Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova »

No sprchy rozhodně působí realizovatelněji :D . Kamarádka mě k tomu lákala, sama se jimi probouzí do nového dne, zkoušela jsem a zatím skončila na směšně vysoké teplotě "studené" vody, otužováním se to ani nedá nazvat. Asi zase začnu s tréninkem
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2494
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Matylda »

Dokázala jsem se naučit chodit a běhat na studených parketách, ale vlézt do něčeho studeného by mě spolehlivě zabilo. Prochladlé nohy potřebují brusinkovou kapsli, jinak to návštěva urologie jistí. Prostě nesmí mi prochladnout nohy. tečka.
Obrázek

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova »

Taky mám kapsle raději v zásobě. A moc ráda vzpomínám na haldy brusinek od našich "švéďáků" - rostly jim jeden rok hojně na pasece u domu. Zavařený i mražený byly mnohem lepší než kapsle.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 »

Teda dnešní článek a diskuse na NP, to je bomba!
Po dlouhém přemýšlení jsme vyluštili i množiny od Vave, ale teda kdyby ten základ neodhalil muž, tak já to nedám.
:haha: :thumb_up:

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od oskarina »

Taky všechny, co přispěly do víkendové hry a donutily mě zase trochu zapojit mozek, chválím. Moc jsem se pobavila! :D :wink:
Uhodla jsem všechno, ale dalo to práce... :usmev:
Ráda bych to komentovala tam, ale v současnosti už se na Zvířetník přihlásit nemůžu cestou, kterou to dřív šlo... :(

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od JarkaF »

Oskarino, jukni do SZ.

Xerxová
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2916
Registrován: 15.02.2007 18:23:16 0
Bydliště: Liberec

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Xerxová »

Pertrysko nechceš přeci jen zapomenout na své (jistě správné a pochopitelné) zásady a fakt se přihlásit?? Je mi líto, že si s tebou nemůžu pokecat na Zvířetníku - tady to sice najdu, ale není to ono...

JanaBa
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 357
Registrován: 21.05.2008 8:26:32 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od JanaBa »

Oskarino, jestli ti při přihlašování naskočí okénko s přihlášením na iDnes a pořád se vrací, vpravo dole (ehm, že, pane prezidente) je link na přihlášení přes Google. V zoufalství jsem tam klikla, zadala google heslo a hup, byla jsem na Zvířetníku. Už jsem se zase musela přihlašovat a tentokrát stačilo v okénku jenom kliknout na Google, nic se neukázalo, ale když jsem šla na Zvířetník, čáry máry fuk, byla jsem tam. Proč se to tak chová nevím a nevím jestli by to fungovalo i u tebe, ale zkusit to můžeš. Držím palce!

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3198
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od IvaP »

JanaBa píše:Oskarino, jestli ti při přihlašování naskočí okénko s přihlášením na iDnes a pořád se vrací, vpravo dole (ehm, že, pane prezidente) je link na přihlášení přes Google. V zoufalství jsem tam klikla, zadala google heslo a hup, byla jsem na Zvířetníku. Už jsem se zase musela přihlašovat a tentokrát stačilo v okénku jenom kliknout na Google, nic se neukázalo, ale když jsem šla na Zvířetník, čáry máry fuk, byla jsem tam. Proč se to tak chová nevím a nevím jestli by to fungovalo i u tebe, ale zkusit to můžeš. Držím palce!
Ale to musí mít Google účet a to každý nemá/nechce mít, stejně tak se může přihlásit přes FB, s ním je to stejně jako s Google účtem.

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 »

Že bych to taky zkusila přes gůgla? K tomu mě donutil tablet, takže mám nechcitenhledebilni@gmail.com - a jako jméno je tam nadávka na gůgl. Tak jestli půjde přepsat... Přece jen nechci psát jako G.Hnusarna :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tora »

Doputovala ke mně tato petice
https://www.petice.com/petice_za_ukonen ... o_25304046" onclick="window.open(this.href);return false;

-snad to tu půjde rozkliknout.
Je tu spousta pejskařů, tak třeba podepíšete také. Já podepsala. Vím, že ten přípravek je asi potřeba, ale jestli se to opravdu děje tak, jak je popsané, tak je to hrůza. To opravdu nejde udělat jinak?

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Tečka »

Nejsem pejskař, jsem normální člověk. Už jsem podepsala a posílám dál.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9388
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 »

udělalo se mi zle.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Lída »

Podepsáno!

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova »

Taky podepsáno. Já věřila, že tohle se už nesmí. Vždyť český strakatý psi se stali plemenem proto, že byly zakázaný pokusy na zvířatech a smečka co sloužila pokusům s transplantacema byla předána do domácích podmínek.
Že by výroba séra měla jiný pravidla než pokusy? To zaprvé.
Heslo Biovety na jejich stránkách je WE RESPEKT ANIMALS. To zadruhé.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Odpovědět