Kastrace koček

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :shock: :? 8) :lol: :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :?: :!: :idea: :arrow: :mrgreen: :super: :kiss: :haha: :heart: :broken_heart: :in_love: :uff: :grr: :nevim: :clap_hands: :usmev: :slunce: :no: :pche: :krik: :bang_head: :hammer: :flowers: :love: :argue: :hmm: :hops: :blob: :wave: :prosim: :doh: :chi: :wink2: :jazyk: :bzik: :ask: :yes: :oddech: :brecim: :blbej: :sad2: :thumb_up: :thumb_down:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Kastrace koček

Re: Kastrace koček

Příspěvek od zkumavka 2 » 12.11.2018 14:27:10 0

Tak jsem zpět v Praze,myslím na ty mé miláčky tam na chalupě..Granulí mají zásobu,to ano,ale přece jenom..Teď je tam můj muž,na víkend tam pojedu já zase,musím se potěšit s nimi tam..Však už je mám možná 4 roky!!
Sama mám zánět průdušek,což mě štve,ležím,nejde moc nic dělat zatím.

Dnes jsem některé věci drobet přebírala,našla jsem i tu účtenku za kastraci toho kocoura
nového,co mne tam zlobí,pere se s ostatníma,jinak věčně leží na zádíčkách a snad by se mazlil..Moje 6 letá vnučka mu vybrala jméno Adámek..Asi má nějakého kamaráda ve své 1.třídě Adámka.Takže půjdu za týden mazlit a mazlit moje milované kočičáky. Mám vám někam poslat tu účtenku? Jinak bych jí vyhodila..

Re: Kastrace koček

Příspěvek od zkumavka 2 » 23.10.2018 21:53:19 0

sharka.68 píše:Nechce ho tam,lepsi je striknout na ne vodu z rozprasovace,jinak prijdes k urazu i ty.....Zdravím z větrného venkova. Jen mi šlo o to,aby se ta zvířata neprala..Ale to nevím,jak na to..

Re: Kastrace koček

Příspěvek od sharka.68 » 14.10.2018 10:38:28 0

Nechce ho tam,lepsi je striknout na ne vodu z rozprasovace,jinak prijdes k urazu i ty.....

Re: Kastrace koček

Příspěvek od zkumavka 2 » 13.10.2018 19:21:48 0

Ještě bych měla dotaz.Máte zkušenosti když se kocouři perou? Tak jsem doufala,že tou kastrací se zlepší i ten nově příchozí sem,ale je to 2 dny,takové pozdvižení,nějak se na sebe vrhli s Nácíčkem,ale řev,váleli sudy,doubala jsem je od sebe,což pomohlo na pár vteřina zase znova..Moc bych si přála,ab zde žili všichni v klidu a pohodě..

Re: Kastrace koček

Příspěvek od sharka.68 » 10.10.2018 6:48:51 0

Klidně jima krm, ale roztluč je nebo rozemel na mlejnku na maso....uvařené...

Re: Kastrace koček

Příspěvek od zkumavka 2 » 09.10.2018 18:59:13 0

sharka.68 píše:Zkumavko,
na krčky pozor,jestli je nemeleš, tak já tu našla mrtvýho mladýho kocoura- měl krk- ten obratel, asi ze slepice vpáčenej v horní dásni - zůstalo mu to viset za zubama,vyndat to nešlo,umřel a muselo to bejt hrozný....

jinak jsem pro proplacení....Šiškkote! Tak to nechci,vůbec jsem to nevěděla,ale že je to logické,stát se to může.Už krčky ne.Díky!

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Asteris » 09.10.2018 14:11:58 0

Jsem samozřejmě pro proplacení a díky

Re: Kastrace koček

Příspěvek od sharka.68 » 09.10.2018 11:55:03 0

Zkumavko,
na krčky pozor,jestli je nemeleš, tak já tu našla mrtvýho mladýho kocoura- měl krk- ten obratel, asi ze slepice vpáčenej v horní dásni - zůstalo mu to viset za zubama,vyndat to nešlo,umřel a muselo to bejt hrozný....

jinak jsem pro proplacení....

Re: Kastrace koček

Příspěvek od YGA » 09.10.2018 11:51:36 0

Jsem pro proplacení.

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Beda » 09.10.2018 11:39:32 0

Zkumavko, děkuji za podrobný referát, kočenky se u tebe mají moc dobře :in_love:

jsem pro, aby se těch 550,- zaplatilo :yes: :super:

Re: Kastrace koček

Příspěvek od zkumavka 2 » 09.10.2018 11:32:46 0

Zdravím vás všechny z mého přechodného obydlí,z Již.Čech.Stále ještě se mi do Prahy nechce,pořád je práce a nejde mi zrovna moc od ruky..Mám před operací ramene,nic moc tedy,ale to nevadí..Hlavně 18.11.18 jedu do lázní.Poprvé v životě. Stejně neví,co s mými koleny,kdy se obě operace zrovna moc nepovedly,horší na levé noze.Moc se spoléhám na ty lázně,kdy doufám,že nic jiného nebude na programu,jen zlepšení chůze,jelikož ani do lesa prakticky nemohu,nebo kousek po cestě a obě hole..
No,tak mám kocourky tady,jsou pěkně tlusťoučcí,Venoušek je jak kamínek.Nácíček ten je drobnější,ale všichni moc krásně bašti.No a mám zde nově příchozího kocoura,je statné postavy,ale asi má nějakou tasemnici,baští neustále,pořád kouká,co zase bude dobrého.Zatím nevím,jak mu mám říkat,je u nás asi 3 měsíce,má jedno oko černé a druhé bílé.Takový Bílý Bim,černé oko..Poněvadž vznikaly docela velké roztržky,on nebyl vykastrovaný,navíc je docela mohutný,i když hubeny,zatím. Tak jsem ho sbalila a šup do přepravky a že jako na kastraci..On se ovšem rozhodl,že se skutálí ze stodoly i s přepravkou,bojoval zřejmě o svůj život,otevřela se mu malá,horní dvířka u přepravky a zdrhnul..Jenže v tu ránu byl zpět,jelikož nejedl kvůli narkoze. No,nakonec "Náš Kájínek" odjel v pytli,tam byl klidný a za 3/4 hodiny už se probouzel..Kastrace stála 550,-,pokud není možné čerpat z nějakého fondu ,nevadí,přežiju to.
Mám tady 6 kousků.tedy 6 kocourků.Nácíček je šéf,Venoušek byl samá kost,dnes je to statný,černý kočičák,Wermachtka je kočička,ale je nejstarší zřejmě..Potom Edward,to je Hanzelka,ten chodí všude po vsi,prý i do hospody. ˇˇcást dne ale prospí doma na ustlaných peřinách,kde dotáhne smeti a špínu! Pořád mu to vysvětluju,že lépe se mi pere potah z gauče..Teď ten,co je posledně kastrovaný,je to asi 10 dní,je bílý,velký,má pár černých flíčků,jeden přes oko.Je to mazel,co se mi motá pod nohama,plácne s sebou kdekoli..Na zádíčka..Potom je docházkový exemplář kočičáka,který je bílo-šedo hnědý.Je tu sice pořád,ale spí asi u sousedky...?
Ve stodole mám ty staré lavory,kde jak tam ráno brzy příjdu,spí ve svých "hnízdech",jen Venoušek a Nácíček v jednom hnízdě,jsou to bráchové.
Věřte,že je to co uživit,kupuju jím krčky,někdy tem mladším co mají dobré zuby také rozsekám kuřecí maso na polévku.Jiným kupuji ty paštiky.Nejraděj ale mají vepřové slezinky pokrájené na drobno..
Tak všechny zdravím,nejraděj bych si tady tu kočičí partu vzala s sebou do Prahy..Jenže by nás můj muž vyhnal..Hezký den !

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Zkumavka 2 » 12.08.2018 0:07:53 0

Béďo,jsi hodná,já jen průběžně jak to tady vypadá. Nyní opět se vypařila Wermachtka,tak to je,ona někde přebývá,občas se to stává.Zase příjde,z ničeho nic se objeví. Zlatíčka moje!

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Beda » 09.07.2018 10:27:42 0

Zkumavko, určitě se na to najdou zdroje - hlavně abys tam dřív neměla koťátka!!!

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Zkumavka 2 » 09.07.2018 8:00:37 0

Hezký a příjemný den !
Všechny moc zdravím z jihu Čech. Kočičáci v pohodě,trošku zmlsaní,ale to zkouší na mne..Jen se mi zde objevili 2 nové exempláře kočky domácí,evropské..Jedná se o poměrně vysoká zvířátka,jedno je šedo-bílé a druhé černobílé..Tenhle má něco na nose,jakoby ho někdo praštil do nosu..? Oni se bojí zatím jen tady hledají už asi 2.týden jídlo..Hubení,vysocí,kostnatí..Jestli se neodstěhují,což pochybuji,protože tady se nají,pak asi musím zase kastrovat..
Mějte krásné dovolené,prázdniny a užívejte si radosti a zdravička..

Re: Kastrace koček

Příspěvek od Beda » 29.05.2018 11:44:08 0

Beda nic nedělala, ale někdo prostě jen "oživil" téma, s Karolínou to nijak nesouvisí :usmev:

Nahoru