Dan odešel válčit za Duhu

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5741
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: Dan odešel válčit za Duhu

Příspěvek od Vave »

Díky, Sharko. Já jsem nevěděla přesně, co mu je. Psal myslím, že mu prskají cévy. Ale taky mám pocit, že hodně kouřil. Na fb často psal o své osamělosti a strachu. S tou Věruškou to pro mě byl šok, bylo jasné, že pak bude Dan hodně sám.
No jo, zvolil si sám svou cestu, ale je to škoda.
Ty fotky jsem našla v Tvém odkazu, jsou na nich lidé, kteří už nejsou. Je to smutné, hodně smutné.
A co Ty? Daří se Ti dobře? Mám pocit, že jsem Ti posledně neodepsala. Je mi to líto, ale občas to nezvládám, někdy ani nedokážu číst maily třeba i víc než měsíc.
Měj se krásně, Vave
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 641
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: Dan odešel válčit za Duhu

Příspěvek od jenny »

Milá Sharko, jak je ten svět furt plnej nějakých informací a kdo ví čeho, tak se ve všem už tak neorientuji jako dříve a tady na Hady chodím málo. Bohužel jsem si všimla Tvého oznámení o odchodu Dana až teď. Je mi to moc líto, byli jste spolu dlouho. A taky ho pamatuji v té uniformě na Pražení, tak už jsou u Kance a není jich málo. Snad vyřídíl Karolíně, kočkostory, která nakonec dopadla dobře, i když, však víš.... Ach jo, je to smutné, Dan byl stejně starý jako můj syn. No a já sama už kolem sebe nemám téměř nikoho. :broken_heart:
Ty však žij na plný pecky,jak se říká, zasloužíš si to ! :kiss: :in_love: :in_love:

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1280
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: Dan odešel válčit za Duhu

Příspěvek od Bláža »

Čtu až teď, upřímnou soustrast. Dan byl pro uniformy jako stvořený. :svicka:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9401
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dan odešel válčit za Duhu

Příspěvek od sharka.68 »

to byl, války v různých obdobích a znalosti o nich,to byl jeho život..škoda, že na to nemyslel...teď už si válčí za Duhou..(snad tam mají mapy a cínové vojáčky)
Obrázek

Odpovědět