DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvekod alimo » 19.09.2018 11:03:37 0

baty píše::D :shock: , ale nemysli, ve čtvrtém patře solidního prvorepublikovýho činžáku se nám špacírovala myš, co se vydrápala po drsné omítce, bydlela ovšem v troubě, nikoli na místech ještě strategičtějších. Ale zase ji chytil domovník úplně nahoře v nohavici, když se ji pokusil přišlápnout. Myšové jsou podnikavá zviřátka.

Jj, to znám :D . My jsme měli ne jednu myš, ale 8 myší - slovy OSM v sedmém patře paneláku. Bydlely někde za kamnama, byly postupně odchyceny do pastiček a já byla na prášky. My měli v té době doma pískomily, bydleli v terárku. Jeden béžovej a druhej černej. Manžel takhle večer seděl v křesle a povídá- hele, tady běžel Ferda !!!!- to byl ten černej. Já jen otočila hlavu do terárka a říkám- houby, Ferda chrní. A pak to vypuklo!!! Posléze jsme zjistili, že sousedi pod náma měli na balkoně pytel se suchým pečivem pro slepice a to ty myši asi přilákalo. A to jsme měli doma kromě těch pískomilů ještě psa- stř. knírače, tomu ty myši byly ukradený, prej že původně lovil ve stájích krysy :lol:
alimo
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec

Příspěvekod Lída » 19.09.2018 11:23:12 0

Apino, fakt mně to neuráží, já se chechtám ještě teď :haha: Ale asi to byla nechtěná pomsta za to, že mi tu žere ořechy. Každý večer ho slyším na ořešáku před domem.
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod LFSH » 19.09.2018 11:23:59 0

Když nesměl lovit ty myši v terárku,...
LA
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Akden » 19.09.2018 12:53:04 0

No to teda :hammer: bejt tenkrát ti potkani,co jsem s nima tančila na záchůdku,eště ke všemu posraní...tak to by mě kleplo určitě :hmm: :chi: promiň,ale řvala jsem smichy
Akden
žába/žabák
žába/žabák

Příspěvekod sharka.68 » 19.09.2018 12:57:50 0

jsem si na tu tvoji příhodu taky vzpomněla :D
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod JanaBa » 19.09.2018 13:34:12 0

Lído, to nemá chybu!! :cooltext:
JanaBa
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec

Příspěvekod jenny » 19.09.2018 20:45:02 0

To mně teda po....! Tak ty na plcha?! No, ten musí mít zážitek na celý plší život. :haha:
My jezdíme na chatu do Veselé ( Valachy) a tam s námi plch bydlí, v noci rejdí jak magor, napřed jsem myslela , že tam snad straší. :ghost: :runníng:

:opicka:
jenny
žába/žabák
žába/žabák

Příspěvekod sharka.68 » 20.09.2018 7:50:50 0

když on je plšik noční tvor.....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod IvaP » 20.09.2018 17:30:43 0

Fotky Blerušáka staré asi čtrnáct dní. https://montdesoleil.rajce.idnes.cz/Trimesicni_Blair/
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod alimo » 20.09.2018 17:43:20 0

IvaP píše:Fotky Blerušáka staré asi čtrnáct dní. https://montdesoleil.rajce.idnes.cz/Trimesicni_Blair/

To je krásná malá pejsková :heart: , obě jsou krásný :in_love: . A jak si vyhrajou, to určitě lepší než televize :usmev:
alimo
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec

Příspěvekod sharka.68 » 21.09.2018 5:39:16 0

alespoň j eu Vás doma zase trochu veselejc.....
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Apina » 21.09.2018 9:59:26 0

IvaP píše:Fotky Blerušáka staré asi čtrnáct dní. https://montdesoleil.rajce.idnes.cz/Trimesicni_Blair/

hmmm, tak místo fotek tam mám vykřičníky. :( Hlásí mi to chybku, možná to bude v mém přijímači. Zkusím se podívat z jiného počítače - až přijdu domů.
Apina
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Apina » 21.09.2018 10:30:49 0

Malé hlášení - Amálka se nenadšeně pomaličku vyrovnává s přítomností malého skřeta. Je pořád taková zakřiknutá, moc se jí nechce do obýváku, ale už ho snese ve své blízkosti, občas se očichají, že by se lízli po hlavičce (jak jsem vídala u našich starých koček), tak to asi nehrozí. Snad to tedy Amálka přežije bez větší újmy, alespoň musím doufat, když už jsem kocoura přinesla domů. Hodně dělá to, že je mamka konečně doma z nemocnice, řekla bych, že Amálka přece jen cítí trochu větší jistotu. Už občas i zapřede, ale pořád reaguje splašeně jako blázínek.

Ještě to pravdu není hitparáda, nemohou mít misky vedle sebe, to prostě nežere, jak je z toho všeho nervózní a malej by to okamžitě snědl místo ní. Tudíž do odvolání musí jíst odděleně. Už teď malej viditelně přibral, z takového hubeného nic je najednou pěkný kocourek, tak bych byla ráda, kdyby u toho zůstalo a nedojížděl po ní a moc netloustnul. Malej je holt naučený, že co nedostane do tlamičky hned, to už nikdy nebude. Amálka měla doteď ten luxus, že si mohla nechat nedojedené na potom. Navíc, když se malej pokusí dostat do její misky, Amálka spíše hned zdrhne. Malej používá všechno, co bylo do teď Amálky - její hrnek s vodou, její záchodek (samozřejmě jsem jeden přidala, ale její je lepší), jají misku s granulkami (naučil se jíst granulky), její škrabadlo, tak ještě přidám další. Amálka na to doteď tak trochu kouká. ale u toho hrnku s vodou jsem ji dnes nad ránem viděla, tak se snad trochu napila.

Včera ale bylo maso (pro nás ne pro kočky), tak si oba vyžádali ňamku, prý byli pěkně vedle sebe a na střídačku dostávali.

Malej je pro mamku MOUREK, já jsem navrhovala Dárečka - Darka, stejně ho oslovuju čičánku. Tak to ještě někdy vykrystalizuje. Jinak je kocour opravdu moc hodný, je vidět, že bytové prostředí zná, umí všechno, co je zapotřebí - chodit na záchodek, používat škrabadlo, mazlit se.... ničeho se nebojí (tedy vysavače ano, ale ten asi nenávidí každá kočka) i když jak mu otrnulo a cítí větší jistotu, tak se šmajchluje trochu méně. Začíná projevovat zájem o to, co je na chodbě. Prostě toho, kdo ho vyhodil, bych pověsila za uši do průvanu, aby si uvědomil, co tomu důvěřivému zvířeti udělal.
Apina
Apina
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 21.09.2018 10:42:01 0

Apino, pořád držím palce!!!!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart:

o situaci u nás napíšu později, rozhodně to nejde tak dobře jako u vás :cry:

ale dnes po obědě odjíždím, až do zítra večera, protože máme svarbu - tak to mám zadel trochu sevřenou co bude, ale jiné řešení to prostě nemá, tak taky prosím o palečky

zde mrňafka po jídle, žere teda fakt hodně, musela být venku možná několik dní :brecim:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod sharka.68 » 21.09.2018 10:53:33 0

Bedo,konečně máš kočku,co nedělá ciráty a jí... (Nyný nesměla, Zuzu nechtěla)
Obrázek
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král

PředchozíDalší

Zpět na Aktuální dění