Tříděný odpad

Moderátoři: Lika, radanova

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Tříděný odpad

Příspěvek od Karolína »

Ten kontejner tu byl jen na víkend - od pátku do pondělka do rána. A já stejně nemám žádné větší věci na vyhození.
V pondělí už budu mít auto. No "auto" - má to 4 kola, 1 volant, řadicí páku, brzdu, spojku, plyn, výfuk a 2 sedadla vpředu + trojsedák vzadu. Jinak je to kříženec náklaďáku s čímsi menším. Ke všemu tmavozelený, takže mu říkám pracovně Žabák. Tak už můžu vytříděné i někam odvézt. A dojet si na větší nákup.

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2309
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: Tříděný odpad

Příspěvek od radanova »

Pane jo, kříženec náklaďáku. To potřebuju vidět.
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Uživatelský avatar
Karolína
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 3001
Registrován: 30.05.2007 6:56:58 0
Bydliště: HORNÍ MARŠOV

Re: Tříděný odpad

Příspěvek od Karolína »

Nafotím Žabáka. Hlavně ho musím důkladně vyčistit, protože se v něm vozilo fakt kdeco včetně hnoje na zahradu, prořezaných větví a odvezly se v tom zapr.sené díly na celé jedno mrňavé rozebrané autíčko. Fakt v něm začíná růst mrkev, prostě hluboká podestýlka. Už tu nebudu plevelit!

Uživatelský avatar
sharka.68
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 9393
Registrován: 12.08.2010 6:56:19 0
Bydliště: Perníkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tříděný odpad

Příspěvek od sharka.68 »

Karolína píše:Sharko díky, byl tam možná, není!
Bedo na plechovky a Alu odpad je kontejner šedivý.
Ani textilní tu není. A to už jsem si to okolí docela prošla.
Včera jsem vynášela papíry a obaly z vybalování stěhovacích kartonů. Před domem trůnil obří kontejner a v něm všechno možné. Mimo jiné tašky s oděvy, kupa plyšáků.... přijde mi to docela škoda.
Co se týče Prahy, tak u nás v okolí jsem míst, kde byly všechny tyto kontejnery pohromadě napočítala 10 (u metra, Kovářská, Drahobejlova na 2 místech, Lihovarská, Sokolovská u bývalé banky.....). Bylo fakt jednoduché vylézt ze vrat dvora a po pár krocích bylo splněno.
no nevim, snad na elektroodpad je tam furt, ale dala jsem ti i odkaz,tak si k nim brnkni.....
Obrázek

Odpovědět