DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :shock: :? 8) :lol: :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :?: :!: :idea: :arrow: :mrgreen: :super: :kiss: :haha: :heart: :in_love: :uff: :grr: :nevim: :clap_hands: :usmev: :slunce: :no: :pche: :krik: :bang_head: :hammer: :flowers: :love: :argue: :hmm: :hops: :blob: :wave: :prosim: :doh: :chi: :wink2: :jazyk: :bzik: :ask: :yes: :oddech: :brecim: :blbej: :sad2: :thumb_up: :thumb_down:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Apina » 08.10.2018 13:23:33 0

Beda píše:Apino, jak je s kocourkem?? myslím na vás, mám pocit že jsi říkala že v pondělí bude zase volat ten chlápek co se o něj hlásí

Ne že bych zrovna chtěla, ale zapomněla jsem soukromý mobil doma (to tak nějak každou chvíli), mám tu jen pracovní, uvidím večer, jestli budu mít nepřijatý hovor, tak se mu ozvu. Ale on říkal, že se ozve tento týden. Nemyslím, že se mělo jednat přímo o pondělí. V každém případě se s dotyčným napoprvé setkám na nějakém veřejném místě... Nejsem cvok.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Minka » 08.10.2018 13:10:43 0

Já teď lítám zrovna s patníma ostruhama, oběma najednou...hele nevím Petro jestli by ti to pomohlo, ale já šla nablind bez objednání k dr. Burdovi na traumachirurgii na Poliklinice Želivského, bez objednání, bez doporučení, je tam myslím denně od 7.45 a za 1,5 hodiny jsem byla po RTG, prohlídce, a objednávce na laser...

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od IvaP » 08.10.2018 11:41:03 0

radanova píše:Petro ty popisy zranění jsou drsný, kam jsi to zapadla? To je jak by ses sesypala kamenným polem z Ještědu. Sice jsem se ráda dozvěděla o zázračných náplastech, ale jinak blbý. Tady jsem se zatím setkala s tím, že v nemocnici jak v Jablonci tak v Liberci je ambulantní chirurgie - úrazovka a táhnou tam jak tažní ptáci popadanci z okolních vesnic i z města a tam si je doktoři nějak sami třídí. Třeba synovcův naražený loket, moje boule na stehně o velikosti koňský hlavy po souboji se skůtrem i tátův prasklý kotník se řešili v jedný ordinaci, ačkoli jsme každej padl jinde. A pak jsme docházeli na kontrolu a dořešení každý jinam. I když já vlastně nikam, nechala jsme to vstřebat, představa, že budu jezdit na vytahování vody v pravidelných intervalech ještě půl roku mě otravovala.

Přeju brzký dohojení a natrefení na dobrýho ortopeda.
V Přerově podobné ordinaci říkají traumatologická, asi aby to znělo učeně, tam to pak roztřídí, co je na chirurgii a co si vezmou ortopedové.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Beda » 08.10.2018 11:37:28 0

Apino, jak je s kocourkem?? myslím na vás, mám pocit že jsi říkala že v pondělí bude zase volat ten chlápek co se o něj hlásí

Petro, přeju brzké uzdravení, ale ty jsi tvrďák, to nebude mít dlouhého trvání :super:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 » 08.10.2018 11:32:27 0

ortoped nebude, já to tehdy radši rozchodila (neříkejte mi že to nejde, prostě jsem ji rozchodila)

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od radanova » 08.10.2018 11:28:32 0

Petro ty popisy zranění jsou drsný, kam jsi to zapadla? To je jak by ses sesypala kamenným polem z Ještědu. Sice jsem se ráda dozvěděla o zázračných náplastech, ale jinak blbý. Tady jsem se zatím setkala s tím, že v nemocnici jak v Jablonci tak v Liberci je ambulantní chirurgie - úrazovka a táhnou tam jak tažní ptáci popadanci z okolních vesnic i z města a tam si je doktoři nějak sami třídí. Třeba synovcův naražený loket, moje boule na stehně o velikosti koňský hlavy po souboji se skůtrem i tátův prasklý kotník se řešili v jedný ordinaci, ačkoli jsme každej padl jinde. A pak jsme docházeli na kontrolu a dořešení každý jinam. I když já vlastně nikam, nechala jsme to vstřebat, představa, že budu jezdit na vytahování vody v pravidelných intervalech ještě půl roku mě otravovala.

Přeju brzký dohojení a natrefení na dobrýho ortopeda.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Mar-ska » 08.10.2018 10:23:53 0

Petrs01 píše:no, starost mi dělá spíš ta naražená ruka, ta je pořád nepoužitelná, ale byla jsem hodně překvapená tím jak moc ty náplasti pomáhají.

Já mám zkušenost jen s těmi na popáleniny a musím říct, že jsou výborné.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 » 08.10.2018 9:27:39 0

nepřihlášená Apina píše: pro velký úspěch sletěla koně znova

jééé, my bychom si rozuměly, tohle je přesně můj styl!

Mě před lety (cca 17 let zpátky?) na kole předjelo auto a odbočilo doprava. Abych nevlítla do něj, vzala jsem to taky hodně ostře vpravo a do rozježděné břečky - odneslo to pravé rameno. No, asi to taky nebylo jen naražené, když to občas zlobí dodnes.

Ono se to lepší, ale strašně pomalu a nemůžu se na ruku spolehnout. Včera jsem Petra nejdřív vyhnala od nádobí a po prvním hrníčku jsem to zase vzdala, protože palec pořád protestuje. Už prázdný hrníček unesu, ale to mytí... Před chvílí jsem vzala levačkou za kliku a nee, nejde to.

Jenomže já mám nějak smůlu na doktory, takže se jim prostě vyhýbám dokud se neplazím - a když se tam nakonec připlazím... tak se stejně radši vyhojím sama. To, že mám už 12 let zakázány delší procházky už jsem psala (nač léčit koleno, zakážeme chodit!), teď tak 2 měsíce zpět mě začala hodně bolet pravá ruka. Ale tak moc, že jsem druhý den šla na neurologii, co ji máme kousek od práce. Tam mi řekli, že pod ně nespadám a ať si dojedu na Bulovku. Tak jsem si nechala koupit vertikální myš, pár dní byla na ruku hodná a ono to pak radši přešlo. Rozchodit se dá i patní ostruha (tady máte papír a objednejte se někam na ortopedii, no jo, ale kam?), zborcená klenba a podobné radosti. A tohle musela být slušná pecka, včera jsem zjistila, že mám strupy i na zádech :shock:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od nepřihlášená Apina » 08.10.2018 9:05:40 0

Petro, kdysi jsem sletěla z koně, dala si na budku a urvala jsem si v ramenu svalové úpony i s kostí. už jsem to tu někde i psala. Naivně jsem si myslela, že je to jen naražené, a tak jsem s tím chodila dalších 5 týdnů. Vůbec jsem neřešila, že ruka nefunguje. Po 5 týdnech (ruka se konečně začínala trošičku vzmáhat) jsem pro velký úspěch sletěla koně znova (ano, jezdila jsem s tím na koni), tak to už jsem k doktorům šla, samozřejmě zase až někdy druhý den. Zpočátku vůbec nevěřili, že mi něco je, až je přece jen napadlo nechat udělat rentgen... pak už to bylo jasné. Rameno cítím samozřejmě dodnes.
Také jsem si kdysi jako 10letá holka zlomila ruku nad zápěstím. Naši se mnou šli až za 24 hodin, protože jsem si nestěžovala. Ani doktor nepoznal, že mám zlomenou ruku, prohlížel mi pouze zápěstí, tak to srostlo křivě, z čehož pak byla další polízanice.


Tudíž, jestli můžu doporučit, pokud ruka stále nefunguje, asi by to měl vidět nějaký ortoped a hodil by se i rentgen.
Jinak jsem ráda, že díry úspěšně hojíš, a že snad kůže v dohledné době zaroste

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od IvaP » 07.10.2018 21:46:11 0

Petrs01 píše:no, starost mi dělá spíš ta naražená ruka, ta je pořád nepoužitelná, ale byla jsem hodně překvapená tím jak moc ty náplasti pomáhají.
Petro, ta ruka asi jen naražená nebude. Vím, že jsi tvrďák, ale k tomu doktorovi běž. Jsem ráda, že náplasti pomohly, ono je celkem jedno, jestli použiješ na spáleniny nebo odřeniny, fungují i tak. Já jsem si dala na opařeninu (pára z rychlovarné konvice na předloktí) náplast na odřeniny a zahojilo se to parádně, bez jizvy, nebolelo to, nepraskaly strupy...

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 » 07.10.2018 20:53:10 0

no, starost mi dělá spíš ta naražená ruka, ta je pořád nepoužitelná, ale byla jsem hodně překvapená tím jak moc ty náplasti pomáhají.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Xerxová » 07.10.2018 20:41:48 0

Petrs01 tak hlavně že srůstáš... Jak blbý zakopnutí umí přidělat starostí

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Petrs01 » 07.10.2018 20:22:50 0

Musím poreferovat o svých součástkách - IVO, DÍKY MOC ZA RADU!!! Náplasti jsem nalepila na dvě největší díry - rameno povrchové, ale tak tak se pod tu největší náplast vešlo. Koleno hluboké a velké - některé kousky zůstaly pod tou lepící částí a další plocha nepřikrytá o kus níž. Dnes, po čtyřech dnech, jsem náplasti sundala. Na rameni je sice citlivá, ale kůže. Uprostřed kolene je ještě slušná díra, ale zarostlo toho hodně a ten zbytek vůbec nevypadá zle. Pro porovnání - drobné odřeninky, které jsem neřešila, jsou pod strupy, které ještě po sloupnutí krvácejí (pokus na milimetrových rankách). Větší rány = větší strupy. Hluboká díra v dlani = poměrně hnusnej strup, rozevřený, no ten bude nadlouho. Takže náplasti jsou jednoznačné řešení kdykoliv se objeví díra, která si zaslouží pozornost. Jsou i puchýřové (vyzkoušeno, též fungují výborně) a popáleninové (nevyzkoušeno, bohužel jsem o nich nevěděla). Po těchto zkušenostech putují do lékárničky všechny. :thumb_up:

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Tečka » 06.10.2018 16:02:49 0

Jestli ten pán uvádí pravdivé údaje na svém profilu, tak nebude jednodušší, ale spíš má trochu problémy s češtinou.
Ale ta jeho legenda mi nesedí. Je fakt, že je kocourek kastrovaný a čipovaný (na nic), ale jet si do útulku asi 30 km za Prahou a nepamatovat si kam jel, kde ten útulek je, jak se jmenuje, no divné.
Stav kocourkova chrupu - neléčený, svrab neléčený, žádný útulek by nedal zasvrabená koťata a ta rada o vatičce do uší a nestresovat návštěvou veteriny, to mi tedy děsně smrdí. Zvířata útulky předávají proočkovaná, takže očkovák, předávací protokol se jménem útulku a výše složeného poplatku. Pochybuju, že něco takového bude mít. Spíš nějaký překupník, já vím, že se štěńaty se takhle kšeftovalo. Žádné výmluvy by na mě neplatily. Spíš je mi líto té druhé kočičky.
A jestliže je skutečně zaměstnaný tam, kde uvádí, tak to musí být pěký looser, jestli se dostal do finančních problémů.
Prostě celé mi to nesedí, nemusí to být nutně špatný člověk, ale o kočkách a jejich potřebách ví kulové, a žít s nimi zjevně moc neumí. Možná nějaký mindrák nebo problém.

Re: DNESKA TO FAKT STOJÍ ZA TO!!! (stěžovník a ješitník)

Příspěvek od Apina » 06.10.2018 13:14:39 0

Jajka píše:
Jana Bu. píše:Pokud kocoura čipoval útulek, tak pán to má ve smlouvě. Dobře, pán je možná jednodušší, ale to neznamená, že kočky nemá rád. Kdyby ho nechtěl, tak se neozval. Pokud má smlouvu, tak je prostě kocour i podle práva jeho.
A Amálce by se ulevilo. Nejdřív horečnatě hledáte majitele a teď přemýšlíte jak kocoura nevydat. A mazlivých koček je po útulcích spousta.

Jano, to máš sice pravdu, ale jednak pokud si Amálka na kocoura jakžtakž zvykla, neznamená to, že by si zvykla i na další kočku.
A pak, pokud je maminka Apiny nemocná a kocourek ji odvádí od choroby...


Přesně, k Amálce další kočku dobrovolně zkoušet nebudu. Můžu být ráda, že to přežila bez nějaké úhony. Tudíž představa, že si jen tak zajedu do nějakého útulku a vyzvednu tam další kočku neodpovídá realitě. Tady je několik důvodů, proč kocoura pokud možno nevracet:
Pan Petr:
1) Jestli ho ztratil jednou, určitě mu může utéci znova. Nedal si moc práce s jeho hledáním, prý vyvěsil asi 10 letáčků, čímž skončil.
2) kocour měl neléčený ušní svrab (mimochodem dnes s ním pojedu na kontrolu a nechám oběma dát další Stronghold - od poslední aplikace je to bez 3 dnů měsíc, tudíž je načase). To udělám v zájmu zachování zdraví Amálky, ať to dostanu zaplacené nebo ne. Účtenku si samozřejmě nechám vystavit.
3) pána vůbec nenapadlo si dojít s kočkami na veterinu, prý mu v útulku (to by mě také zajímal jejich přístup) řekli, že je nemá stresovat
4) pán přiznal finanční problémy - údajně vyřešené přestěhováním do garsonky - my máme větší byt
5) Celkově evidentně horší (přinejmenším nevyvážená) výživa, i když tvrdí, jak měli maso - kocour měl nicméně průjem, který se tu zastavil
6) kocour je mazlivý a milý a máma ho má ráda (koneckonců já také a moc). Citové pouto už zde je za tu dobu
7) máma nutně potřebuje psychologickou podporu - jakoukoli - zde je
8) Kocour je spokojený a zdravý
9) Pokud půjde (za podmínky, že pán prokáže, že je opravdu jeho), bezpečně do materiálně horších podmínek s rizikem, že zase chytí svrab, nikdo mu nebude léčit zuby, zase bude mít stálý průjem... Nemohu vědět, kdy pán zase bude mít finanční problémy.
10) Tudíž je mi opravdu líto kocoura vracet - nejen kvůli mámě, ale především kvůli němu samotnému.

Nahoru