Kočky z klece

Vše, co se nevejde jinam

no a

Příspěvekod zana » 29.10.2007 21:03:32 0

podle toho, jak se to vyvrbí s těma kočičkama, co o nich dnes psala Beda, by se dal udělat možná i další díl, tentokrát kočičí :evil: :evil:
zana :vylet:
zana
Moderátor
Moderátor

Re: no a

Příspěvekod Štětinka » 29.10.2007 21:08:08 0

zana píše:podle toho, jak se to vyvrbí s těma kočičkama, co o nich dnes psala Beda, by se dal udělat možná i další díl, tentokrát kočičí :evil: :evil:

jj, nabídla jsem se jako depozitářka, paní to ráda přijala. :clap_hands:
Ještě aby to přijal manžel :hihi:
Taky mě už napadlo, že bysme to samé měli podniknout i s kočenkama, hned jak bude volná chvilka, zkusím popřemýšlet
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

... a kočičky

Příspěvekod zana » 29.10.2007 21:11:15 0

Štětí, ty jseš obdivuhodná osoba :love2:
zana :vylet:
zana
Moderátor
Moderátor

Re: ... a kočičky

Příspěvekod Štětinka » 30.10.2007 8:19:21 0

zana píše:Štětí, ty jseš obdivuhodná osoba :love2:

Nejsem, naopak. Ale narozdíl od vás nechodím do práce a mám čas se starat o prťata :cat_ball: , věnuju jim jednu místnost. Mé jediné obavy jsou z manži, všichni víte, jak mi umí udělat čáru přes rozpočet :nevim:
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 30.10.2007 8:42:44 0

Štětinka píše: Nejsem, naopak.

budu oponovat - Štětinko, JSI :mua: :thumb_up: :heart: ... jestli můžeš vzít pár koťátek, bude to obrovská (!!!) úleva pro paní Hanku... cituji její slova
Hanka Smejkalová píše:Tento týden mám naštěstí neschopenku,tak doufám,že,ač kašlající a s teplotou,ty prcky z nejhoršího dostanu.Je tu přece jen 24 koťat - a právě tolik pokakaných zadečků,které se musí omýt a tlamiček,do kterých dávám léky nebo alespoň 3x denně Smectu.A ještě spousta očiček, která jsou velmi zanícená.

takže... :tanx:

do Bezdružic jsem taky napsala, jinak se omlouvám za neúčast v diskusích i jinde - minulý týden jsem lítala kolem těch koček a pak lehla :bed: , zatím jsem pořád marod
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Beda » 30.10.2007 8:59:00 0

a ještě

Jinak kdo ví o Matýskovi (je to jedno z koťat "z klece", v úterý tam ležel promoklý, velmi a velice pokakaný, neschopný pohybu a naříkající... zlomené všechny 4 kosti patní, zlomená pánev...) - v poledne jsem jej přivezla z kliniky, pohybuje se celkem dobře, je "nenajezený": ), stále chce papat, ale musí opatrně, průjem přetrvává, byť bere ATB. S nožičkou se musí zajít za 4 týdny - nebudou-li problémy, pánev snad sroste sama a dobře. Je hrozně moc "ukecaný", strááááášný brebta, pořád se ujišťuje, že s ním někdo je! asi neví, co že se to s ním děje, prvně čekal na smrt, pak ho kamsi odvezli, něco s ním dělali, ale hlavně měl teplo a jídlo a teď je zase jinde:) Říkala paní doktorka, že musela celou cestu držet v přepravce ruku a hladit ho:) Moc děkuji "choceňským" doktorům pod vedením MVDr. Štancla.

obrázek, jak se zubožené zraněné zvířátko dostalo do sucha, tepla, na postel s hračkami Obrázek
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Štětinka » 30.10.2007 9:14:33 0

Beda píše:a ještě

Jinak kdo ví o Matýskovi (je to jedno z koťat "z klece", v úterý tam ležel promoklý, velmi a velice pokakaný, neschopný pohybu a naříkající... zlomené všechny 4 kosti patní, zlomená pánev...) - v poledne jsem jej přivezla z kliniky, pohybuje se celkem dobře, je "nenajezený": ), stále chce papat, ale musí opatrně, průjem přetrvává, byť bere ATB. S nožičkou se musí zajít za 4 týdny - nebudou-li problémy, pánev snad sroste sama a dobře. Je hrozně moc "ukecaný", strááááášný brebta, pořád se ujišťuje, že s ním někdo je! asi neví, co že se to s ním děje, prvně čekal na smrt, pak ho kamsi odvezli, něco s ním dělali, ale hlavně měl teplo a jídlo a teď je zase jinde:) Říkala paní doktorka, že musela celou cestu držet v přepravce ruku a hladit ho:) Moc děkuji "choceňským" doktorům pod vedením MVDr. Štancla.

obrázek, jak se zubožené zraněné zvířátko dostalo do sucha, tepla, na postel s hračkami Obrázek

šmankote, já bych brečela. Koblížek jeden, tolik si vytrpěl!
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Štětinka » 30.10.2007 9:16:21 0

Beda píše:
Štětinka píše: Nejsem, naopak.

budu oponovat - Štětinko, JSI :mua: :thumb_up: :heart: ... jestli můžeš vzít pár koťátek, bude to obrovská (!!!) úleva pro paní Hanku... cituji její slova
Hanka Smejkalová píše:Tento týden mám naštěstí neschopenku,tak doufám,že,ač kašlající a s teplotou,ty prcky z nejhoršího dostanu.Je tu přece jen 24 koťat - a právě tolik pokakaných zadečků,které se musí omýt a tlamiček,do kterých dávám léky nebo alespoň 3x denně Smectu.A ještě spousta očiček, která jsou velmi zanícená.

takže... :tanx:

do Bezdružic jsem taky napsala, jinak se omlouvám za neúčast v diskusích i jinde - minulý týden jsem lítala kolem těch koček a pak lehla :bed: , zatím jsem pořád marod

Je mi jasný, že to Hance pomůže. ALe vím taky, že i kdyby vy jste byly doma na mateřský a měli prostor, tak takhle pomůžete. Je to zoufalý stav
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 31.10.2007 9:22:23 0

Štětnkoooooo,. kolik si těch kožíšků chceš vzít????? :cat_ball: Hanka mi říkala, že jsi nabízela snad deset :uff: :uff: :uff:

teda, já předtím nějak pochopila, že tak asi tři - samozřejmě že každé další je pro všechny ty zachránkyně obrovská pomoc :moja: ... a včera Hanka psala něco o šesti :thumb_up:

ty jsi vážně neskutečná :flower2: :heart:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Beda » 31.10.2007 9:24:47 0

jo a - přesunula jsem ty mucinky, ať se neruší vedlejší diskuse o fence boxera - bylo by to zbytečně nepřehledné....

dík všem za pochopení :tanx:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Štětinka » 31.10.2007 11:16:12 0

Beda píše:Štětnkoooooo,. kolik si těch kožíšků chceš vzít????? :cat_ball: Hanka mi říkala, že jsi nabízela snad deset :uff: :uff: :uff:

teda, já předtím nějak pochopila, že tak asi tři - samozřejmě že každé další je pro všechny ty zachránkyně obrovská pomoc :moja: ... a včera Hanka psala něco o šesti :thumb_up:

ty jsi vážně neskutečná :flower2: :heart:

Mně to je vážně jedno kolik, budou mít k dispozici svojí místnost. moje zkušenost se zvířaty říká, že čím víc jich je, tím se lépe zabaví. Bohužel tahle přímá úměra platí i pro bordel :hihi: , papkání :starvin: a písek :wc: , ale to už do výplaty zvládnu a pak už s tím budu počítat. Hlavně, že Hance uvolním potřebné ruce pro další nebožátka. A prosím neberte mě furt jako boha, paní Hanka mi povídala, o dalších dvou lidech, co si berou kočíky. Pro mě je daleko neuvěřitelnější, že si třeba důchodce, nebo človíček s malým přijmem dokáže to málo ještě dobrovolně zmenšit. :heart: To já nemohu, přeci jen máme hypotéku a splácet se musí... :bang_head:
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Beda » 31.10.2007 12:12:47 0

:hmm: psala jsem ti SMS, nevím zda mohu i volat - je to sichr, že můžou přijet? co manžel??

ono se totiž DNES VEČER jede do Prahy s koťaty s Hradce a tak nějak se počítá i s "várkou" pro tebe :kuk: ... tak aby nezůstalo 10 nebo kolik koťat u Dády (Dagmar Šípová, ona bere něco sama a něco přes ni pro jinou ženskou)... kdyžtak je mohu zarazit, ale tady by bylo fajn, že by se ušetřilo za přepravu - přece jen je to 110 km... :nevim:

Dáda nabízí, že by je přivezla od sebe tobě domů :cat_ball: , třeba hned večer, aby se příliš nestresovaly dvojím zvykáním :walk: (ona pak přes den nemůže, jedine zas až navečer další den) - psala jsem jí, že ty si pro ně v 10 večer těžko pojedeš, ale to ona by je přivezla... a já bych přihodila ten záchůdek... stelivo pro úplný začátek máš? kdyžtak bych poslala taky pytel :thumb_up:
Obrázek
Beda
Administrátor
Administrátor

Štětinko,

Příspěvekod LFSH » 31.10.2007 12:38:28 0

V takových případech nejde jen o peníze, ale i o ten čas a péči, co tomu musí věnovat. :cat_ball: A na světě je hodně lidí, u kterých jsou peníze menší problém než ta péče a to je ten problém.

Vždycky je lepší, když je někdo ochotný věnovat tomu svůj čas a péči (i když i peníze jsou potřeba) a právě to na tobě obdivujeme. :flower2: :flowers:
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod Štětinka » 31.10.2007 13:17:08 0

hale, vyštrachala jsem jeden starej lavůrek, to by mohlo do začátku akutně stačit. Mrknu ještě v práci, tam taky něco bylo. Vyhrabala jsem tři bedýnky a vystlala je ručníky. Ještě čekám, až se Vojtík vzbudí, abych mohla odjet na ten nákup, starou deku mám taky, misky vemu z kuchyně
Štětinka
žabí královna/král
žabí královna/král

Příspěvekod LFSH » 31.10.2007 13:31:19 0

Jen mě napadá: naše kočičky strašně rádi spí na čemkoliv vlněném. Takže jestli se někde najde nějaký starý svetr nebo ponožky na vyhození, zkus tím vystlat pelíšek místo obyčejných hadrů.
LFSH
žabí královna/král
žabí královna/král

Další

Zpět na Ostatní