DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :shock: :? 8) :lol: :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :?: :!: :idea: :arrow: :mrgreen: :super: :kiss: :haha: :heart: :broken_heart: :in_love: :uff: :grr: :nevim: :clap_hands: :usmev: :slunce: :no: :pche: :krik: :bang_head: :hammer: :flowers: :love: :argue: :hmm: :hops: :blob: :wave: :prosim: :doh: :chi: :wink2: :jazyk: :bzik: :ask: :yes: :oddech: :brecim: :blbej: :sad2: :thumb_up: :thumb_down:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 18.06.2019 10:30:23 0

Tora píše:Sharko, to je mi ho líto, kocourka... Čenda si prý kdysi zlomil přední packu, když při doskoku zapadl do takového děrovaného koše na prádlo. Měl tam dokonce i šrouby. Ale to ještě nebyl u nás.
Chudák kocourek, tak ať se rychle hojí.
Prťata zatím bydlí v obýváku, buď spí nebo jí, nebo se perou, myjou, honí... Prostě jsou úžasní. Rozárka na ně občas koukne ze dveří. Teď je pomalu začneme vypouštět do domku, tak uvidíme. Ven ještě ne.


chudák Čenda...ten můj blbec, místo aby to vzal na štokrdle a pak dolů, to vzal rovnou dolů...myslím, že už pochopil,proč maj to štokrdle a proč je tam obr polštář plněnej kuličkama z polystyrenu, do kterýho skáče Če-čen, Pidikočka a Nenelka. Pitina to bere na štokrdle a Majolenka s Bezulí taky...
Noriska si s Cécou (Cecilka) užívaj na druhý lodžii, Noriska miluje botník a Céca vysoko přidělanou skříňku..má to jako beobachtungsstelle a náhradu za rantlík sprcháče....hrozně ráda mi z ní skáče na záda...v sobotu jsme tam šla v tílku...no,jsem samej šrám...

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 18.06.2019 10:23:56 0

Apina píše:Sharko - doufám, že se Miňákovi bude tlapka zdárně hojit. Věřím, že jsi měla sto chutí ho přetrhnout, když jsi zjistila, jak se hloupě zranil. Tak držím palce, ať je brzy v pořádku.


největší chuť jsem měla ho nakopnout...když jsem ho lovila... fakt si pořídím podběrák...
vet se na něj byl podívat a konstatoval,že si to pěkně užívá....doufám, že si to nespojí a nebude si lámat hnáty jen proto,aby měl takovej servis.....

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 18.06.2019 10:20:37 0

Marička Crossette píše:Sharko, chudáček Míňák a chudinko Ty! Snad kocourek sám do sebe pozná, že klidový režim mu dělá dobře a těch deset dnů v kleci zvládne co nejlépe (opatrně připisuji "zvládne v tichosti", protože Ty se bude muset vyspat a netrpět jeho celonoční nespokojenosti s uvězněním). Myslíš, že by pomohlo přeložit některé kočičí pelíšky těsně ke kleci? Možná, kdyby si ostatní kočky přišly - třeba jen na chvíli - k marodovi přilehnout", třeba by byl Míňák klidnější , necítil se tak izolovaný. A skrz špricle klece by se kočky mohly vzájemně dotýkat a vrnět si do oušek. Každopádně moc a moc držím palce aby zlomenina dobře srostla a posílám Míňákovi pohlazení.


Maričko,já ho tam nechávám minimálně, on je vzornej, dojde si na hajzlik,ten má kousek, pak dojde ke gauči, sedne, opucuje si zadel,vydá takovej zvuk, něco jako kríííííiii a nechá ze zvednout na gauč, kde je furt...sleze sám, opatrně na polštář a má to kousíček k miskám s pitím a jídlem...pak zase krííííiii a znova zvednout na gauč...v noci mi spí nataženej jak tkanička podél břicha a packy má natažené i mé hlavy..a Pitina mu přepustila na ty natažený packy její místo... v tědlech vedrech,super poleh, leje ze mě jak z vola....ale je hodnej,trpělivej,nekouše si to...když je v kleci,ležej ostatní kolem a vyprávějí si..jak ho vyndám, všechny holky se jdou pozdravit,olíznout ho,otíraj si o něj hlavy...v kleci má pelech,hajzlik,vodu,granule...ale v kleci jen pije a leží...asi si tam nechce smrdět....pohlazení předám......

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tora » 18.06.2019 9:21:24 0

Sharko, to je mi ho líto, kocourka... Čenda si prý kdysi zlomil přední packu, když při doskoku zapadl do takového děrovaného koše na prádlo. Měl tam dokonce i šrouby. Ale to ještě nebyl u nás.
Chudák kocourek, tak ať se rychle hojí.
Prťata zatím bydlí v obýváku, buď spí nebo jí, nebo se perou, myjou, honí... Prostě jsou úžasní. Rozárka na ně občas koukne ze dveří. Teď je pomalu začneme vypouštět do domku, tak uvidíme. Ven ještě ne.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od LFSH » 18.06.2019 8:44:25 0

Sharko, ubohému kocourkovi držíme tlapky. :thumb_up:

Toro, jak se sžívají? Nám chybí oprsklíci, tak ať máme alespoň nějakou náhradu.

Malá noční příhoda: V noci se najednou ozvala temná rána a vzápětí mi něco těžkého přistálo na břiše. Podívala jsem se vedle sebe, Matýsek pěkně spinkal. Takže bylo vlastně všechno v pořádku, došlo na má slova.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Marička Crossette » 18.06.2019 1:37:37 0

Sharko, chudáček Míňák a chudinko Ty! Snad kocourek sám do sebe pozná, že klidový režim mu dělá dobře a těch deset dnů v kleci zvládne co nejlépe (opatrně připisuji "zvládne v tichosti", protože Ty se bude muset vyspat a netrpět jeho celonoční nespokojenosti s uvězněním). Myslíš, že by pomohlo přeložit některé kočičí pelíšky těsně ke kleci? Možná, kdyby si ostatní kočky přišly - třeba jen na chvíli - k marodovi přilehnout", třeba by byl Míňák klidnější , necítil se tak izolovaný. A skrz špricle klece by se kočky mohly vzájemně dotýkat a vrnět si do oušek. Každopádně moc a moc držím palce aby zlomenina dobře srostla a posílám Míňákovi pohlazení.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Apina » 17.06.2019 14:11:38 0

Toro, gratuluji ke kočičí rotě - to bude zábava. A možná Ti asi nemusí být tak líto, že to není mainka. Jestli by se vyvedla jako Amálka, možná bys jí měla plné ruce práce. Vypadá úplně nevinně ve svém trojbarevném kožíšku, ale v té kočce je milión divokých instinktů - opravdu přírodní plemeno - milující, ale opravdu po svém, pak vducává hlavičku a nemůže se nabažit, jenže to kolikrát utne seknutím. Možná je to i mou výchovou nebo spíše nevýchovou, ale jsou momenty, kdy na ni sáhnout prostě nemůžu. Stejně tak dost divoce reaguje na každé klepnutí, šustnutí v domě, - kolikrát divoce vyletí. Nevím, jestli je to plemenem nebo jen zvláštní povahou. Česat se nedá, takže ve dvou stříháme dredy. Jedna ji musí držet - fest, druhá stříhá. Když vidí hřeben, prostě zdrhne, nebo po nás seká tlapkami. Prostě je to kočka nervóza.

Sharko - doufám, že se Miňákovi bude tlapka zdárně hojit. Věřím, že jsi měla sto chutí ho přetrhnout, když jsi zjistila, jak se hloupě zranil. Tak držím palce, ať je brzy v pořádku.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 17.06.2019 13:13:27 0

alespoň 10 dní,pak klidovej režim...a po 10 dnech kontrola..povidal vet, že každej den dobrej,kdyby těch 10,že by byl rád, pak by mu to asi jen zafixoval ...a v kleci ještě tejden po kontrole...pak další kontrola a uvidíme....

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tečka » 17.06.2019 12:36:47 0

Chudák malej!
Neumím si představit kočičí dlahu, jak dlouho to bude muset mít?
Já si kdysi přivezla kotě Kubíka z Hodonína, ten měl zlomenou zadní a nic mu s tím nedělali, vetka řekla, že mi ho můžou dát i s tou zlomenou nožičkou. Ten zase blbě skočil z nějakého žebříku. Ale jako kotěti mu to asi srostlo rychleji.
Žádný klidový režim nebyl, u kotěte to ani moc nešlo, leda přivázat za všechny čtyři a zatížit cihlou.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 17.06.2019 12:34:45 0

kdybych nad ním seděla a brečela, asi by si myslel,že to je moc špatný..... :wink2:

to jim měl předvádět,když měl 4 kila a ne skoro 8.... :doh:

PS: Yga a Baty - moc pěkné příhody, máte i nějaké další,hezky se to čte..... :chi:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od baty » 17.06.2019 12:13:00 0

Chudák Miňák, já ho chápu, taky jsem si v pětadvaceti udělala secesní drdol z těžkých vlasů pod zadek, abych kohosi oslnila na koncertě, a pak se mi v půlce Osudové začaly sypat vlásenky do klína paní, co seděla za mnou, a o pauze se promenádovalo ve foyer cosi s rozdrchaným ohonem, jako by to šlo mejt okna. Myslím, že tehdy bych byla radši držela tu zlomenou nohu, než tohle. :D
P.S. Sharka ze sebe tu Herodesku dělat nepřestane a nepřestane, i když jí to nikdo nevěří :pche: :pche: :pche:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od YGA » 17.06.2019 11:19:50 0

Chudák Miňák - má bebé, domácí vězení a ještě ho chce Sharka nakopat! :heart: :heart: To se může stát i rozumnému dospělému člověku, když se chce předvést - já chtěla být za dámu v pantoflíčcích na úža platformě a nohu jsem si zlomila taky! Ještě že mne Sharka nedostala do ruky, to by bylo facek :bang_head: :chi: :chi:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od sharka.68 » 17.06.2019 11:05:30 0

Tak co už přečetli? A co vyřadili z knihovny????

Lidi, Miňák -8 letej kocour se rozhodl, že předvede svému harému,jak je mrštnej a blbec si zlomil přední nohu mezi zápěstím a loktem...když skákal ze stolu na zem, nakopala bych ho...cestou ráno z veteriny jsem mu řekla,jak je starej,tak je blbej a že vědět,co to bude stát,jsem mu tu nohu usekla nebo uhryzla... :bang_head: :bang_head: :bang_head:
má to zlomený prej předpisově a dobře to sroste, má to v dlaze....
půjčili mi i velkou klec, tak je zavřenej,aby nikde nelozil....

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tečka » 17.06.2019 9:47:37 0

Páni, to sis nasadila domů pěknou rychlou rotu :D :D :D
Kdysi jsem si přinesla jen dva takovéhle kousky, a tedy stálo to za to. Nikdy na to nezapomenu a dost se mi po tom stýská. V Hotelu u devíti koček bude zase pěkně veselo, už bylo načase. Tak doufám, že se brzy dozvíme něco ze života.
Ti malí zmetíci ti vděčí za krásný domov. :thumb_up:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tora » 17.06.2019 9:37:03 0

Já vám všem děkuji. Jsou úžasní, skvělí a prostě nejlepší. Už teď k nám pevně patří. I když to teda zas není ta vysněná Mainská mývalí. Tihle to potřebovali víc.

Nahoru