2.10.2013

Články a příspěvky za říjen 2013

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

2.10.2013

Příspěvek od admin »

Protože na Zvířetník mi už nejdou vkládat komentáře, domnívám se, že je Dede uzavřela. Vzhledem k veliké naději, kterou dává její poslední příspěvek, zakládám okamžitě tohle místo. Doneste sem třísky, co jste posbírali a jdeme stavět vor. Musí být tak pevný, aby nás unesl do Vánoc.

DEDE, JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A PŘEJI KLIDNOU DOVOLENOU. ZASLOUŽÍŠ SI JI!!!!!

Akden ... jsem ráda, že se Ti podařilo najít slova, která Dede přivedla k tomuto rozhodnutí.

(a protože toto zakládám jako admin, tak se podepíšu :) )
tosca

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Petrs01 »

Díky za založení. Bylo by dobré požádat Dede o vložení posledního a jediného komentáře k jejímu článku - vložení odkazu sem. Je dost lidí co na hady nechodí, dost zabukistů... když budou mít směrovku, tak sem cestu najdou, bez ní nevím.

admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

Re: 2.10.2013

Příspěvek od admin »

Prosba odeslána. Snad bude vyslyšena. Registrovaní si to tu najdou. Je pravda, že zabukisti asi ne.

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1019
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Asteris »

S tím odkazem to je dobrý nápad. Pokud se povede v nějaké formě obnovit Zvířetník, bude to pro mne nejkrásnější dárek k vánocům :D
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9383
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.10.2013

Příspěvek od sharka.68 »

Děkuju tosco, že jsi to založila, plavu sem s mnou zachycenou třískou..

a jako malá holka se zas těším na Vánoce!!! :heart: :clap_hands:

( chybí Vánoční smajlíky)

zabukisti si cestu najdou,pokud nebudou chtít čekat do Vánoc .... však je sem pustíte ne?

A kdyby bylo třeba, hlásím se o práci...
:hops:
Obrázek

Uživatelský avatar
MaRi
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1155
Registrován: 11.10.2006 20:48:08 0
Bydliště: nítkovice

Re: 2.10.2013

Příspěvek od MaRi »

díky Tosco :flowers:

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Petrs01 »

Pro neregistrované je toto téma otevřeno, musí odpovědět na jednoduchou sčítací otázku jako na zvířetníku. Nesmí použít registrované uživatelské jméno.
Já jsem na NZ psala jako Petra + Barry, tady jsem už pár let zaregistrovaná s tímto nickem, tak u něj zůstanu.

Alex
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 556
Registrován: 29.09.2007 17:33:47 0
Bydliště: sever Brna

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Alex »

Safra, byla jsem pár dnů mimo a dnes jsem našla tohle toto!!! Nečetla jsem poslední články, ani diskuse, ale jestli se Dede rozhodla zavřít Zvířetník, je mi to líto, ale naprosto s ní souhlasím a stojím za ní. Jenom ona může vědět, jaké (nevím jak to vyjádřit, sociálně-redakční problémy nastaly). Věřím, že k vánočnímu dárku dojde a opět budeme mít hospůdku, kam zavítat. Už kvůli našim čtyřnohým kamarádům. Moravská sekce se schází v pátek 11. 10. v oblíbené Thálii.
Tosce moc děkuji za ochotu otevřít místečko, kam se vrtneme, protože diskutovat takhle hromadně po mejlech se nedá.
Opět nadhazuji otázku platby. Jsem počítačově nepolíbená, ale tuším, že jakési domény atd, se musí platit. Jak je to s Hady????

baba

Re: 2.10.2013

Příspěvek od baba »

Vážení a vážené, ani nevíte, jakou radost jste mi udělali. Jako zcela zavilá zabukistka jsem se moc trápila, ale také chápala burn out Dede. Přeji jí a nám všem, aby se ve zdraví navrátila. POkud bych mohla nějak pomoci, jsem zde, mám na to profesionální zkušenosti.
Zdravím baba

Uživatelský avatar
assol
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 276
Registrován: 24.11.2010 19:37:06 0
Bydliště: Plzeň

Re: 2.10.2013

Příspěvek od assol »

Taky díky! :slunce: :lol:

admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

Re: 2.10.2013

Příspěvek od admin »

Alex píše:Opět nadhazuji otázku platby. Jsem počítačově nepolíbená, ale tuším, že jakési domény atd, se musí platit. Jak je to s Hady????
Pořád stejně. Hadopasi jsou moje doména, platím ji já. Je to org doména, takže ta levnější (národní jsou podstatně dražší) Platím ji sama úmyslně, nechci na ni příspěvek. Vzhledem k tomu, že ji používám i k soukromým účelům a experimentům, je pro mě snazší ji platit sama, než se někomu zodpovídat, co si kde vytvářím a zkouším :) A ano, když je doména registrovaná na osobu, je to snazší, když ji má daná osoba v plné moci, a rozhoduje sama, kdo kam může, než se (na základě příspěvku na provoz) někomu zpovídat, co se kde děje a proč. Protože v očích zákona jsem za to, co tu je, zodpovědná já (stejně jako Dede za naszviretnik.net)
Nicméně, Lid Zvířetnický to nese těžce (to, že nic nechci :) ), a každoročně mi jako poděkování posílá úžasné dárky pro děti. :mrgreen:

Takže vlastně přispíváte, ale nikoliv formou příspěvku na provoz, ale formou poděkování, že tu to fórum je. Takže zatím tak.

Pokud budete chtít doménu hadopasi platit, postavím vás před složitou situaci. Najděte si někoho, kdo na sebe vezme registraci domény a provoz (jo, klidně to pustím). Nebo (legálnější cesta) si založte sdružení, zaregistrujte si ho a doménu si zaregistrujte na toto sdružení (dle mého by bylo logičtější si na sdružení zaregistrovat jinou doménu, ale co už ;) ) a nebude to na jednu osobu. Pak dává platba z peněz všech smysl. Jinak ne :)

EvaB.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1512
Registrován: 21.01.2010 14:28:54 0

Re: 2.10.2013

Příspěvek od EvaB. »

Beránci už dupou s vylovenou třískou! jestli je potřeba ještě něco, prkna a provázky na vor, plátno na plachty,prosíme psáti maily a SMSky! děkuji Akden, která v pravou dobu našla ta správná slova, klaním se PavloviŽ, který shrnul vše v brilantním citátu, tleskám Vave a Krakonošovi za poslední komentáře! a tobě, Helo, děkuju nejvíc, za suchý dok, kde můžeme do Vánoc stavět vor, co vor, pořádnou loďku...šel ti mailík přes Sharku, mě zradil centrum, byť již v tu chvíli neaktuální :-) teď zase musím zpátky za buk, práce volá silným hlasem :yes: budu dočítat průběžně. mějte se tu a držme se!!!
" archa má cíl, archa má směr, plaví se k Araratu na sever!" :flowers: :) :wave: :oddech: :slunce:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Beda »

pomalu dočítám pokračování včerejších diskusí - a už asi třikrát jsem měla mocné cukání na něco, nějak zareagovat

je to perné, nemoci se vyjádřit a něco sdělit svým přátelům :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Druhá z Osmi
žabí slečna/mládenec
žabí slečna/mládenec
Příspěvky: 142
Registrován: 21.05.2012 11:59:50 0
Bydliště: doma v Pardubicích u maminky

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Druhá z Osmi »

teto tosco,teto Bedo...a můžeme sem zas napsat něco o našich kočičárnách, drápu do šuplíku a mami řekla,ať se zeptám sama, že jsem velká holka ???? :ask:
Noriska (Druhá z Osmi)

Alex
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 556
Registrován: 29.09.2007 17:33:47 0
Bydliště: sever Brna

Re: 2.10.2013

Příspěvek od Alex »

Tosko, díííík, za vyčerpávající odpověď, já si vlastně uvědomuji, že už jsi to kdesi kdysi na Hadech psala. Takže fajn, je to tak, jak je a za sebe moc děkuju.
Matyldo, dííííky, že jsi převzala Aukci. Sama sice nepřispívám, ale vím, že některé Zvířetnice tímhle velkolepým virtuálním setkáním žijí.

Odpovědět