Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :shock: :? 8) :lol: :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :?: :!: :idea: :arrow: :mrgreen: :super: :kiss: :haha: :heart: :broken_heart: :in_love: :uff: :grr: :nevim: :clap_hands: :usmev: :slunce: :no: :pche: :krik: :bang_head: :hammer: :flowers: :love: :argue: :hmm: :hops: :blob: :wave: :prosim: :doh: :chi: :wink2: :jazyk: :bzik: :ask: :yes: :oddech: :brecim: :blbej: :sad2: :thumb_up: :thumb_down:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od oskarina » 09.04.2020 1:43:28 0

Aha, no tak to se asi týká velkých měst, kam prostě teď tolik lidí auty nedojíždí. A lidé taky necestují, nejezdí na víkendy atd. No, je to jen postřeh z několika posledních jízd městem, možná to jinde tak nevypadá.
ALe mně se v tomto provozu výborně řídí a jezdí, nikde netrčím, projedu městem jako máslem.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Mar-ska » 08.04.2020 21:51:44 0

U nás tedy pomalu přes silnici nepřejdeš. Samé motorky a cyklisti, auta také ale hlavně ta hodně rychlá-sportovní. Kdyby policie místo sledování kdo má roušku nebo nemá zkontrolovala rychlost ve vesnici tak si hodně vydělá na pokutách. Je to hrůza, ve všední den to vypadá jako o prázdninách. Ani se psy se nedá jít na procházku, protože kousek po silnici se jít musí.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od oskarina » 08.04.2020 20:11:50 0

Nedávno jsme tu vedly debatu na téma řidičák, řízení auta apod.
Podle mne ty, které řidičák mají a bojí se jezdit, mají teď ideální příležitost. Protože lidé mají hodně homeoffice a nejezdí do práce autem, když jedu Prahou ve špičce, na Jižní spojce, v tunelu, na Strakonické, Mladoboleslavské, všude je pohodová doprava jako jindy jen večer nebo v noci.
A podobné to bude jistě i v menších městech a na venkově.
Takže teď je pravý čas zkusit si oprášit řidičské dovednosti beze strachu z přeplněných silnic.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Alena Bytomská » 24.03.2020 17:58:23 0

sharka.68 píše:Já jen, kdyby to někoho zajímalo...pamatujete na můj Zámek se seniorama? Tak na Mitrově v Zámeckém domově nejsou roušky...a proto Alenka na Beaveru sedla za starou Minervu Bobbin a šije jak o život...už 100 jich tam dneska dodala a šije dál...takže polštářkama od našich piškvorkových dam, to neskončilo... ani odchodem Jendy Červotoče.... a tak to má být....


Sharko, všem, kteří si místo pouze stupidních kritik a okopávání kotníků opozici ať je jakákoliv, uvědomili že toto vskutku JE čas ohrožení, velký dík. Krom toho, bude hůř. Ale v krizi se vždy pozná, jaký kdo opravdu je.

.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 » 24.03.2020 12:15:17 0

Já jen, kdyby to někoho zajímalo...pamatujete na můj Zámek se seniorama? Tak na Mitrově v Zámeckém domově nejsou roušky...a proto Alenka na Beaveru sedla za starou Minervu Bobbin a šije jak o život...už 100 jich tam dneska dodala a šije dál...takže polštářkama od našich piškvorkových dam, to neskončilo... ani odchodem Jendy Červotoče.... a tak to má být....

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova » 23.03.2020 16:32:44 0

Já hlasovala. I poslala dál, já se na výtvory Bláži a její rodiny dívám přes filtr užasně užitých coursingů a toho, že zvířetníky znám osobně právě kvůli nim :slunce: . To je pak i taková fotka dostatečná, abych si v zahradě našla co se mi líbí :clap_hands: .

Nevadilo mi divoce barevný písmo Vakandi, VELKÝ PÍSMENA od LENKYS a po obou se mi stýská a řekla bych, že Bláža volí větší písmena celkem často. Nakonec proč ne.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od Petrs01 » 23.03.2020 14:47:49 0

Tentokrát musím s Ivou souhlasit. Mně se fotka nelíbí (zahrada je možná hezká, ale z této fotky opravdu ne), v podstatě si myslím totéž co Iva, jen jsem to nepsala, prostě jsem nehlasovala. A ano, škemrání o hlasy taky nemám ráda. Ale pokud veřejně žádám o podporu, neměla bych se divit, když se mi dostane slušně podané kritiky a už vůbec bych neměla nesouhlasné reakce napadat :thumb_down:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od IvaP » 23.03.2020 14:18:31 0

Jenny, jsem alergická na škemrání o "lajky" a hlasy do soutěží. Zvlášť když je to podáno tak, jak to udělala Bláža - bez vysvětlení, o co vlastně jde a ta forma - fonty několikanásobně větší, než mají ostatní příspěvky, barevné... Asi aby to někdo nepřehlédl, takovou životně důležitou zprávu :bang_head:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od jenny » 23.03.2020 11:55:11 0

IvaP píše:
Bláža píše:Děkuji všem, kdo chtějí hlasovat, za podporu.
Na názor věčných útočících pesimistek jsem se neptala.
A proč sem tedy dáváš odkaz, když nestojíš o názory? Tedy lépe řečeno, nestojíš o kritické názory? Každému se styl zahrady "urnový háj" naštěstí nelíbí. Jen je smutné, že soudobí zahradní architekti asi nic jiného neumějí...


Ivo, nemusíš být pokrytec, to v žádném případě ale měla by si se naučit být alespoň taktní, nemyslíš? :wave:

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od radanova » 22.03.2020 13:45:00 0

Je možné hlasovat na Magneziu Literu https://www.magnesia-litera.cz/?fbclid= ... Y#nominace

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od oskarina » 21.03.2020 1:14:08 0

Pan Kechlibar přichází se zajímavou hypotézou ohledně koronaviru, není v tom nic politického
https://kechlibar.net/2020/03/20/o-italskem-mestecku-ktere-porazilo-virus-aspon-prozatim/#more-20163

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od vrána » 20.03.2020 11:24:54 0

sharka.68 píše:
aida píše:K těm "zadrženým" kamionům: https://manipulatori.cz/hoax-nemecko-za ... Ml--aomFzgdík, když jsem to na hoax.cz hledala, tak jsem to nenašla, proto jsme se ptala.... budu koukat na ty manipulatory.... :flowers:


Info z webu manipulatoru není zas tak spolehlivé.
Víc informací zde:
https://literarky.cz/civilizace/979-nem ... nformacemi

Jak už psal někdo nahoře, je rozdíl mezi zadržením z výroby a zadržením tranzitující zásilky, a toho druhého se Němci prokazatelně dopouštěli, aniž by naše vláda jen pípla. A ano, možná že se pípání nedostalo do médií, ale podstatné je, že objednaný a řádně zaplacený materiál nedorazil a chyběl/chybí.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od sharka.68 » 20.03.2020 7:23:36 0

To nemá cenu komentovat, prober se! Holky maj pravdu...

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od YGA » 19.03.2020 20:36:23 0

Já si myslím, že jedna fotka na zahradu je málo. Dívala jsem se i na ostatní soutěžící a většina z nich měla nic neříkající fotku - kdyby byly možné aspoň tři fotky z různých úhlů, tak by to bylo lepší a člověk by si udělal lepší představu.

Re: Všehochuť. Co by vás mohlo zajímat.

Příspěvek od oskarina » 19.03.2020 20:11:40 0

No, Blážo, přečetla jsem si i ty "hejty" v diskusi pod fotkou a "rozptylová loučka" mi přijde fakt vtipná, nic ve zlém.
Ale teď vážně, vidím za tím ohromný kus práce, chápu, že je to teprve nově osazené a pěkně zelené to začne být v květnu a ještě hezčí pak v dalších letech.
Myslím si, že jste spíš vybrali trochu nešikovnou fotku, mělo tam být vidět i ohniště, místo k posezení, ty kameny bych fotila spíš v pozadí, ber to jen jako názor. Prostě aby to vypadalo víc jako zahrada, skutečná zahrada pro odpočinek.
Třebas by to šlo ještě vyměnit.

Nahoru

cron