DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvekod Rpuť » 31.05.2014 6:30:50 0

/* Edit admin: Starší příspěvky najdete v archivu */
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taxem včera, za usilovného popojíždění, zaplatila, zařídila a vyřídila vše nutné a potřebné, až jsem z toho byla vyřízená jak žádost o důchod. Leč proběhlo vše k mé plné spokojenosti, tak jse si ani nestěžovala.
A když jsem takhle vyřídila cos v budově jednoho super-hyper padl na mne hlad. Času málo, činské bistro po ruce, usoudila jsem, že si dám aspoň polévku. Objednala jsem si Kuřecí s kukuřicí a po první lžíci zjistila, že se zřejmě jedná o novou čínskou specialitu “kuře v naftalínu”. Netuším, co může chutnat a vonět jako naftalín, ale dobré to věru nebylo.
Ale to by ještě nebylo to nejhorší.

Padl mě zrak na jednoho pána. Pán byl evidentně 4%, sledoval šmrdolícího se Číňánka a starý prásák si slintal do polévky při představě, jak by se chlípný spár zaťal do čínské prdelky.
Honem jsem pohledem uhnula jinam, abych s hrůzou zjistila, že jsem se zřejmě ocitla na oblíbeném místě místní gay komunity. Tipovala jsem to tak na 80%. Většina seděla v párech a chovala se celkem příčetně, ale…
Nikdy jsem nebyla na Pride Parade, či v gay baru, ale v tu chvíli jsem pochopila, co je na těch shromážděních tak odpudivé. Vyskytující se jednotlivec se normálně ztratí v davu. V případě většího počtu ale cítí zřejmě jakousi podporu a svým chováním začne svou příslušnost deklarovat. Možná jsem jen měla smůlu, ale prchala jsem odtamtud, co mi nohy stačily!
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvekod IvaP » 31.05.2014 6:54:56 0

Ivana píše:....v Německu, kde je centrum pro chov křečků a jejich návrat do volné přírody
Jejda, tam chtějí křečky vrátit do přírody a švagrová u Vyškova neví, jak se těch potvor zbavit :wink: . Křečouři jim kutají nejen na poli, ale i v okolí baráku jim budují nory :grr:
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Vave » 31.05.2014 7:07:27 0

Ale Rputi, tak to není.

Zažila jsem několikrát větší společnost, kde nejméně polovina (věřících) lidí byli gayové a lesby. A neodlišila bys je od tzv. "normálních" účastníků.

Stejně jako třeba karneval v Rio de Janero přitahuje podivné výstředníky, přitahuje je i Pride Parade. A bistro, kde by se scházeli promiskuitní heterosexuálové, by působilo stejně nepříjemně jako tato.

Kolem homosexuálů panuje stále mnoho mýtů a bohužel, i když naše společnost vychází v průzkumech jako hodně tolerantní, tak ve skutečnosti se dá setkat s homofobií dost často. Tohle je přesně to, o čem mluví někteří citliví 4% lidé.

Totiž že kvůli skupině excentrických a exibicionisticky zaměřených lidí se kouká s nechutí na všechny gaye a lesby. Ale kvůli podobně chovající se skupině šlapek a pasáků se takhle na heterosexuály nenahlíží.

Házení do jednoho pytle, to je vlastně kolektivní vina. A není nic horšího, než když člověk, který v sobě sbírá odvahu ke coming outu, tohle kolem sebe slyší. Třeba i od lidí vzdělaných, kterých si jinak váží. To pak může mít skutečně nedozírné dopady. Nenapravitelné pro toho člověka i jeho rodinu.

Tohle je zkratkovitost si spousta lidí neuvědomuje. Ale prostě to funguje přesně tak, jako když má nejistý, zejména hodně mladý člověk problémy kvůli svým brýlím, nadváze, červenání, koktání ... Takový člověk také vztahuje všechno k sobě.

Ne, zdaleka nejsou všichni gayové jako ta skupinka od Vás z bistra, Rputinko. A Pride Parade je jednak přehlídkou exbicionistů, ale také provokací na ostří nože - ano, vzbudí to zájem, ale není spíš kontraproduktivní? Jenže se potom o problematice mluví ... těžko říct, zda to je, nebo není správná cesta. Mně se taky moc nelíbí, ale kdo ví, třeba to k něčemu je, já to nevím.
Obrázek ObrázekObrázek
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Marska-majka » 31.05.2014 7:12:08 0

sharka.68 píše:
Ivana píše:Milí Zvířetníci,
dneska budu ješitit :usmev: Pro objasnění - jak asi víte, zabývám se studiem křečka polního. Teď jsem s kolegyní na stáži v Německu, kde je centrum pro chov křečků a jejich návrat do volné přírody. Jedna z chovných samic se ukázala jako magor, skoro celý svůj vrh zlikvidovala a - zřejmě náhodou - přežilo jenom jedno mládě. Bylo usneseno, že dnes zhruba dva týdny staré miminko bude matce odebráno a stane se z něj ochočený křeček na mazlení :usmev: A hádejte co :in_love: Na poslední týden našeho pobytu nám bylo svěřeno do péče! Takže teď právě napůl sedím a napůl ležím v posteli, na klíně mám notebook a na břichu mi spinká líbezná křeččí holčička :heart: Ještě jsme dostaly za úkol jí vymyslet jméno, což bude asi nejtěžší. Teda ne, nejtěžší bude se s ní za týden rozloučit... :in_love:

co takhle Gerlinda? :in_love:

Gerlinda se jmenuje moje kamarádka, jinak sestřička u našeho Dr obvodního.
Marska-majka

Příspěvekod Rpuť » 31.05.2014 7:18:38 0

Vaví, mohu tě ujistit, že starý chlívák slintající slečně do výstřihu je mi odpudivý nemlich stejně. V tom to není. Mě vadí ta deklarace se kterou mi i slušný homo strká svou oientaci pod nos. Nevidím ani jediný důvod proč bych se měla zajímat o něčí sexuální život, pokud to není spojeno se mnou osobně. Prostě to považuji za soukromou záležitost.
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Rpuť » 31.05.2014 7:44:43 0

Ivano, tak to nevím, jestli bych se s něčím tak kouzelným, dokázala rozloučit. :usmev:
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Jana Bu. » 31.05.2014 8:01:45 0

Mohu vědět, jak ti slušný homo strkal v bistru svoji orientaci před nos? Trochu to nechápu.....
Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Matylda » 31.05.2014 8:10:50 0

Ivana píše:Milí Zvířetníci,
dneska budu ješitit :usmev: Pro objasnění - jak asi víte, zabývám se studiem křečka polního. Teď jsem s kolegyní na stáži v Německu, kde je centrum pro chov křečků a jejich návrat do volné přírody. Jedna z chovných samic se ukázala jako magor, skoro celý svůj vrh zlikvidovala a - zřejmě náhodou - přežilo jenom jedno mládě. Bylo usneseno, že dnes zhruba dva týdny staré miminko bude matce odebráno a stane se z něj ochočený křeček na mazlení :usmev: A hádejte co :in_love: Na poslední týden našeho pobytu nám bylo svěřeno do péče! Takže teď právě napůl sedím a napůl ležím v posteli, na klíně mám notebook a na břichu mi spinká líbezná křeččí holčička :heart: Ještě jsme dostaly za úkol jí vymyslet jméno, což bude asi nejtěžší. Teda ne, nejtěžší bude se s ní za týden rozloučit... :in_love:

Nevím proč, ale sedělo by mi k ní jméno Elis :)
Obrázek
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Rpuť » 31.05.2014 8:18:36 0

Jano, asi jsem to nenapsala jasně. Nevím, jaké orientace byli ti Číňánci, ale více či méně slušně tam po nich jeli všichni. Prostě jsem nedopatřením zapadla do jakéhosi "doupěte", o němž jsem neměla tušení. :)
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod MaRi » 31.05.2014 8:27:45 0

Jana Bu. píše:Mohu vědět, jak ti slušný homo strkal v bistru svoji orientaci před nos? Trochu to nechápu.....

Řekla bych, že slušný svou orientaci před nos nikomu nevystrkuje a nic se na něm nepozná - aniž by co úzkostlivě tajil.
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Ivana » 31.05.2014 8:28:55 0

Děkuji za návrhy :-) Mně zatím napadala poněmčená česká jména ve stylu Schmudlinka nebo něco takového :lol: Ale uvidíme. Jo a článků na Zvířetník bude muset být asi víc než jenom dva, protože zážitků je tolik, že by to nikoho nebavilo číst naráz :chi:

IvaP píše:Jejda, tam chtějí křečky vrátit do přírody a švagrová u Vyškova neví, jak se těch potvor zbavit :wink: . Křečouři jim kutají nejen na poli, ale i v okolí baráku jim budují nory :grr:

To je právě to. V lokálním měřítku to vypadá, že je těch potvor dost (pokud má člověk to štěstí a bydlí v dobré lokalitě). Ale v rámci celého areálu křečků ubývá. Třeba konkrétně tady v okolí města Mannheim je jediná přirozená populace s několika málo jedinci, kteří jsou už na sebe příbuzní. A co mě fascinuje nejvíc - přístup Němců! Lidi se o ochranu přírody strašně zajímají a farmáři jsou hrdí na to, když můžou mít na svém poli křečka! :shock: :lol:
Ivana
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ

Příspěvekod Rpuť » 31.05.2014 8:33:28 0

Ivano - typický německý "odezdikezdismus". A budou je tak dlouho chránit a pěstovat až jich na tom poli budou mít padesát a začnou strašně řvát! :D
Rpuť
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod MaRi » 31.05.2014 8:34:33 0

Ivana píše:...Jo a článků na Zvířetník bude muset být asi víc než jenom dva, protože zážitků je tolik, že by to nikoho nebavilo číst naráz :chi:

Čím víc článků, tím líp :super:

Ivana píše:... Třeba konkrétně tady v okolí města Mannheim je jediná přirozená populace s několika málo jedinci, kteří jsou už na sebe příbuzní.

Nešlo by je vyvážet? Takový fešný cizinec (fešná cizinka) by u Mannheimu byli jistě vítání...
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod ri » 31.05.2014 9:10:20 0

Vave píše:
... kvůli svým brýlím, nadváze, červenání, koktání ... Takový člověk také vztahuje všechno k sobě...

A podle toho, že to přestane vztahovat se pozná, že přijal sam sebe, že dospěl.
To bychom za chvíli nemohli mluvit o ničem.

Mi je to jedno, každý ať si je jaký chce, třeba pruhovaný, ale oceňuji, když mne svým chováním nenutí si tu otázku vůbec položit. To je to strkání pod nos.
ri
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod aida » 31.05.2014 9:23:10 0

Netuším, co může chutnat a vonět jako naftalín, ale dobré to věru nebylo.

Pokud v té polívce bylo něco zeleného, na 100 % to byl naťový koriandr; kdo to nezná, skoro vždycky napoprvé na něj takhle reaguje. Mně taky nejdřív moc nechutnal, ale teď jej mám moc ráda a kupuju si jej i domů.
aida
žabí královna/král
žabí královna/král

Další

Zpět na Aktuální dění