Rodina Miňákových už je zase spolu....Majolenka odešla za Minečkem a Pitinkou

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9401
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodina Miňákových už je zase spolu....Majolenka odešla za Minečkem a Pitinkou

Příspěvek od sharka.68 »

Apina píše z mobilu píše:
08.06.2024 11:32:26 0
Někteří už vědí, ty Sharko asi ne, Amálka odešla za Duhu minulou neděli 2.6. Už nemohla jíst ani s pomocí. Poslední týdny jsem ji krmila z ruky, šlo to špatně, ale pořád se snažila, ale v tu neděli se to začalo lámat. Bohužel nebylo už co řešit. Byla do poslední chvíle pořád dost aktivní. Ještě ten poslední týden mi několikrát utekla na chodbu. Byla na kortikoidech, jejich dávky se stále zvyšovaly. Až když ji vět uspal navěky, dala se prohlédnout. Jinak na sebe dlouho nenechala téměř sáhnout, já ji absolutně respektovala.Ten nádor v čelisti jí postupně znehybnil kloub, vyplnil tlamu a nemohla ji otvírat. Jinak šel hodně do strany, což jí možná trochu pomáhalo prodloužit život. Ty máš díru po třech kočičkách a k tomu po Šarikovi, já svým způsobem také - Micinka, Micánek a teď ta obrovská díra po Amálce.
:brecim: ach Apino...máme tech děr nejak moc a nikdy se zcela nezahoji...Amalka byla statecna bojovnice..Amazonka kočičí...a to ted musis byt taky Ty...objimam tě..na Amalku nikdy nezapomenu...😢😭

PS: Po 4..je to dávno, co odešla Kacenka..
Obrázek

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: Rodina Miňákových už je zase spolu....Majolenka odešla za Minečkem a Pitinkou

Příspěvek od Jana Bu. »

Apino, bojovaly jste statečně, bohužel někdy i silná chuť žít nestačí.....

Odpovědět