DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od radanova »

Pro Alex a Jiřího :thumb_up: :thumb_up: :thumb_up: kéž je jim oběma líp a můžou brzy domů ke zvířátkům.

Jenny moc mě mrzí stav Tvé kamarádky a jsi skvělá, že jí pomáháš a že na to nejsi sama a že má tři přítelkyně co se nezříkají přítomnosti. Kéž ji bolení netrápí a dokáže mít ještě aspoň občas radost. Třeba z toho,že se jí v životě podařila uplést skutečná přátelství. Pokud by to mohlo být k něčemu promluvit o tlaku co Tě tíží, pošlu ti telefon přes sz. Možná by mohla existovat skupina, kde najdeš útěšná slova a hlavně zkušenost jak toto zvládat. Buď v rámci zdravotnického zařízení, nebo i na fb.
Naposledy upravil(a) radanova dne 07.03.2021 9:55:06 0, celkem upraveno 1 x.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Alena Bytomská »

jenny píše:Moc na ně myslím. Alex byla přitom všem tak opatrná a odpovědná. Prostě mi to už hlava nebere. Mám strach, mám. Vím, že všichni ale je to ubíjející.
Moc si přeji aby jim bylo líp. :heart:
Já se teď střídám v Přerově se dvěma kamarádkami v částečné péči o moji nejlepší kamarádku Věru, se kterou jsme byly ještě vloni v únoru lyžovat na Rališce-Horní Bečva,má nález na plících s pokračováním, léčit už nelze, jen udržovat bolest na uzdě. Všechno zařizujeme,včetně hospicu,pokud bude chtít. Je to pro mne těžké,zítra jedu já,dnes ji bude umyta hlava,tak doufám, že to zvládnou. Muži v těchto časech moc oporou nejsou, ach,jo. :heart:
nemohu si o tom ani s nikým promluvit,tak tady...., díky!
Taky na ně stále aspoň myslím a na tebe taky Jenny. :heart:

.

Mar-ska

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Mar-ska »

Takhle mi odešla začátkem února švagrová, nebylo ji ani sedmdesát. Měla ošklivou diagnozu na plicích. I s tím se pořád držela a pomáhala v domácnosti. Jenže najednou se to zvrtlo a bylo zle. Poslední chvíle ji ulevila paliativní péče- do nemocnice ji dát nechtěli /karlovarsko/ doma jsou jen samí chlapi. My jsme jim pomoci nemohli protože je to od nás hodně daleko.
Jenny, jsi moc hodná. Držím palce aby tvá kamarádka neodcházela v bolestech. :brecim: Moje korespondence v poslední době jsou jen kondolence. :brecim:

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1022
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Asteris »

Milá Jenny, drž se! Moc na Tebe myslím, je to teď těžká doba.
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od zana »

Napsala jsem Alex sms, vyřídila pozdravy, palce, modlitby a naději, že to zvládnou :heart: .
zana :vylet:

Uživatelský avatar
zana
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3313
Registrován: 03.02.2006 20:30:03 0
Bydliště: Praha 8

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od zana »

Jenny, jsi moc hodná, že pro kamarádku děláš, co se dá. Snad se nám ty dobré skutky jednou někde sečtou. Opatruj se :heart: !
zana :vylet:

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od AlenaŠ »

Jenny, moc držím palce tobě i kamarádce, mně takhle odcházel před 10ti lety táta.
Také moc držím palce Alex a Jiřímu, věřím, že to zvládnou. :thumb_up: :thumb_up:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5726
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Vave »

Milá Jenny, přeju Ti hodně a hodně sil. A také přeju sílu Tvé kamarádce, aby ve chvíli, kdy to bude potřeba, dokázala přijmout hospic, kde jí budou moci ulevit víc, než je to možné doma. Objímám Te i všechny ostatní bolavé duše, kterým někdo odešel nebo odchází.
Po pravdě, já jsem stále ještě nezvládla vydýchat Bedulku. Jsem moc ráda, že mám doma pár věcí, které používala a měla ráda. To byl od Kačenky skvělý nápad, že nám dala možnost si je koupit.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od baty »

Tak se modlím za Alex i Jiřího, Jenny i její kamarádky a za celý Hadopaso-Zvířetník. Hodně síly na ty těžké časy :heart:

Uživatelský avatar
jenny
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 640
Registrován: 05.12.2006 9:40:58 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od jenny »

Všem Vám moc děkuji,že jste mne vyslechly. Je mi ctí být s Vámi a se všemi slušnými lidmi kolem mne. Díky!! :broken_heart: :heart:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

Bláža píše:Připojuji se s držením palců! :thumb_up:
my také... čtu až dnes.. :flowers:

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od EvaB. »

jenny píše:Všem Vám moc děkuji,že jste mne vyslechly. Je mi ctí být s Vámi a se všemi slušnými lidmi kolem mne. Díky!! :broken_heart: :heart:
nám všem je jistě ctí, že jsi součástí našeho společenství a že nás poctíš důvěrou natolik, že se svěříš se svými starostmi a trápením... :flowers: :kiss:

Uživatelský avatar
alimo
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 446
Registrován: 01.01.2007 18:20:29 0
Bydliště: Žihle

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od alimo »

EvaB. píše:
jenny píše:Všem Vám moc děkuji,že jste mne vyslechly. Je mi ctí být s Vámi a se všemi slušnými lidmi kolem mne. Díky!! :broken_heart: :heart:
nám všem je jistě ctí, že jsi součástí našeho společenství a že nás poctíš důvěrou natolik, že se svěříš se svými starostmi a trápením... :flowers: :kiss:
Ano, to podepisuju, líp bych to neřekla :heart:

Uživatelský avatar
Hanča
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 459
Registrován: 12.11.2006 15:42:09 0
Bydliště: Česká Lípa

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Hanča »

Omlouvám se, že přidávám další neveselé téma, ale musím napsat, co mě trápí. Našemu Denisovi zjistil veterinář nádor na varleti. Běžně by doporučil operaci (de facto kastraci), jenže Denis má odmala nedomykavost srdeční chlopně, na kterou bere celý život prášky. Takže narkóza v jeho případě může být riziková. Je fakt, že žije a chová se a vždy se choval jako zdravý pes, i dnes v téměř 12ti letech běhá čile i po kopcích, nezadýchává se, nekašle, ale to srdíčko úplně zdravé nemá.
Máme teď dilema - buď to nechat být, s tím, že nádor, ať už je benigní nebo maligní, nejspíš poroste a časem může být na obtíž, případně se mohou objevit i metastázy (ačkoliv prý u psů nebývají tak časté jako u lidí). Anebo zvolit operaci s tím rizikem, že narkózu srdíčko nemusí vydržet. Děsné je na tom to, že je to tak 50 na 50, sázka do loterie. Žádná okolnost, která by výrazně převážila misky vah na jednu stranu. Vůbec nevím, co dělat.... :brecim: :broken_heart:

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 »

Hančo, jak to vůbec zjistil?
Ve 12cti, s problémem na srdci, uff, těžké rozhodování. Můžu jen držet palce :thumb_up:

Odpovědět