DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 640
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od jenny »

IvaP píše:
18.04.2023 8:14:45 0
Jenny, včera firma Konvička kácela nádherné topoly u Strhance u kulaťáku u Lidlu. Nádherné zdravé stromy, asi někdo potřeboval topolové dřevo na truhly nebo stropy, nebo při větru spadla větvička na chodník.
To je mi líto, já jsem z pokácených topolů, které musely dolů kvůli dětskému hřišti, nechala udělat betlém. každý rok je vystaven na Vánoce u kapličky pod stříškou ze slámy a je oblíbený hlavně dětmi. Ty topoly už byly staré a lítaly z nich všude vůkol větve. V PR jich šlo hodně dolů, už když jsem tam ještě bydlela, třeba kolem Bečvy u loděnice a k Michalovu.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

nám budou kácet topoly u rybníka v Ronově..prej jsou staré a vysoké...hm, tak tam dají duby..ty rostou pomalu..takže jejich stínu se my už nedožijeme...
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

ale třeba ronovští se složili na nové čapí hnízdo a tlapnet tam dal kameru..tak všichni šmírujeme..
https://www.youtube.com/watch?v=Nztv6lt3y3s
Obrázek

Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 640
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od jenny »

sharka.68 píše:
09.05.2023 7:10:03 0
ale třeba ronovští se složili na nové čapí hnízdo a tlapnet tam dal kameru..tak všichni šmírujeme..
https://www.youtube.com/watch?v=Nztv6lt3y3s
Jééé, to je bezva!!! :in_love: Zrovna jeden sedí a druhý hlídá klacíky na hnízdě. Děsně tam fučí. :wave:

Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 640
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od jenny »

Když stěžovník tak stěžovník

Jak jsem dostala "ban" na Novinkách. Nemrzí mne to, pobavilo mne to, páč tam nechodím ale tentokrát jsem neodolala.

Minulý čtvrtek jsem šla na SEZNAM, mám tam meilovou poštu a přitom jsem na "Novinkách" zahlédla geometrický útvar vyfocený shora. Byl to dav lidí na demonstraci toho Vrábela. Dav tvořil "nádherný" obraz kosočtverce a tak jsem tam do diskuze napsala cituji:
"Ten dav mi připadá jako velký ,opravdu velký kosočtverec."

Jak vidíte z textu, mám slabost pro geometrické tvary. Nevím jestli si Novinky myslely ,to co já nebo co vlastně si myslely,či umělá inteligence si myslela ale pravděpodobně jsme se pochopily navzájem neb mi napsaly, že dostávám na 24hod. ban, protože mé slovo kosočtverec, obecně používané pro geometrický útvar kosočtverec,opisně popisuje jistý vulgární úkaz, což jest zapovězeno. Tak jsem se stala virtuálním sprosťákem aniž bych se dozvěděla, co "Novinky" měly na mysli avšak věděly, co jsem na mysli měla já.
No není toto naprosto buď epesní nebo eklhafní?! :haha: :haha: :wave:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

Jennynko, jednání Novinek jest zcela nemístné, irelevantní a bez souvislosti s projednávanou věcí. čili je to spolek naprostých magorů, co neznají ani základní geometrii :D

Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 640
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od jenny »

EvaB. píše:
11.05.2023 11:18:50 0
Jennynko, jednání Novinek jest zcela nemístné, irelevantní a bez souvislosti s projednávanou věcí. čili je to spolek naprostých magorů, co neznají ani základní geometrii :D
:super: :haha:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

jenny píše:
11.05.2023 10:47:19 0
sharka.68 píše:
09.05.2023 7:10:03 0
ale třeba ronovští se složili na nové čapí hnízdo a tlapnet tam dal kameru..tak všichni šmírujeme..
https://www.youtube.com/watch?v=Nztv6lt3y3s
Jééé, to je bezva!!! :in_love: Zrovna jeden sedí a druhý hlídá klacíky na hnízdě. Děsně tam fučí. :wave:
A DNESKA SE VYKLUBALO TŘETÍ MIMINO :super:
Obrázek

Mar-ska

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Mar-ska »

Také sledujeme s kamerami jim vidíme až ,,do bytu" . Tak ať dráčata prospívají, ať rodiče seženou dost zdravé potravy, a lidé nejsou dobytci. Je zajímavé sledovat čapí výchovu a péči.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

mají letos nové hnízdo,lidi v Ronově vybrali skoro 200 tisíc..opravili jim konstrukci na komíně, dali nové základy hnízda..zbytek si postavili čápi.. Tlapnet dal dvě kamery..jednu z dálky,jednu přímo na detail..starej lítá k nám na pole,před barák..na žížaly,na hraboše..a na Utopenečc na rybky a k potoku..pozorovat hnízdo je fajn..nikdo jim do něj nezasahuje,když tam jsou...žijí si svým životem...
Obrázek

Mar-ska

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Mar-ska »

Myslela jsem to, že čápi tahají na hnízdo ledaco, co lidi naházejí do přírody, co tam nepatří. Pozorujeme Mladé Buky /už od té doby, co přikrmovali čápata pan Zeman s panem Havranem/ , Trutnov, Bohuslavice a kde co. Jsme prdlé.

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Jana Bu. »

Ach jo, umřel Treat Williams, můj milovaný Berger z Vlasů....

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1016
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Jana Bu. »

Ach jo, umřel Treat Williams, můj milovaný Berger z Vlasů....

sharka

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka »

Tak na májovém kočičím přání se na depozitní ,útulkové kočky vybralo 2.552.369,-Kč ...další Kočičí přání bude od 15.prosince 2023

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tečka »

Je to fajn, ale koukala jsem na ta krmná místa a je to děs. Navíc nepochopím, jak můžou lidi (jsou to vůbec lidi?) ta krmná místa ničit.
Někdy si říkám, že si začnu kupovat losy, a chtěla bych vyhrát aspoň sto tisíc. Já už toho moc nepotřebuju a svoje 3 kočky zvládnu. Ale je tolik potřebných, až to člověka dusí.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Odpovědět