Hra Minecraft

Vše, co se nevejde jinam

Hra Minecraft

Příspěvekod Vave » 25.06.2015 13:36:07 0

Prosím o radu.

Táda by chtěl za krásné vysvědčení hru Minecraft, našla jsem si, že se dá stáhnout zdarma (http://minecraft.cs.downloadastro.com/), ale také že se dá koupit třeba i víc než za tisícovku (http://hry-pro-pc.heureka.cz/minecraft/). Vůbec tomu nerozumím, proto se ptám, zda máte se hrou někdo zkušenosti a vysvětlíte mi, jaký je v tom rozdíl a co mám vlastně Tádovi opatřit?

Děkuji předem za všechny rady a sdílené zkušenosti. :flowers:
Obrázek ObrázekObrázek
Vave
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: Hra Minecraft

Příspěvekod karakal » 25.06.2015 14:50:31 0

Milá Vave, vyslala jsem dotaz mimo Zvířetnické kruhy, třeba mi někdo odpoví. Ja vím jen to, že to hraje můj synovec, že to má hodněmoc různých verzí a můžeš dostat opravdu velmi různé výsledky. MLP o jedné verzi uvažuje pro Rysíka, ale bude to nějaká zadarmózní.
Laicky co vím, tak někde se jen buduje, někde se dají tvořit vlastní mapy a na těch pak stavět a jinde k tomu patří i bitevní části. Podle mne ty bitevní budou v tom placeném. Taky budou nejnáročnější na hardware. MLP ten válečný mood vůbec nechce, proto je spokojen s tou verzí zadarmo, ale je otázka, co vlastně chce Táda.
Hm, je to takové zmatené. Každopádně bych to nekupovala bez konzultace s Tádou a taky jeho rodiči. Uvidíme, co sem napíšou ostatní. Zvířetníci se staršími dětmi by mohli vědět víc.
karakal
žabí královna/král
žabí královna/král

Re: Hra Minecraft

Příspěvekod Matylda » 25.06.2015 14:51:52 0

Kuba Minecraft nehrál, ale až přijde domů, zeptám se na názor.
Obrázek
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král

Zpět na Ostatní