DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Návštěvník

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Návštěvník »

Žádný Návštěvník, ale stálý inventář baty Tě pozdravuje.
Najednou mě Hadi nechtějí znát, že moje jméíno už existuje, no bodejť, za ta léta letoucí a tisíce příspěvků aby neexistovalo. Nevíte někdo, co s tím? Už prakticky nevidím, takže hledat něco v nějakých instrukcích už pro mě není. Dík

radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od radanova »

baty já pomoci neumím, alespoň jsem dala vědět tosce na email
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

radanova
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od radanova »

Verenko držím palce s pořádným zotavením a taky jsem moc ráda, že jsi se ukázala :slunce:
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

admin
Site Admin
Site Admin

Příspěvek od admin »

Návštěvník píše:
05.08.2022 18:55:55 0
Žádný Návštěvník, ale stálý inventář baty Tě pozdravuje.
Najednou mě Hadi nechtějí znát, že moje jméíno už existuje, no bodejť, za ta léta letoucí a tisíce příspěvků aby neexistovalo. Nevíte někdo, co s tím? Už prakticky nevidím, takže hledat něco v nějakých instrukcích už pro mě není. Dík
Baty, pokud si pamatuješ heslo, zkus se Přihlásit. Pravděpodobně se pokoušíš znovu registrovat. Přihlášení je napravo od Registrovat
Pokud potvrzuješ nějaké podmínky, jsi ve špatném formuláři.
Pokud si nepamatuješ heslo, musíš zase přes Přihlásit a pak pod jménem a heslem kliknout na 'Zapomněl(a) jsem heslo'. Tam pak potřebuješ e-mail který jsi použila při registraci. Na něj přijde obnovení hesla. Email máš na seznamu a není v něm nickname.
Účet je aktivní, přihlášení by mělo fungovat

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Díky od baty - Návštěvníka, Tosco, až přijde ve středu vnučka, co mi teˇobčas dělá počítačové oči, tak si to dám do pořádku, heslo samozřejmě utonulo v hlubinácvh sklerózy a s tou troskou jediného oka přehlížím často v zadáních důležité věci a donekonečna se pak zbytečnbě vztekám, tak to nechám na ní :D .
Ještě kednou děkuju a srdečně zdravím baty :flowers:

Alex
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od Alex »

Verenko, jsem ráda, že už jsi z nemocnice doma. I když ty jsi na nemocniční prostředí zvyklá, ale z té druhé strany a to je sakra rozdíl, viď? Drž se kamarádko, ať jsi brzy fit a oplýváš znovu svým skvělým humorem. Držííííím :super: :wave:

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvek od verenka1 »

Dakujwm za povzbudenie,ale este nie som v poriadku,polihujem,berie lieky a tak

Odpovědět