DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
aida
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1532
Registrován: 10.03.2007 11:38:15 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od aida »

Držím pěsti k oběma operacím, určitě to dobře dopadne.

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 »

No teda, vy si dáváte! Tak ať se obě operace povedou co nejlépe a dobré hojení přeju! :flowers:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od AlenaŠ »

Držíme všechny palce i tlapky, ať se obě operace povedou na výbornou a hojení je bez problémů. :heart:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

Leni, Vy jste si to tedy vybrali na dalších 20 let dopředu! držíme tlapky, drápky a vůbec všechno, ať se oba zákroky povedou a jste zase zdraví a veselí Blažkové :flowers:

JanaBa
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 358
Registrován: 21.05.2008 8:26:32 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od JanaBa »

Držím, Blážo, držím. Nemyslím si, že se musíš bát, dopadne to dobře.
Před čtyřmi lety mi “zlomenou” páteř sešroubovali šesti titánama, z nemocnice jsem byla doma za tři dny. Už v nemocnici mi přidělili tzv. Kazatelnu a třetí den už mě hnali z postele a opřená o ni jsem se musela pohybovat. Jela se mnou domů, příkaz ležet, ale Kazatelnu pomalu používat. Jakou já měla radost, když jsem po pár dnech přešla/přejela obývák, kam mi manžel přestěhoval postel! Jsem v pořádku, ty budeš také, zbytečně se nestresuj. Hlavně se přiměřeně, tedy s pomůckama pohybuj, nezatuhni! Asi je blbý říct zlom vaz v tomhle případě, ale určitě víš, jak to myslím :love: .

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od baty »

Moc na Vás oba myslím a budu myslet, Pán Bůh dá, že to všechno úspěšně proběhne. Drž se při dobré mysli a všecko dobře dopadne, jsi statečný děvče.
Asi při Tvých manažerských schopnostech teď ponesu dříví do lesa a nějakou tu sůvu do Athén, asi máš už všechno připravené, ale z osobní zkušenosti bych si dovolila něco připomenout. Pokud to snad náhodou nemáš zabezpečené ostatní rodinou, hlavně si teď dopředu zkus zařidit všelijakou opateru a pomoc přes státní nebo soukromé zdravotní a sociální služby s přihlédnutím k tomu, žr manžel nebude asi zrovna nějakou dobu fit ošetřovatel. Od obědů přes nákupy a každodenní péči na lůžku, všecko to funguje i o víkendech, sestra měla před třemi lety naštípnutý bederní obratel, taky musela šest neděl ležet doma, tak to mám v čerstvé paměti. S tím by Ti mohla poradit i sociální sestra ve Tvé nemocnici nebo praktik. Promiň nevyžádaná moudra, ale tohle je fakt souběh situací mírně řečeno nevšední. :heart: :flowers:

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Bláža »

Děkuju vám všem!
Aby toho nebylo málo, manželovi měli z Vinohradské volat dnes dopoledne kvůli té dnešní operaci, ale jaksi na to zapomněli. Tak prý mu zavolají zítra. K tomu nemám slov...

Uživatelský avatar
P I T R Ý S K O V Á
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1014
Registrován: 31.08.2007 0:48:59 0
Bydliště: východ jihu Moravy

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od P I T R Ý S K O V Á »

Milá Blážo,
moc Vám oběma :thumb_up: palcodržím, abyste se, co nejdřív, dali do kupy.
Moc bojím, že půjdu ve Tvých stopách. Bolest v zádech mě dost vyřadila ze hry. A pan primář mi také vyhrožuje operací. Bohužel, dík Mistříčkově zdravotnímu stavu, si ji nemohu dovolit. Tak procházkuji s chodítkem. Píšu to proto, abys věděla, jak moc s Tebou soucítím.

:wave: :dog:

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tora »

Milá Blážo, držím palce Tobě i manželovi. Pravidlo, že když se něco sesype, tak na větší hromadu, platí bohužel pořád. Tak doufám, že máte vybráno a že vše dopadne dobře. Věřím, že budeš brzo fit a že se ti bude mnohem lépe žít. Jak něco pořád bolí, je to naprd.

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tečka »

Blážo, když se zadaří, tak se zadaří.
Neboj se operace, na Homolce jsem byla s podobným problémem loni, měla jsem jít na dva zákroky, pan prof. Klenner rozhodl, že druhý zákrok nee, že to spraví korzet, no nespravil, ale ta jedna operace mě ulevila aspoň trochu. Škoda té druhé. Taky jsem asi nebyla úplně vzorný pacient, ono se to všechno dost špatně dodržuje, když je člověk sám a musí se aspoň nějak o sebe postarat.
Jen čekám, co ještě bude, protože mi zatím našli další prasklý obratel. Jestli se to začne hýbat, tak mě zákrok nemine, ať jsem stará nebo ne.
Hele, péče na Homolce parádní, lékaři i personál světoví, i když ten tvůj očekávaný zákrok působí strašidelně, neboj se. Jsi mladá, budeš se hojit dobře a rychle. :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up:
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Bláža »

Tečko děkuju, jsem ráda, že Homolku si chválíš. Docela mě to uklidnilo. I když na mého doktora jsem četla jen samé dobré recenze.
Naposledy upravil(a) Bláža dne 08.10.2021 20:34:30 0, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od zana »

Blážo, budu na vás na oba myslet ze všech sil :heart: :heart: ! Ale bude to dobrý, už jste přece zvládli ledacos, tak zvládnete i tohle.
Počkej, jak se ti bude dobře sedět u stromečku :super: :super: .
zana :vylet:

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1366
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od RenataE »

Milá Blážo, moc na vás myslím a držím palce, ať jde všechno co nejlépe :heart:

Mar-ska

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Mar-ska »

Také na vás oba budu myslet a držet palečky. Ať všechno dobře dopadne a budete oba zase fit. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Uživatelský avatar
Bláža
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1279
Registrován: 04.12.2006 17:16:16 0
Bydliště: Praha

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Bláža »

Info z bojiště: Zůstat v tomto případě v klidu je sice dobrá teorie, ale není to možné. Dnes se opět žádný příjem manžela k operaci ve Vinohradské nemocnici nekoná, po té, co telefonoval málem až s primářem se má prý dostavit k operaci v pátek. To je bordel!!!!!!! A to se má při přetržení tricepsu postupovat rychle! Hlavně že mu v pondělí při propuštění ve 20:30 řekli, že druhý den ho budou operovat.

Odpovědět