16. 10. 2013 - Divoké sny

Články a příspěvky za říjen 2013

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivana
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 454
Registrován: 28.03.2013 13:33:35 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Ivana »

:super: Děkuju za podělení se o všechny ty snové zážitky! Překvapilo mě, že některé typy snů, které mi připadaly tak divné, se nezdají jenom mně - jako dítěti se mi párkrát zdálo o tom, že umím lítat. Jen se lehce odrazím a letím. A v okamžiku, kdy to chci někomu ukázat, to nejde! Přesně to, co tady někdo popisoval (omlouvám se, teď nevím, kdo to byl).
Taky znám tu situaci, že když se mi chce na záchod ve skutečnosti, tak ve snu hledám, kde potřebu vykonat, nebo v tom snu prostě čůrám (a přesto se mi chce pořád) :bzik: To bývají často dost zoufalé sny. Taky se mi jako relativně malé holce zdálo, že jsem těhotná nebo že rodím.

A příjemné sny... Často se mi zdá takový ten sen, že mě někdo honí, pronásleduje a tak... A občas se v takovém snu cítím úžasně sebevědomě, protože dotyčnému bez problémů utíkám, schovám se tak, že mě nemůže najít a v některých případech se proti němu dokonce obrátím a nějakým karatistickým či jiným chvatem ho skolím k zemi :lol:
Jednou se mi zdálo o tom, že jsem na prázdninách v překrásném domečku uprostřed nádherné přírody a je o mě bezvadně postaráno - byl to sen plný klidu a míru, ve kterém jsem si říkala "tady mi už nic nebude chybět". Pár dnů po tomhle snu umřela babička a já si dodnes myslím, že ta chaloupka na místě, kde už nikomu nic nebude chybět, s tím nějak souvisela... :heart:

Zdravím všechny ze Štrasburku, který bude příští zhruba čtyři týdny mým domovem... :wave:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Beda »

Ivana píše: bez problémů utíkám
no jo vlastně - padlo to tady už nebo ne? takové ty do země vrostlé nohy, kdy se ne a nemůžete pohnout z místa :no: :uff: :uaaa: ... to se mi stává docela i často, většinou to ani nesouvisí s nějakým utíkáním, spíš se potřebuji dostat někam, k někomu nebo něčemu - a jen po zlomečcích milimetrů s veškerou možnou silou tahám jednu nohu po druhé a jsem pološílená z toho, že se nemůžu hýbat víc, brrrrr :no: :grr:


ahoj do Štrasburku :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od oskarina »

Ano, Bedo, to se mi už také mockrát zdálo, utíkám a ne..m..ůů..žž..uu odlepit nohu od podlahy a udělat krok... :crying:
Ale k mým děsivým snům patří ten, kdy letím na služební cestu a spletu si hodiny nebo se stane něco jiného a já mám už být na letišti a nemám nic zbaleno nebo nemůžu najít pas - hrůza! :oddech:
Ve skutečnosti jsem to jednou zažila při odjezdu na poznávací zájezd začátkem 90. let, kdy jsme odjížděli v sobotu v 0.55 a jedna dvojice nepochopila, že je to vlastně v noci z pátku na sobotu - a když jim vedoucí zájezdu zavolala, tak spali a neměli nic připravené, zkusili nás dohonit, ale nevyšlo to. A naše vedoucí řekla: "Já bych si prostě vzala peníze a pas, kartáček na zuby a pár kousků prádla a ..taxík.." Pro mě to tehdy bylo nepochopitelné. Balila jsem dva týdny, vše vyladěné, jídlo sebou (tehdy zájezdy bývaly bez jídla) a zůstalo to ve mně jako děs- co bych dělala, kdyby mi takto někdo zavolal. No a od té doby mě to čas od času vyděsí ve snu. :shock: :)
Ale to se pak ráno ráda vzbudím! :D

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Beda »

no jooooooooo, vlastně mám opakovaný taky ještě jeden sen, a to balicí :roll: :roll: :roll: :mdloba:

někam jedu - resp. se odněkud mám vracet a nemůžu, prostě NEMŮŽU si zabalit věci... mám toho šílený kvanta, do ničeho se mi to nevejde, ostatní už jsou dávno pryč, já mám stíhat letadlo, který někdy ani nevím kdy letí - a furt je po pokoji strašná spusta věcí... no úplný děs!!!! :uaaa: :uaaa: :uaaa: :uaaa:

no a kdybyste věděli, CO VŠECHNO tam mám - kytary, několik spacáků a dek, atd., atd. - no a pak to mám zabalit :bzik2: :bojim: :haha: :haha:
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5720
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Vave »

Nestraš, Bedulí. :usmev: :heart: Mám jet na pracovně-společenský víkend s Dekami z lásky a vůbec nevím, co všechno mám zabalit. Kytary teda nehrozí, ale látky, nitě, stroj, parvítko, podložka, řezák, nůžky ..... uffff!
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Beda »

šicí stroj?????????????????????? :uff: :uff: :uff: :uff: :ask: :ask: :ask: :ask: :ask: :ask: :mdloba:
Obrázek

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5720
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Vave »

Jasně, šicí stroj. Kufříkový, ofšem celokovový, takže těžký.
Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od baty »

To já v tom děsným snu už na dovolené jsem a mám se vracet. Pořád si to prodlužuju, o týdny a měsíce a přitom jsem tam pořád jen doma a nikam nechodím za pamětihodnostma, o kterých vím a které jsem dřív navštěvovala, takže vlastně dovolená k ničemu. A mám tak strašně moc věcí, že je nezabalím. A pak už prostě odjet musím, protože jednou ten barák bourají, podruhé se tam někdo stěhuje atd.atd. a vždycky se radši hrůzou probudím.

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od oskarina »

Baty, tak to je taky pořádně mučivý sen! :? :usmev:

Uživatelský avatar
Hana Williamson
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 526
Registrován: 15.07.2006 3:35:36 0
Bydliště: Jizni Karolina

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Hana Williamson »

baty píše: A mám tak strašně moc věcí, že je nezabalím. .
Baty, podone ny mam taky, musim na vlak, na letadlo, a mam tak strasne moc veci, ktere MUSIM vzit s sebou a pritom zas jine nemuzu najit, jako treba botu do paru, a vypadava mi to z kufru. Myslela jsem si, ze tyto sny jsou odrazem me ponekud chaoticke domacnosti, a hele, nejsem v tom sama. :hmm:

Uživatelský avatar
Tora
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1706
Registrován: 02.10.2013 16:50:26 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Tora »

Já si taky ještě vzpoměla na jeden sen, co se mi občas v různých variacích zdává: jsem na dovolené u moře, máme už jet domů, a já se ještě ani jednou nestačila v moři vykoupat, prostě se nemůžu k tomu moři dostat... buď se dostanu jen k nějakému úzkému špinavému zálivu a moře vidím až v dálce za nepřekonatelnými útesy či poloostrovy, nebo je tak daleko,že to už nestihnu, Většinou se probudím docela naštvaná, že jsem se ani jednou nevykoupala... co to má znamenat teda fakt netuším :D

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Beda »

hehe, tak to bych byla taky pěkně nas**ná :roll: :chi:
Obrázek

Uživatelský avatar
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1983
Registrován: 19.09.2007 8:33:18 0
Bydliště: Plzeň

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od LFSH »

Tak se musím svěřit s dnešních zlým snem: Někdo, koho jsem v tom snu znala, ale za bděla ne (zcela běžná situace v mých snech), si chtěl půjčit knížku a našli jsme tam jen 2., 3. nebo 4. díly, žádné první nebo jednodílné knížky. Navíc z každé série jsem měla jen jeden díl.
LA

Uživatelský avatar
Ivana
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 454
Registrován: 28.03.2013 13:33:35 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od Ivana »

Lidičky, nevím, jestli si to ještě někdo přečte, ale to, co se mi zdálo dneska, nemá obdoby :bzik: Nechci tím narušovat sváteční téma, tak to přihodím ještě sem.
Zdálo se mi, že jsem těhotná a pak, že rodím. Porodila jsem jedno dítě, bylo takové divné a malé a hned mi ho někdo vzal, pak další, další, pak ještě jedno mrtvé a pak ještě další. V duchu jsem si pořád říkala, že mi na tom všem něco nehraje. Děti vypadají tak nějak jinak... A proč jsem doma a ne v porodnici? A proč mám těch dětí sakra tolik?! A pak jsem si uvědomila něco šíleného. Došlo mi, že ty děti nevypadají jako děti, ale jako štěňata! Lidi, já byla pes! :shock: Teda fena! A měla jsem štěňata... :oddech:

Uživatelský avatar
oskarina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1713
Registrován: 03.10.2013 19:23:38 0

Re: 16. 10. 2013 - Divoké sny

Příspěvek od oskarina »

No, jsme na Zvířetníku :D :D , tak sen je docela přiměřený :shock: :lol:
Ale vážně, to byla tedy divočina, asi ses ráno ráda probudila, ne?

Odpovědět