3.10.2013

Články a příspěvky za říjen 2013

Moderátoři: Lika, radanova

Odpovědět
JaNor

Re: 3.10.2013

Příspěvek od JaNor »

Díky laskavosti Toscy, která mě v mé ignoranci nezavrhla a poslala návod jak se tu zjevit, zkouším tímto zjevení.

Tady orel tady orel. Slyšíte mě? :kiss:

Hm, tak to moc nejde. Uživ.jméno je již použito, mám vybrat jiné. Že by JaNor?

Alex
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 556
Registrován: 29.09.2007 17:33:47 0
Bydliště: sever Brna

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Alex »

Marska píše:Zatím nevím jak se tady vkládá fotka/obrázek/ ale taky bych se předvedla s dřevem už vyskládaném do hranic :oddech:
Marsko, Já jsem si obrázek.jpg zmenšila (možná by to chtělo ještě víc zmenšit, protože aby byl celý vidět, tak se musí šoupat s těmi lištami dole a na boku, dala jsem 800x600, příště dám míň, jenom jsem to zkoušela. 800x600 požívám do mejlů, plus i zmenšení pixelové, aby to nebyla taková obrovská kláda). Ve stařičké verzi Zoneru se to jmenuje superresampling. Fotku mám uloženou někde ve svých "fotoalbech". Musíš vědět, kam jsi ji uložila :hmm: . Rámeček na psaní textu, má dole, pod sebou dvě záložky: Možnosti a Příloha. Zmáčkla jsem Přílohu. Rozbalila se mi nabídka Procházet a jsme u toho, že musíš znát cestu k té příslušné fotce, kterou máš uloženou někde v počítači (Já mám na to adresář nazvaný MEJLY, kam ukládám všechny ty "zmenšené" ). Tu si odpinkneš a tento systém je tak bezva, že ti nabídne i dotaz, jestli to chceš přidat k tomu svému textu. Jóóó, chci a fotka je vložená přímo! :clap_hands:
Admínky: díííky.

Jana Bu.
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1014
Registrován: 14.08.2008 20:09:00 0
Bydliště: Praha

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Jana Bu. »

A ano, zapomněla jsem, díky Hadopasům za azyl, díky.

Uživatelský avatar
ioannina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 566
Registrován: 02.12.2010 23:24:13 0
Bydliště: Makový domeček
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od ioannina »

sharka.68 píše:IO, ještě zbejvá eletrická dečka, když bude nejhůř.... :wave:
Sharko, jestli mě budeš dlouho štvát, tak tě unesu, zavřu tě v domečku s otýpkou klestí a elektrickou dečkou a odeberu ti všechny chlupaté termofory. A vrátím se za týden. :grr: Pak tě ty nápady přejdou.

admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

Re: 3.10.2013

Příspěvek od admin »

JaNor píše: Hm, tak to moc nejde. Uživ.jméno je již použito, mám vybrat jiné. Že by JaNor?
Jani, přihlas se. Vpravo nahoře, nad fórem, FAQ Registrovat Přihlásit, klikni Přihlásit a přihlas se.

Pak už nebudeš muset zadávat uživatelské jméno :)

Ale CHVÁLÍM za kreativitu při bleskovém vymyšlení jiného nicku, myslím, že Tě poznali všichni :)

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Beda »

JaNor píše:Díky laskavosti Toscy, která mě v mé ignoranci nezavrhla a poslala návod jak se tu zjevit, zkouším tímto zjevení.

Tady orel tady orel. Slyšíte mě? :kiss:

Hm, tak to moc nejde. Uživ.jméno je již použito, mám vybrat jiné. Že by JaNor?
a kdo jsi, tajemná neznámá???? hm, JaNor - že by Jana Norská???? v tom případě se probůh NEREGISTRUJ :krik: :krik: :krik: , protože už tu jsi a překvapím tě asi :mrgreen: , ako JanaBa
memberlist.php?mode=viewprofile&u=1282" onclick="window.open(this.href);return false;

pokud nevíš heslo, ozvi se mi prosím, napravíme to :yes:
Obrázek

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Beda »

admin píše: Ale CHVÁLÍM za kreativitu při bleskovém vymyšlení jiného nicku, myslím, že Tě poznali všichni :)
já tedy nechválím ani trošku :no: - moc prosím, pokud jste zapomněli své údaje, nedějte tu druhý účet!!!!!!! :sad2: :grr: :prosim: jen se mi ozvěte, třeba mejlem :krik: :prosim:
Obrázek

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9389
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od sharka.68 »

ioannina píše:Sharko, jestli mě budeš dlouho štvát, tak tě unesu, zavřu tě v domečku s otýpkou klestí a elektrickou dečkou a odeberu ti všechny chlupaté termofory. A vrátím se za týden. :grr: Pak tě ty nápady přejdou.
--
pro dobrotu na žebrotu,já se bojím, abys nemrzla a ty takhle... elektrickou vyhřívací dečku jsem mívala,když nám v paneláku nešlo topení (porucha na parovodu) a venku bylo hodně pod nulou....naši tenkrát topili plynovou troubou,seděli jsme u ní navlečení v zimních hadrech .. na noc mi dávali tu dečku do postýlky...
v termosce jsme měli čaj a ve druhé bylo kakao... :wave:
Obrázek

admin
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 503
Registrován: 13.09.2005 22:02:28 0

Re: 3.10.2013

Příspěvek od admin »

Beda píše:
admin píše: Ale CHVÁLÍM za kreativitu při bleskovém vymyšlení jiného nicku, myslím, že Tě poznali všichni :)
já tedy nechválím ani trošku :no: - moc prosím, pokud jste zapomněli své údaje, nedějte tu druhý účet!!!!!!! :sad2: :grr: :prosim: jen se mi ozvěte, třeba mejlem :krik: :prosim:
Hele Bedo, Ty jsi dobře vykolejená :hladim:

Jo, je to JanaBa. Vložila příspěvek jako neregistrovaná, použila jako jméno JaNor - nic proti ničemu. Heslo má vygenerované nové. Mejlem se ozvala mně. Poslala jsem ji postup. Zkusila to. Nepovedlo se. Vyřešila to tak, že vložila komentář jako neregistrovaná. Nemyslím, že by to bylo proti pravidlům. Dost lidí tu bude mít problém právě s tím, že lze přispívat i bez přihlášení. Tož aspoň první dny s nimi měj trpělivost a buď shovívavá. Prosím :please:


Edit:
TECHNICKÁ: Založila jsem Testovací téma. Kdo si není jistý, jak se přihlásit, jak vkládat příspěvěk, má možnost to tam beztrestně zkoušet. Vyzkoušejte si vložení příspěvku jako neregistrovaní. Vyzkoušejte si to jako přihlášení. Klidně i víckrát. Vzykoušejte si obrázky. Vyzkoušejte si smajlíky. (Ať Bedě zbytečně nestoupá tlak ;) )

Uživatelský avatar
ioannina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 566
Registrován: 02.12.2010 23:24:13 0
Bydliště: Makový domeček
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od ioannina »

OK, v tom případě dostaneš k dečce čaj a kakao. Možná pak pochopíš, že je tu realita o dost jiná, než v paneláku. A už mě fakt ne*er. :grr:

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Beda »

jasně, já jen rychle chtěla napsat, aby nepodléhali panice a nedělali si dubble-účty - páč už s tím mám tu zkušenost, že to mnozí udělají :bang_head: :roll: a už jsem viděla registrující se JanaNor :wc2:

jinak samozřejmě proti pravvidlům to není... to by nebyl ani ten druhý účet, ale dělalo by to tu fakt bordel :sad2:

(Rpuť to má - tu jsem neuhlídala a už přispěla :roll: , a ve starém se nedal snadno změnit autor příspěvku jako tady, včera už to bryskně zkoušela provést LENKA S. ...)
Obrázek

Uživatelský avatar
ri
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.03.2007 8:41:57 0
Bydliště: Sovenice, Nymbursko

Re: 3.10.2013

Příspěvek od ri »

Je to tu samá technická, tak si taky jednu přidám:
Kdopak zítra vaří, miláškové? Kdopak syslí v šuplíku receptík na pátek?

Uživatelský avatar
ioannina
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 566
Registrován: 02.12.2010 23:24:13 0
Bydliště: Makový domeček
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.10.2013

Příspěvek od ioannina »

Jestli nebude vadit, že to nebude o půlnoci, tak sepíšu to, co mám už chvíli v hlavě - fantastický vaření aneb recepty mistrů lektvarů. Chcete?
Jenom to nebude o půlnoci, protože dorazím domů ze zpívání někdy v jedenáct, pak budu půl hodiny roztápět zdejší krb a venčit holky a pak se zachumlám do čtyř mikin a zatímco budu přikládat, můžu datlit.

Uživatelský avatar
Ivana
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 454
Registrován: 28.03.2013 13:33:35 0

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Ivana »

ri píše:Je to tu samá technická, tak si taky jednu přidám:
Kdopak zítra vaří, miláškové? Kdopak syslí v šuplíku receptík na pátek?
Zrovna jsem měla na jazyku... Ehm, totiž na klávesnici, otázku, jak se tady budeme s příspěvky střídat, aby jich nevyšlo třeba v jeden den deset a pak žádný :hmm: Ale pokud se zvládneme takhle nějak domluvit, tak by to šlo :super: :cat:

Uživatelský avatar
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 5721
Registrován: 11.10.2005 8:14:30 0
Bydliště: Netřebice u Nymburka

Re: 3.10.2013

Příspěvek od Vave »

To není špatný nápad, udělat si "rozvrh hodin." Mohl by i viset vedle, jakoby na nástěnce. Lidi se tam můžou zapisovat - můžu udělat vzorový zápis, zkusím to, když tak to Beda nebo tosca smažou.

Jde totiž také hodně o to, že tady se nedá načasovat příspěvek. A někdo není noční ptáček. Tak bychom se mohli dohodnout, že třeba článek na další den vyvěsí už deset večer, s novým datem. Jestli už se tam první příspěvky objeví hned, to je podle mě jedno.
Obrázek ObrázekObrázek

Odpovědět