DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvekod Tečka » 18.04.2018 8:14:12 0

Díky, omrkla jsem, ale všechno mi to připadá spíš pro lidi. Musím brát v úvahu, že se kočky budou olizovat, tak aby jim to neublížilo.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 18.04.2018 8:19:52 0

Já bych jí zkusila přidat vitamin B, neboli pivovarské kvasnice, ale to až příští sezónu. Pro tuto bych zvolila cenvě sice dražší, ale dobré spoty proti vnitřním a vnějším parazitům ( např Stronghold)
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod IvaP » 18.04.2018 8:26:12 0

Inka píše:Já bych jí zkusila přidat vitamin B, neboli pivovarské kvasnice, ale to až příští sezónu. Pro tuto bych zvolila cenvě sice dražší, ale dobré spoty proti vnitřním a vnějším parazitům ( např Stronghold)

Inko, a jak to funguje? Četla jsem, že to účinek nemá žádný (psal nějaký doktor nebo vet), i bych se k tomu přikláněla, protože nadbytek béčka vyčůráš. Neber to jako útok proti tobě, ale moc tomu účinku nevěřím.
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 18.04.2018 8:34:59 0

No, já bych se mohla pokusit nějakou tu tabletu rozmačkat nebo rozpustit v trošce vody a tím kočky pohladit. To by při olízání nevadilo, mám doma Pangamin. O účincích B vitamínu jsem tohle taky četla, dělám si z toho legraci, piju pivo, klíšťata na mě nejdou. Do lesa jsem se nikdy moc nestříkala, akorát kalhoty tak ke kolenům.
Mám pocit, že zrovna Stronghold na klíšťata není, musím se kouknout.
Ten Broadline byl cenově docela slušný, oproti Strongholdu. A odčervoval mi je vet nedávno.

Dohledáno: Stronghold je i na klíšťata.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 18.04.2018 9:12:50 0

No, já to mám vyzkoušené na Mařce, ale musí se to krmit dlouho. Zřejmě je cítit nějak odpudivě pro ty klipce, protože opravdu na ni nešly.
Stronghold používám pro kočky už léta, protože ani Princezna, ani Bráška nebyli příliš nakloněni užívání tabletek. Takže jsme aplikovali spot a bylo vyřešeno.
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod blondyna » 18.04.2018 11:39:05 0

Hřebíčkový repelent funguje jen těch několik chvil, než se odpaří líh. Testováno na lidech :-)
Dle mého obvodního Dra je to spíš na aplikaci po. Uklidní a dezinfikuje.
blondyna
potěr
potěr

Příspěvekod Tečka » 18.04.2018 13:02:53 0

Já z toho fakt nevyjdu!
Od neděle pozoruju Olíka, je nějaký divný, laxní až malátný. Skoro nežere. Říkala jsem o tom včera vetovi, řekl, abych ve čtvrtek nebo pátek s ním přijela, že se na něj koukne. Jak je tam sám, má toho nějak moc.
Včera, když jsem uklízela nákup, pozorovala mě Vivi ze stoličky. Pak seskočila, a já si při lezení do lednice všimla, že jsou na té stoličce 3 bílé kapky. Jelikož je ale ta stolička vedle lednice, nebyla jsem si jistá, jestli jsem něco nukápla já, měla jsem tam otevřenou šlehačku.
Dneska mi vyskočila na klín, aby se pomazlila, a když seskočila, zůstaly mi na kalhotách 2 bílé fleky. A když si to uvědomuju zpětně, tak se nějak moc často a dlouho čistí pod ocáskem. Takže je to jasné, ta opakovaná kastrace se nějak nepovedla. Ale protože měla bříško zašívané, tak jsem si myslela, že je to v pořádku. Pojedu s ní zítra. Akorát že jak na potvoru objíždíme celý Kolín, abychm tam vůbec mohli z našeho směru najet, neb je uzavřená příjezdová silnice.
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 18.04.2018 15:10:38 0

Jj když se daří tak se daří.
Kéž by se oba rychle a bez následků zmundýrovali. Snad bude mít vet rozumné řešení pro oba.
A na objižďku nežehrej. Jsou teď hezké dny tak aspoň okokneš jiný kus města než obvykle :o)).
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Tečka » 18.04.2018 15:29:06 0

No jo, ale ono se jede polňačkami a kančí stezkou. Tam je problém, když se míjejí dvě osobní auta, při setkání s náklaďákem jedeme oba příkopem.
A těch zbytečných kilometrů navíc! Na cestu, kterou normálně zvládnu za 7 minut mi minulý týden nestačilo třičtvrti hodiny. Nejhorší je vjezd na hlavní průtah, to je adrenalin. A takhle musí jet několik set lidí z našeho směru. To ovšem nikdo neřešil. A tak jsou fronty u nájezdu třeba 100 metrů. A zrovna jak na potvoru mám tyhle dva měsíce toho ježdění spousty.
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod radanova » 18.04.2018 17:03:40 0

To vypada jako velka otrava.Mam do kanclu cestu na 3min pri normalnim provozu.Co jsem to misto zacala uzivat snad ani mesic v kuse nebyl pristup bez nejakeho omezeni kvuli opravam.Uz jsem si rikala ze je vsechno kolem novy tak parada.Tak ted na dvou mistech se vrtaji v kanalizaci neb netece kam ma.Uz se kvuli tomu nevztekam :0))
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Mar-ska » 18.04.2018 22:14:49 0

Radu, Liberec je asi hodně rozkopanej, ani se mi tam autem nechce jet. Ale budu muset v půli května k doktorce na štítnici. Bývala na Františkově tak to byla pohoda. teď je někde ve městě a tak bude hlavně problém se zaparkováním.
Mar-ska

Příspěvekod sharka.68 » 19.04.2018 6:42:58 0

Tečko, vyměň toho veterináře !
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod JarkaF » 19.04.2018 7:22:37 0

Tečko, mně pro psy funguje toto
http://www.baron.cz/pes/levandulovy-odpuzovac-klistat-jemny-ml-3242-k-KP000012-X000705-X000706.html
Píše se tam že to je i pro kočky, ale to nemůžu ohodnotit koček nemaje.
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Inka » 19.04.2018 7:38:33 0

sharka.68 píše:Tečko, vyměň toho veterináře !

Hele, jestli Tečka chodí k Pohořalýmu, jako že myslím ano, podle mne je to velmi kvalitní veterinář. Jinak v Kolíně má na výběr z pěti možností, tři tyhle možnosti znám, dvě ne. Žádný z těch veterinářů není neomylný a navíc podle toho, co Tečka momentálně píše, není vůbec jisté, co se s kočkou děje. Nesuď na dálku něco, o čem souditi nelze. Mimochodem, pokud je to on, je to ten doktor, který pracuje na těch veveřátkách......
Obrázek
Inka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Anča z malé vesničky » 19.04.2018 8:00:48 0

JarkaF píše:Tečko, mně pro psy funguje toto
http://www.baron.cz/pes/levandulovy-odpuzovac-klistat-jemny-ml-3242-k-KP000012-X000705-X000706.html
Píše se tam že to je i pro kočky, ale to nemůžu ohodnotit koček nemaje.

Odpověď na dotaz od Barona: Ano, tento Jemný odpuzovač je určený i pro kočky.
S přátelským pozdravem Dana Žaloudková a Váš Baronteam
Anča z malé vesničky

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění