DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

je mi z toho tak nějak smutno... začalo to včera ruskou zmrzlinou..pokračuje to tímhle:

Mezinárodní federace koček (FIFe) zakázala vstup koček, jejichž majitelé žijí v Ruské federaci, na jakékoli výstavy FIFe. Kromě toho žádná kočka chovaná v Ruské federaci nemůže být zapsána v plemenných knihách FIFe mimo Rusko. „Rada FIFe se také rozhodla vyčlenit část svého rozpočtu na podporu chovatelů a milovníků koček na Ukrajině, kteří trpí současnou situací,“ píše se na webových stránkách organizace.
Obrázek

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

sharka.68 píše:
03.03.2022 9:28:32 0
je mi z toho tak nějak smutno... začalo to včera ruskou zmrzlinou..pokračuje to tímhle:

Mezinárodní federace koček (FIFe) zakázala vstup koček, jejichž majitelé žijí v Ruské federaci, na jakékoli výstavy FIFe. Kromě toho žádná kočka chovaná v Ruské federaci nemůže být zapsána v plemenných knihách FIFe mimo Rusko. „Rada FIFe se také rozhodla vyčlenit část svého rozpočtu na podporu chovatelů a milovníků koček na Ukrajině, kteří trpí současnou situací,“ píše se na webových stránkách organizace.
Víš, ty kočky ani jejich majitelé za to nemohou... ale cílené sankce ze všech stran míří na to, aby si Rusové udělali pořádek ve vlastní zemi. Vždyť ten zmetek terorizuje i vlastní obyvatelstvo. Ano, dotkne se to především civilistů a zejména těch, kteří nejsou bohatí. ale co civilisti na Ukrajině, kteří si žádný konflikt nepřáli a žádný nerozpoutali? Rusové si zvolili do svého čela šílence, který je schopen ohrozit nejen Evropu, ale celý svět. Nepochybuji, že by si s radostí zopakoval srpen 1968 taky v České republice, prašivec :grr:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

Já tohle Evo chápu..ale nechápu, proč se vozej po zvířatech ...ta nic nerozpoutala....je mi z toho smutno...
Obrázek

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

sharka.68 píše:
03.03.2022 11:31:27 0
Já tohle Evo chápu..ale nechápu, proč se vozej po zvířatech ...ta nic nerozpoutala....je mi z toho smutno...
Jaksi mi to připomíná Křišťálovou noc. Už i ruský kočky můžou za to, že jsou ruský kočky.

.

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

Alena Bytomská píše:
03.03.2022 11:35:52 0
sharka.68 píše:
03.03.2022 11:31:27 0
Já tohle Evo chápu..ale nechápu, proč se vozej po zvířatech ...ta nic nerozpoutala....je mi z toho smutno...
Jaksi mi to připomíná Křišťálovou noc. Už i ruský kočky můžou za to, že jsou ruský kočky.

.
Abytko, kočky v Rusku na vysoké úrovni nechová zrovna chudá vrstva obyvatelstva... chápeš už tu logiku? jinak by to nejspíš FiFe neřešila.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

Abytko, kočky v Rusku na vysoké úrovni nechová zrovna chudá vrstva obyvatelstva... chápeš už tu logiku? jinak by to nejspíš FiFe neřešila.
[/quote]

Ne, nějak ji nechápu. To jako, že bohatí jsou zlí a chudí jen hodní? Tuto objevnou marxistickou logiku už snad máme za sebou.
A taky nechápu odvolání dirigenta Mnichovských filharmoniků Georgijeva, jen proto, že je Rus. Trochu objektivity obecně by to chtělo, myslím.

.

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 »

takže kočce se naroděj koťata a nezapíšou je do mezinárodní plemenný knihy, ale jen do místní, protože se narodila v RF a majitel tam žije? :brecim: :sad2:
Obrázek

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

Alena Bytomská píše:
03.03.2022 12:02:51 0
Abytko, kočky v Rusku na vysoké úrovni nechová zrovna chudá vrstva obyvatelstva... chápeš už tu logiku? jinak by to nejspíš FiFe neřešila.


Ne, nějak ji nechápu. To jako, že bohatí jsou zlí a chudí jen hodní? Tuto objevnou marxistickou logiku už snad máme za sebou.
A taky nechápu odvolání dirigenta Mnichovských filharmoniků Georgijeva, jen proto, že je Rus. Trochu objektivity obecně by to chtělo, myslím.

.
[/quote]

Ach jo...to je logika teda. Bohatí mají zpravidla kromě peněz i vliv, který se snaží uplatňovat i politicky. Ty sis nevšimla, že sankce vůči Rusům míří i na ruské miliardáře, kteří nesídlí přímo v Rusku? Kdo asi bude mít větší motivaci a snahu Putina srovnat do latě než tito oligarchové, kteří najednou začínají přicházet o svoje pohodlí a majetek? No nic, mám jiné věci na řešení, jdu pracovat. Jo a zrovna mě podezírat z marxistického nastavení mysli je vážně mimo :lol:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

sharka.68 píše:
03.03.2022 12:03:38 0
takže kočce se naroděj koťata a nezapíšou je do mezinárodní plemenný knihy, ale jen do místní, protože se narodila v RF a majitel tam žije? :brecim: :sad2:
pravděpodobně ano. a možné je, že je zapíšou do mezinárodní plemenné knihy dodatečně, pokud konflikt, který Putin vyvolal, skončí jeho kapitulací a dohodou o reparacích poškozené straně. A promiň, opravdu nemůžu litovat chovatele koček v Rusku, že nedostanou PP pro svoje odchovy, když na druhé straně ukrajinské rodiny ( i s mazlíčky) utíkají ze země, protože ruské vojsko bombarduje školy, domy a nemocnice :grr: jdu pracovat, mějte se tu.

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2856
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od YGA »

AD " taky nechápu odvolání dirigenta Mnichovských filharmoniků Georgijeva, jen proto, že je Rus." Ale toho nevyhodili proto, že je Rus, ale proto, že podporuje Putina.

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

YGA píše:
03.03.2022 13:08:07 0
AD " taky nechápu odvolání dirigenta Mnichovských filharmoniků Georgijeva, jen proto, že je Rus." Ale toho nevyhodili proto, že je Rus, ale proto, že podporuje Putina.
a zrovna moc se s tou podporou netají :no:

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

Pro EvuB.
mluvíme každá o něčem jiném, jestli dovolíš. Mluvím o kolektivní vině, pokud mi tedy rozumíš, anebo rozumět vůbec chceš. Na rozdíl od tebe jsem vyrůstala v padesátých letech a 68rok a následnou normalizaci jsem prožila se všema důsledkama, a vím o tom opravdu dost.
Přesto nebo vlastně proto jsem přesvědčena, že soudit podle národnosti není ani logické a ani dobré. Nebo se domníváš, že je vhodné šikanování a ataka ruských dětí ve škole nebo rozbíjení krámků ruských obchodníčků zde je morální a ospravedlitelné ? (Akce v mé blízkosti v uplynulém týdnu. )
Takže souvislost s Křišťálovou nocí, když každý Žid mohl za to že je Žid je občas nasnadě. Logika s tím nemá nic společného.
A vylučování ruských koček už je spíš směšné.

.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

YGA píše:
03.03.2022 13:08:07 0
AD " taky nechápu odvolání dirigenta Mnichovských filharmoniků Georgijeva, jen proto, že je Rus." Ale toho nevyhodili proto, že je Rus, ale proto, že podporuje Putina.
Doporučuji v rámci objektivity nahlédnout do německých webů.

.

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

takže poslední poznámka k tématu a jdu dělat něco užitečného: Abyt, já jsem vyrůstala v šedesátých letech a moje rodina dostala taky dost naloženo. Nemluvím o tom, žijeme tady a teď a přišel Listopad, dost křivdy bylo napraveno. Podsouváš mi něco, co jsem ani neřekla ani nemyslela. Jakákoliv šikana je špatná. Ale každý konflikt vytáhne na světlo veškeré bahno a zlobu, která do té doby byla pod více či méně tenkou slupkou civilizačního nátěru. Já chápu cílené sankce ( byť se mohou jako u koček zdát směšné) jako donucovací akci k tomu, aby si Rusové Putina a celý jeho režim svrhli sami. Kdo má víc vlivu a motivace než bohatí Rusové? Chudinu režim zastraší a šikanuje. Konec zprávy.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

EvaB. píše:
03.03.2022 14:21:40 0
takže poslední poznámka k tématu a jdu dělat něco užitečného: Abyt, já jsem vyrůstala v šedesátých letech a moje rodina dostala taky dost naloženo. Nemluvím o tom, žijeme tady a teď a přišel Listopad, dost křivdy bylo napraveno. Podsouváš mi něco, co jsem ani neřekla ani nemyslela. Jakákoliv šikana je špatná. Ale každý konflikt vytáhne na světlo veškeré bahno a zlobu, která do té doby byla pod více či méně tenkou slupkou civilizačního nátěru. Já chápu cílené sankce ( byť se mohou jako u koček zdát směšné) jako donucovací akci k tomu, aby si Rusové Putina a celý jeho režim svrhli sami. Kdo má víc vlivu a motivace než bohatí Rusové? Chudinu režim zastraší a šikanuje. Konec zprávy.
OK EvoB. :)

.

Odpovědět