17.12. má narozeniny LenkaS

Narozeniny, svátky a případné další události, na které chcete někdo upozornit

Moderátoři: Lika, radanova

AlenaŠ
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 776
Registrován: 02.01.2014 20:29:54 0
Bydliště: Brno

17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od AlenaŠ »

Leni, všechno nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdraví a spokojenou pohodovou rodinu.
Lednové lázně si náležitě užij, odpočiň si a načerpej nové síly. :heart: :slunce: :flowers:

Uživatelský avatar
radanova
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2304
Registrován: 02.03.2006 13:53:10 0

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od radanova »

VŠECHNO DOBRÉ K NAROZENINÁM PREJU LENKO,AT SE TI DOBŘE DAŘÍ, AŤ TI PŘEJE ZDRAVÍ, AŤ SE SHODNEŠ S BLÍZKÝMI, AŤ TI ZAHRÁDKA V POŘÁDKU PŘEZIMUJE A VŮBEC HEZKÝ DNY PŘEJU
„Mají-li duši, čímž míním, že jsou schopna cítit lásku, věrnost a vděčnost, pak jsou zvířata lepší, než spousta lidí.“ James Herriot alias Alf Wight

Uživatelský avatar
Beda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 12302
Registrován: 03.10.2006 12:37:24 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od Beda »

všechno nejlepší, Lenko :flowers:
Obrázek

Uživatelský avatar
Asteris
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1019
Registrován: 06.11.2007 12:08:36 0
Bydliště: Praha 5

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od Asteris »

LENKO, HODNĚ ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI!
Asteris
:dog:

Uživatelský avatar
Matylda
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 2492
Registrován: 04.04.2008 14:36:18 0
Bydliště: Žabčice

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od Matylda »

Všechno nejlepší! :flowers:
Obrázek

Uživatelský avatar
Miki
žába/žabák
žába/žabák
Příspěvky: 203
Registrován: 17.07.2008 8:03:44 0
Bydliště: Zábřeh

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od Miki »

Lenko, opožděně, ale o to upřímněji přeji všechno nej nej :flowers:

Uživatelský avatar
Lída
žabí královna/král
žabí královna/král
Příspěvky: 1146
Registrován: 02.10.2013 16:23:39 0
Bydliště: Slapy

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od Lída »

Lenko :flowers: hodně zdraví a spokojenosti k narozeninám :glass:

LENKA S.
žabí princezna/princ
žabí princezna/princ
Příspěvky: 411
Registrován: 16.10.2006 19:39:24 0
Bydliště: Bělá nad Radbuzou

Re: 17.12. má narozeniny LenkaS

Příspěvek od LENKA S. »

LIDIČKY, MOC SEM NYA HADY NECHODÍM, TAKŽE JSEM NETUŠILA, ŽE MÉ NAROZKY TU NĚKDO NAPRÁSKAL. DĚKUJU VŠEM GRATULANTŮM. NEMÁM NYNÍ MOC ČASU, PROTOŽE SHÁNÍM DOHROMADY VŠECHNO POTŘEBNÉ K TOMU, ABYCH BYLA PŘIPRAVENA ODJET 11.1.2017 DO LÁZNÍ V PODĚBRADECH. A JELIKOŽ TO JE NA DELŠÍ DOBU, MUSÍM MÍT POŘÁDNÝ A OKOLEČKOVANÝ KUFR, KTERÝ JSEM DOMA FAKT NEMĚLA. VYRÁŽÍME S JIŘÍM JEN S BATOHY, ALE TO SE FAKT DO LÁZNÍ NEHODÍ, TAKŽE KUFR BYL NUTNOSTÍ. JEDEN PRODEJCE SI NECHAL UŽ SLÍBENÝ KUFR ZAPLATIT, ALE PAK UŽ NIC NEDODAL. JSEM VZTEKY BEZ SEBE A KUFR JSEM MUSELA OBJEDNAT U PRODEJCE JINÉHO. TEN SLÍBIL. ŽE KUFR DOJDE UŽ ZÍTRA, TAKŽE DOUFÁM A VĚŘÍM. TEN DRUHÝ KUFR JE DOST PŘEDRAŽENÝ, ALE JINAK TO NEŠLO. JEN DOUFÁM, ŽE ZAPLACENÝ KUFR APOŇ ZÍTRA DORAZÍ.KROM TOHO LÍTÁM TAKY PON DOKTORECH, DÁVÁM DOHROMADY DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ POTŘEBNÝCH LÉKŮ, SHÁNĚLA A POSÍLALA JSEM DÁRKY POŠTOU OBĚMA VNUČKÁM I DCEŘI DO JIŽNÍCH ČECH, PŘIPRAVOVALA JSEM SE NA NÁVŠTĚVU STARŠÍ DCERY PETRY A ZKRÁTK JSEM NEVĚDĚLA, KAM SKOČIT DŘÍVE. TEĎ SI JDEM S JIŘÍM SEDNOUT, ABYCHOM SPOLEČNĚ SLAVILI DNEŠNÍ PĚTATŘICÁTINY NAŠEHO MANŽELSTVÍ. BRALI JSME SE FAKT DVA DNY PO MÝCH NAROZKÁCH, TAKŽE JÁ SI TO DATUM DOBŘE PAMATUJU. JIŘÍ OBČAS ZAPOMÍNÁ. UŽ JE TOHO NA NÁS MOC. HLAVNĚ TĚSNĚ PŘED VÁNOCI JE TĚCH OSLAV DOST. A PO NOVÉM ROCE BLÁZINEC POKRAČUJE, JELIKOŽ ADÉLJA BUDE MÍT 14. LEDNY PÁTÉ MAROZKY A PARTNEROVI NAŠÍ VĚRY A JEJÍMU TÁTOVI BUDE 28.1. UŽ 41.JE O NÁM O ROŠINKU VOLNĚJI PROTOŽE , ŽE UŽ DÁVNO NEŽIJE MOJE MAMINKA. TA MĚLA CHUDÁK NAROZKY 5.1., TAKŽE NIKDY ŽÁDNÉ VELKÉ DÁRKY NEOBDRŽELA. FINANČNÍ LIMITY VŽDY ZCELA VYČERPALY VÁNOCE. TEĎ CELÉ SVÁTKY SE VYSKYTOVAT NEBUDU. PŘIJEDE STARŠÍ PETRUŠKA, BUDE TU NĚJAKÝ ČAS A BYDLÍ VLASTNĚ V MÉ SOUČASNÉ PRACOVNĚ. CHODÍ SPÁT SE SLÍPKAMI, TAKŽE POKUD NĚJAKÝ ČÁSEK OBČAS URVU, BUDU JEN KRÁTCE. UŽIJTE SI VŠICHNI NÁDHERNÉ SVÁTKY A BUĎTE HKLAVNĚ NEJEN ZDRAVÍ, ALE I ŠŤASTNÍ. PODIOOTKU JEN TO, ŽE NA SLIB RADANOVÉ ANI BEDĚ JSEM NEZAPOMNĚLA. SPLNÍM TY SLIBY AŽ PO TOM VÁNOČNÍM TARTASU. VŠE UŽ MÁM NACHYSTANÉ, ALE NECHCI, ABY BALÍČKY PUTOVALY A DLELY KDESI V POŠTOVNÍCH SKLADECH. NEBOJ, BEDO, SLÍBENÉ CUKETOVÉ UNCLE BENC DORAZÍ, ALE TAKY SE ZEPTÁM, ZDA BYS NECHTĚLA, ABYCH K NĚMU JEŠTĚ PŘIHODILA DO BALÍČKU KRÁSNĚ ZAKOŘENĚNÝ KUS RÝMOVNÍKU. A TY, RADANOVA NEBOJ, I NA TEBE TU NA PARAPETU OKNA A V LEDNICI ČEKÁ VŠE, CO JSEM TI SLÍBILA POSLAT. BEDO, OMLOUVÁM SE MOC, ALE PROSÍM, ABYS MI SDĚLILA MAILEM SVOU ADRESU. PRVNÍ ZMIZLA S ROZBITÝM PC, DRUHOU,. COS MI MAILEM POSLALA NEDÁVNO, TU JSEM NĚJAKÝM NEDOPATŘENÍM VYMAZALA V DOMNĚNÍ, ŽE JI MÁM POPZNAMENANOU V NOTÝSKU. NENÍ TAM MRŠKA ANI ONA.MĚJTE SE KRÁSNĚ A UŽÍVEJTE SI KLÁÍDKU.

Odpovědět