Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětlení

Témata z roku 2020 a starší

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Petrs01 »

Nejsem úplně lama, ale tohle přihlašování jsem vzdala. Jako fakt budem jeden po druhém žádat pana Kočičku o zprovoznění? Fakt si kvůli tomu budem hromadně zakládat nové mejly? Neměla bych si koupit nový počítač a chodit z jednoho na iděs a z druhého na psa? Protože mazat "sušenky" po každém přihlášení kdekoliv, to fakt nee.
Občas mne to mrzí, některé články si o komentáře přímo říkají, ale... (třeba dnes ten houpací sporák, to je geniální!)

Uživatelský avatar
Lika
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1642
Registrován: 09.01.2011 12:05:48 0

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Lika »

Petro, pan Kočička pomáhá těm, kdo neměli v účtu e-mail. Kdo e-mail měl a pamatoval si přihlašovací údaje, neměl s přihlášením potíž.
Lika
zviretnik.lika@gmail.com mobil 705 237 678

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3202
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od IvaP »

Petrs01 píše:Nejsem úplně lama, ale tohle přihlašování jsem vzdala. Jako fakt budem jeden po druhém žádat pana Kočičku o zprovoznění? Fakt si kvůli tomu budem hromadně zakládat nové mejly? Neměla bych si koupit nový počítač a chodit z jednoho na iděs a z druhého na psa? Protože mazat "sušenky" po každém přihlášení kdekoliv, to fakt nee.
Občas mne to mrzí, některé články si o komentáře přímo říkají, ale... (třeba dnes ten houpací sporák, to je geniální!)
A proč bys proboha mazala cookies? Na iDěsu se odhlásíš a přihlásíš se na Zvířetníku. Já na Zvířetník chodím s Dirkem jako Z.Iva, na iDěs z FB z jednoho ze dvou účtů, které na FB mám. Ale podmínkou je se nejdříve odhlásit buď ze Zvířetníku nebo iDěsu, podle toho jak chceš, aby tě viděli ostatní. Nemám s tím od začátku problém a to jsem byla na NP registrovaná jen SMS. Ale hned na začátku toho blbákování jsem odklikla, že nechci sloučit účty a občas mi to vyhrožuje, že je sloučí, tak se holt odhlásím, kde je potřeba.

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Petrs01 »

Zkoušela jsem to, dokonce z pracovního PC, kde na iděsu fakt přihlášená nejsem, prostě to neprošlo. Když už mě to přihlásí (dlouho tam bylo, že čeká na schválení), tak pod jménem a to nechci. Ne, že by na něm bylo něco zajímavého, ale tak nějak z principu. Prostě můj mejl = jméno, přezdívku tam neprotlačím. Sloučení jsem odmítla, ale zjevně mi to bylo houby platné.

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od JarkaF »

Tečka píše:tady by se opravdu hodila diskuze spíše radící
Když oni s tím nejspíš furt ještě něco dělají, co platí dnes bylo třeba jinak před měsícem, a může být úplně jinak za měsíc :nevim:
Teď to mají - při nové registraci - natvrdo spojeno s "idnes premium testovací 30 dní zdarma".
Je potřeba na NP zadat že se čék chce zaregistrovat, zaškrtnout že není na idnesu, zadat email jméno příjmení (resp. něco co se tak tváří), obratem přijde email - (ale z idnesu, nikoliv z lidovek), v něm je potřeba odkliknout souhlas, a toť t.č. vše.
Souhlasem je zároveň přístup na to testovací premium na idnesu, já sama jsem si ho vzápětí zrušila (po přihlášení na idnesu), odpověděli mi že zrušeno a že jsem ani nemusela, páč z toho 30-denního žádné další závazky nevyplývají. Na NP i po tomto zrušení můžu pokračovat normálně.

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3202
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od IvaP »

Petrs01 píše:Zkoušela jsem to, dokonce z pracovního PC, kde na iděsu fakt přihlášená nejsem, prostě to neprošlo. Když už mě to přihlásí (dlouho tam bylo, že čeká na schválení), tak pod jménem a to nechci. Ne, že by na něm bylo něco zajímavého, ale tak nějak z principu. Prostě můj mejl = jméno, přezdívku tam neprotlačím. Sloučení jsem odmítla, ale zjevně mi to bylo houby platné.
A nedala jsi takhle čirou náhodou stejný mail na iDěsu a na Zvířetníku (Lidovkách)? Já zadala na Lidovkách úplně nový mail, který jsem zřídila jen pro tento účel, na FB mám maily jiné. Nějak si to museli spojit...

Uživatelský avatar
Jajka
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1264
Registrován: 21.10.2006 14:42:55 0
Bydliště: Praha 5

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Jajka »

JarkaF píše: ...Teď to mají - při nové registraci - natvrdo spojeno s "idnes premium testovací 30 dní zdarma"....
Souhlasem je zároveň přístup na to testovací premium na idnesu, já sama jsem si ho vzápětí zrušila...
Souhlas, testovací premium jsem také hned zrušila.
A rovněž jsem rušila, když jsem se zoufalství přihlásila přes jiný mail a jinou identitu na FB (měla jsem to kvůli nějaké hře a už mi ten účet na FB zůstal...).

Uživatelský avatar
Petrs01
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1259
Registrován: 19.05.2008 11:15:50 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Petrs01 »

IvaP píše:nedala jsi takhle čirou náhodou stejný mail na iDěsu a na Zvířetníku (Lidovkách)?
Dyť to píšu "můj mejl = jméno" - to není čirou náhodou, prostě nechci další mejl. Nutěj lidi přesně k tomu, před čím ty super změny "chráněj" - k vytváření falešných identit. Ještě bych chápala že uvedu plné jméno redakci a přispívám pod nickem - redakce tedy ví a ostatním je po tom houby.

Uživatelský avatar
IvaP
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3202
Registrován: 23.11.2010 13:49:48 0
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od IvaP »

Petrs01 píše:
IvaP píše:nedala jsi takhle čirou náhodou stejný mail na iDěsu a na Zvířetníku (Lidovkách)?
Dyť to píšu "můj mejl = jméno" - to není čirou náhodou, prostě nechci další mejl. Nutěj lidi přesně k tomu, před čím ty super změny "chráněj" - k vytváření falešných identit. Ještě bych chápala že uvedu plné jméno redakci a přispívám pod nickem - redakce tedy ví a ostatním je po tom houby.
No ale potom nečekej, že budeš mít jiné jméno na iDěsu a jiné na Zvířetníku. Tak to bohužel je, mají to spárované podle mailu a nepomůže ti přihlásit se z jiného kompu. Proto jsem hned na začátku lidem radila, ať si zřídí nový mail, pokud nechtějí mít spojený "oficiální" mail s nějakým poblbaným účtem na Mafře. Já ani na FB nemám uvedený mail, který normálně používám.
Naposledy upravil(a) IvaP dne 25.10.2019 14:29:14 0, celkem upraveno 1 x.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Alena Bytomská »

JarkaF píše:
Tečka píše:tady by se opravdu hodila diskuze spíše radící
Když oni s tím nejspíš furt ještě něco dělají, co platí dnes bylo třeba jinak před měsícem, a může být úplně jinak za měsíc :nevim: .
Intelektuálně zcela vyčerpaná, rozhodla jsem se, že vyčkám až si to odborníci snad vyjasněj. Lama jsem, ale jak tedy postupovat při přístupu - váš účet je plně aktivní, načež následuje - přístup do diskuze se nezdařil. :ask:

.

Uživatelský avatar
JarkaF
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 859
Registrován: 19.09.2010 18:45:39 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od JarkaF »

Brutální osobo, mail :)

verenka1
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 523
Registrován: 27.08.2010 20:52:20 0

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od verenka1 »

Tak,milé hadopaskky,vďaka JarkeF som už na zviretniku!!! Jarka F je veľmi vzdelaná počítačoložka

Uživatelský avatar
baty
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1747
Registrován: 19.02.2007 18:34:20 0

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od baty »

verenka1 píše:Jarka F je veľmi vzdelaná počítačoložka
Hurá, Verenko! JarkaF je převeliký dobrodinec chudých psů a lam.

Alena Bytomská
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 322
Registrován: 21.02.2008 10:48:28 0

Re: Přihlašování na Zvířetník ke 14. 10. 2019 včetně vysvětl

Příspěvek od Alena Bytomská »

baty píše:
verenka1 píše:Jarka F je veľmi vzdelaná počítačoložka
Hurá, Verenko! JarkaF je převeliký dobrodinec chudých psů a lam.
Hlavně lamy by ji měly mít ve znaku. (V pozadí psíček.)

.

Odpovědět