsem ještě odvezla do práce.
Slíbili mi poslat mailem fotky, protože jsem byla v zakázce, nemohla jsem použít foťák v komunikátoru.
Myslím, že pejda bude středobodem světa těch dvou - ten mládenec měl slzy v očích, když přebíral vodítko a stále jen opakoval: "To není možný, já jsem tak šťastnej, on je tak krásnej.........." A slečna vzadu hladila pejska a šeptala mu, že svatba se chystá v září a že půjde s nimi a bude mít na krku věneček z kytiček, kterými bude mít nazdobené šaty. Chtělo se mi taky brečet.
Byly to nádherné 3 hodiny s neuvěřitelně milými lidmi a překrásným skutkem a pejskem.
Hned po nás přišli dva starší lidé, nesli si vodítko, prý jim umřel pejsek a jdou si pro nového, určitě si prý vyberou, bez pejska domů neodejdou. Tak měl útulek dneska asi štěstí.
Dokud tohle ještě budu muset dělat, tak si toužebně přeju mít takový klientů víc.
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 12.07.2017 22:10:46 0

amen.... :heart: :heart: :heart:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod sharka.68 » 13.07.2017 5:17:16 0

Trochu ti do té pohádky šlápnu.... chybí mi tam, že dostali po vyřízení formalit - očkovák atd.. i nějaké krmení,které doposavad pes dostával, protože přechod na Tasty, může znamenat i průjem nebo zvracení, protože je to něco jiného,než jím doposavad přijímaná strava... a jet si pro psa a nic doma nemít připraveného, no to už ani nekomentuju...

Za tu realitu se všem omlouvám..
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Jajka » 13.07.2017 5:57:06 0

Nemít nic připraveného - já to chápu, prostá pověrčivost.
Kočárek se také kupoval, až když mimino bylo na světě.
Jajka
žabí královna/král
žabí královna/král

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění