Přihlašování na Neviditelného psa

Aktuální dění

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od oskarina »

ALe pokud toto podstoupím, chápu to tak, že nyní budu moci diskutovat na IDnes i Lidovkách, zatímco doposud jsem dle dohody Zvířetníku s redakcí NP diskutovala jen na Zvířetníku.

Uživatelský avatar
RenataE
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1370
Registrován: 16.10.2006 22:08:32 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od RenataE »

oskarina píše:ALe pokud toto podstoupím, chápu to tak, že nyní budu moci diskutovat na IDnes i Lidovkách, zatímco doposud jsem dle dohody Zvířetníku s redakcí NP diskutovala jen na Zvířetníku.
Nejsem si jistá. Jsem léta přihlášená pod nickem a od začátku pod ním šlo diskutovat i na Lidovkách, což jsem za ta léta udělala asi dvakrát.
Ve čtvrtek jsem se tím vším proklikala, přičemž jsem zamítla sloučení účtu s iDnes (tam účet nemám a nikdy mít nebudu). Zůstalo mi moje přihlášení pod nickem, zůstal mi i avatar. Patrně bych mohla diskutovat na Lidovkách, ale testovat to nebudu, nechci o nick přijít, pokud by tam v novém systému byla nějaká detekce "divných" diskutérů. Hm, začínám být trochu paranoidní :haha:
Nepamatuju si to už přesně, ale tenkrát jsem se registrovala přes telefonní číslo - ale určitě přes počítač, v té době jsem neměla chytrý telefon. Dokonce se mi povedlo zaregistrovat z druhého čísla Rpuť (pod nickem), která měla v té době na Lidovkách ban.
Každopádně to můžeš zkusit, v nejhorším případě se registruješ znovu pod nějakým jménem, třeba Oskarina Zvířetníková :D

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od oskarina »

Každopádně to můžeš zkusit, v nejhorším případě se registruješ znovu pod nějakým jménem, třeba Oskarina Zvířetníková
:D

No, já po tom netoužím a chodit tam nebudu, jen mě napadlo, že když se přihlásím rozšířenou formou, poplynou z toho i tyto "požitky". :? :D

Jana Hlavsová
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 94
Registrován: 07.03.2010 22:29:38 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Jana Hlavsová »

Před chvílí jsem si posteskla na Zvířetníku, byť nevím, jak se mi podařilo otevřít okénko pro "reagovat", protože včera to vůbec nešlo, pořád mě to házelo na hlavní stránku lidovek. Na Zaninu radu jsem to zkusila na Google - nefungovalo, chytrý telefon nemám. A přišel mi ten mail, že mám poslat fotokopii občanského průkazu :blbej: . Takže nevím, jestli by šlo přihlásit se pod jiným jménem. Na Zvířetník chodím od dob Míši Neffové, tak mi tento nový systém přijde poněkud praštěný :bang_head: a asi ze mě bude zabukistka :cry:

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3212
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od IvaP »

Jana Hlavsová píše:Před chvílí jsem si posteskla na Zvířetníku, byť nevím, jak se mi podařilo otevřít okénko pro "reagovat", protože včera to vůbec nešlo, pořád mě to házelo na hlavní stránku lidovek. Na Zaninu radu jsem to zkusila na Google - nefungovalo, chytrý telefon nemám. A přišel mi ten mail, že mám poslat fotokopii občanského průkazu :blbej: . Takže nevím, jestli by šlo přihlásit se pod jiným jménem. Na Zvířetník chodím od dob Míši Neffové, tak mi tento nový systém přijde poněkud praštěný :bang_head: a asi ze mě bude zabukistka :cry:
Tak hlavně jim ho neposílej...

Uživatelský avatar
YGA
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2865
Registrován: 15.02.2006 8:19:13 0
Bydliště: jih Jižní Moravy

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od YGA »

Tak a jsem v pytli - jelikož jsem se původně přihlásila přes e-mail, tak jsem se po dvou klicích na diskuse dostala. Dnes mne to už pustit nechce... asi budu muset taky poslat tu občanku :bang_head: :bang_head: . Jojo, pokud něco jde, tak se tak dlouho něco vymýšlí, až to zase nejde... :grr:
P.s. zadala jsem svůj e-mail, kam chci poslat nové heslo a prý neexistuje :hmm: :doh: Taky dobrý!

Mar-ska

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Mar-ska »

mě to taky nepustí, jednou mám nesprávný mail, jednou heslo. Tak jen čtu a reaguji jen v duchu

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3212
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od IvaP »

Asi to dělal někdo hodně chytrý. Já se radši neodhlašuju, na idnes jsem přes FB, účty sloučené nemám, tudíž nemám na Lidovkách dost íček, ale tři komenty denně můžu dát :wink:

Jana Hlavsová
žabí děvče/chlapec
žabí děvče/chlapec
Příspěvky: 94
Registrován: 07.03.2010 22:29:38 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Jana Hlavsová »

Tak mi to přijde jako snaha Zvířetník velmi omezit, ne-li rovnou zlikvidovat :blbej: :brecim: :hammer: :thumb_down:

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Tečka »

Jana Hlavsová píše:Před chvílí jsem si posteskla na Zvířetníku, byť nevím, jak se mi podařilo otevřít okénko pro "reagovat", protože včera to vůbec nešlo, pořád mě to házelo na hlavní stránku lidovek. Na Zaninu radu jsem to zkusila na Google - nefungovalo, chytrý telefon nemám. A přišel mi ten mail, že mám poslat fotokopii občanského průkazu :blbej: . Takže nevím, jestli by šlo přihlásit se pod jiným jménem. Na Zvířetník chodím od dob Míši Neffové, tak mi tento nový systém přijde poněkud praštěný :bang_head: a asi ze mě bude zabukistka :cry:
Já už na Zvířetník nemůžu ani pod svým jménem, jak mi to chvíli šlo.
Jsem taky pamětník, dalo se i na Psu psát pod nicky, sešlo se tam pár dobrých lidí, komentáře většinou vtipné, a nebo alespoň k věci, pokud si tam někdo chtěl nějak vyskakovat, byl umravněn. Teď se tam pod vlastními(?) jmény sešla podivná sqadra, která se zabývá spíš autory komentů a nadávkami, místo obsahu samotného článku. Teď to proletím jen tehdy, objeví-li se tam nějaké zajímavé téma.
Tak nevím, jestli tohle zrovna pan Neff chtěl.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Uživatelský avatar
Tečka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2299
Registrován: 05.11.2007 8:39:30 0
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Tečka »

Ještě:
přišla mi ta zpráva o zaslání dokladu totožnosti, já už jsem ho kdysi posílala doma ofocený. Teď mi přišla další zpráva, že na mnou zaslaném dokladu totožnosti nebyly začerněny údaje podle uvedeného vzoru, takže doklad byl vyřazen, mám poslat nový.
JÁ ALE NIC NEPOSÍLALA!
Myslím, že ajťáci něco kouří, jinak to není možné.
Když zachráníš jednu kočku, svět se nezmění, ale pro tuto kočku se svět změní navždy...

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Alena Bytomská »

Ivo,
psala jsem ti teď, ale jaksi nevím, jestli to odrazilo. :D

.

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3212
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od IvaP »

Alena Bytomská píše:Ivo,
psala jsem ti teď, ale jaksi nevím, jestli to odrazilo. :D

.
Nee

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3212
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od IvaP »

Tak teď čumím jak puk, jsem sice přihlášená, ale chce to po mně abych si požádala o vstup do diskuzí. Takže pokud požádám, tak po mně budou chtít tu občanku, protože tam jsem jako každý tady - Zvířetník Iva. Takže asi na ně kašlu, přestává mě to bavit.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: Přihlašování na Neviditelného psa

Příspěvek od Alena Bytomská »

IvaP píše:Tak teď čumím jak puk, jsem sice přihlášená, ale chce to po mně abych si požádala o vstup do diskuzí. Takže pokud požádám, tak po mně budou chtít tu občanku, protože tam jsem jako každý tady - Zvířetník Iva. Takže asi na ně kašlu.
Psala jsem ti něco podobného, v tomto :hammer: duchu. A děkovala za rady a zájem.
Ať si tu svou transparentnost, zasunou, éch, kam se jim zachce.
Bohužel je to téměř likvidace Zvířetníku.

.

Odpovědět