Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Aktuální dění

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvekod Mar-ska » 09.04.2020 6:05:18 0

JENŽE to nejsou místní. Motorkáři to tady asi mají rádi protože je tu docela /zatím/ pěkná silnice a je tu hodně zatáček. Proto jsou města od dopravy ,,osvobozená" Píšu zatím Před tímto omezením si to začali zkracovat kamiony, aby nemuseli přes mýtné brány, takže pěkná silnice dlouho nebude.
Mar-ska

Příspěvekod radanova » 10.04.2020 21:10:41 0

Taky jsem zaznamenala zvýšený výskyt závodníků- A nebo jsme jen víc vidět, když je menší provoz.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Mar-ska » 12.04.2020 6:52:33 0

Radko, u nás to je stejné pořád. Karanténa nekaranténa. Jen to letos začalo dřív než v létě a s větší razancí.
Mar-ska

Příspěvekod oskarina » 12.04.2020 7:51:40 0

No tak to vidíte! Alespoň jednou je na tom dopravně Praha líp... :wink:
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 12.04.2020 14:25:12 0

Tak Praha je na všem vždycky nejlíp, všeobecně.
Tedˇ holt i s dopravou.
Ostatním zbyde se s tím srovnat :wink:
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Mar-ska » 13.04.2020 6:50:41 0

radanova píše:Taky jsem zaznamenala zvýšený výskyt závodníků- A nebo jsme jen víc vidět, když je menší provoz.

Radu, ty jezdíš na motorce, solo nebo jako baťůžek ?
Mar-ska

Příspěvekod radanova » 13.04.2020 17:46:20 0

Já Maru velmi chtěla papíry na velkou motorku, dosáhla jich, ale sama nakonec ujela celkem tak 50km. Učarovalo mi auto. K mému jsme podotýkám, že už mi dost dlouhou dobu leze z rukou při psaní místo jsem ( i teď přepisuji). Možná je to mým blíženeckým znamením či rozdvojením duše a těla :lol: . Že bych se považovala za Výsost snad ne. Opravuji, kdykoli to zaznamenám, jen to v psaném textu při kontrole skoro nikdy nevidím.

A v tom textu mělo navíc být jsou :haha:
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Mar-ska » 13.04.2020 18:15:43 0

Radko, já papíry na motorku mám, jenže jsem na motorce bourala a víc jsem na ni nesměla sednout. Motorka se prodala a bylo po ptákách. To bylo za mého mládí. Pak taky zvítězilo auto co předmět denní potřeby. A o blížencích něco vím, naše Jana je blíženec a já jsem střelec a táta býk - to je kombinace ! ! !
Mar-ska

Příspěvekod IvaP » 13.04.2020 19:22:47 0

Tss, co máš Maruško, proti blížencům? :haha: :haha: :haha: Já jsem taky, ale stihla jsem to tak tak :wink: .
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Mar-ska » 14.04.2020 5:50:17 0

Proti Blížencům nemám vůbec ale vůbec nic, vždyť sama víš. :heart: A ani doma mít nemůžu výhrady když jsem si sama porodila. Ale Jana má pořád střety s tátou /býk/ a já abych to rovnala. A Střelci nejsou zrovna vyrovnaní takže . u nás občas italie
Mar-ska

Příspěvekod LFSH » 14.04.2020 6:02:05 0

oskarina píše:Aha, no tak to se asi týká velkých měst, kam prostě teď tolik lidí auty nedojíždí. A lidé taky necestují, nejezdí na víkendy atd. No, je to jen postřeh z několika posledních jízd městem, možná to jinde tak nevypadá.
ALe mně se v tomto provozu výborně řídí a jezdí, nikde netrčím, projedu městem jako máslem.

Oskarino, pro Plzeň to neplatí, i když je to krajské město. Před měsícem to trochu pokleslo, ale teď už je to zase na předchozí úrovni, jen ty obchoďáky se zatím drží.
LA
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 14.04.2020 15:08:00 0

Mar-ska píše:....má pořád střety s tátou /býk/ ....
asi chápu, sestra je v býku, má to se mnou těžký :D , je pořádkumilovná, akurátní, dochvilná, zajímají ji jiné věci než mne....určitě jí ze mě rostou vlasy rychleji, ale nehádáme se, naposledy navážno jako mládežnice, pak jsme se moc nevídaly-každá jinde,jiné zájmy- ale už dlouhou dobu vím, že je nejen báječná sestra, ale i nejlepší kamarádka. Jen je nech ať si to rovnají sami :D . Případně jim sem tam střel do dohadování nějakej šrapnel. Nenech se zlobit. Blíženkyni občas vyčti, že Tě dohadama trápí, nečekej na odpověď - bude rychlá a nespravedlivá - dej jí čas, přecitlivělost ji donutí uvažovat nad tím z Tvého hlediska. A někteří "býci" neradi slyší, že je nevhodné mít doma rozmíšky a co by tomu řekli lidi :D .
Dělám si legraci, "itálie" je otravná, ale bouřky někdy vyčistí vzduch.
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 15.04.2020 7:24:28 0

tak až nám povolej ty otěže....

https://martinamoudra.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=749499

a budete se na Jižní Moravě nudit....tak zavítejte....vypadá to nádherně..... :flowers:
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tora » 15.04.2020 10:52:25 0

Na Novém Světlově jsme byli vloni na jaře, prodloužený víkend,pobyt byl super.
A je tam moc krásné okolí, ty kopanice mají něco do sebe.

Jo a jako správce tam pracuje můj kamarád, má doma (ne na zámku) chovnou stanici ruských modrých a v tom zaskleném atriu dělává kočičí výstavy. Poslední měla být 23. 3. 2020, ale netuším, jestli ještě proběhla nebo už ne, spíš už myslím ne. A mají tam dvě přitoulané kočky, o které se starají.

Ale abych byla ještě přesnější - zámek je v soukromých rukách a pokud byste se tam chtěli dostat na prohlídku, nemusí se vám to vždy povést. Zámek je podle mne hlavně pro komerční záležitosti, jako jsou svatby - ty tam prý bývají veliké a pěkné, a další komerční akce. Jakmile je komerční akce, je pro ostatní zámek uzavřený.
Není to prostě běžná historická památka.
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod sharka.68 » 17.04.2020 11:37:26 0

Pěknej projekt.. pro kočky..

vybráno mají,ale proč nepřidat...každej,za sebe..jak chcete....

https://www.hithit.com/cs/project/7465/ ... kasprocats
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění